magdamajewski
25.08.05, 22:12
jestem w trakcie stymulacji do ivf. Dzis 6 dzien. Wlasnie dostalam telefon of
lekarza (a wlasciwie to pielegniarki) i powiedzial ze moj estradiol jest 467
(hmm czego to ja nie mam pojecia) on jest zadowolony i podniosl dawke leku.
Tak sie zastanwiam czy ten estrdiol ma cos wspolnego z moim wydetym brzuchem?
Jak tak dalej pojdzie to punkcja bedziw w przyszlym tygodniu, bo juz teraz
pecherzyki 12-16mm.