egoscicka
26.09.05, 20:06
Witam moje drogie, piszac chcialam najpierw pogratulowac wszystkim ktore sa w
ciazy no mi ponad rok juz sie zeszlo na staraniach,teraz mysle ze sie uda
jestem po iui (w piatek 23 wrzesnia).Tylko mam takie pytnaie płyn ("ulepszacz"
nasienia podraznil mi jajowody, co wplynelo na ogromny bol, hsg przy tym to
pryszcz,i potem dostlam zapalenia trzonu macicy i w pochwie. Powiedzcie mi jak
myslicie czy to moze miec wplyw na zaplodnienie i zagniezdzenie jajeczka? Z
gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam i zycze najlepszego