Dodaj do ulubionych

zapalenie a iui

26.09.05, 20:06
Witam moje drogie, piszac chcialam najpierw pogratulowac wszystkim ktore sa w
ciazy no mi ponad rok juz sie zeszlo na staraniach,teraz mysle ze sie uda
jestem po iui (w piatek 23 wrzesnia).Tylko mam takie pytnaie płyn ("ulepszacz"
nasienia podraznil mi jajowody, co wplynelo na ogromny bol, hsg przy tym to
pryszcz,i potem dostlam zapalenia trzonu macicy i w pochwie. Powiedzcie mi jak
myslicie czy to moze miec wplyw na zaplodnienie i zagniezdzenie jajeczka? Z
gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam i zycze najlepszego
Obserwuj wątek
    • annba Re: zapalenie a iui 26.09.05, 21:51
      o rany....wiesz nie mam pojęcia - ale ponieważ ja też miałam IUI w piątek to
      chcę życzyć Tobie i sobie, żeby nam się udało
      mam nadzieję, że Twoja dolegliwość szybko minie
      i odezwij się co i jak...
    • egoscicka Re: zapalenie a iui 26.10.05, 08:37
      dziewczynki prosze napiszcie czy slyszalyscie cos ,na temat wplywu zapalenia
      (teraz mam juz zdiagnozowane zapalenie kości łonowej)na zaplodnienie i
      zagniezdzenie. Słyszałam ze organizm jak jest oslabiony to odrzuca ciaze, jako
      potencjalne zagrozenie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka