Dodaj do ulubionych

Mastodynon

26.01.06, 14:35
Mam nadzieję, że dobrze napisałam nazwę tego leku/nieleku w temacie...
Przeszukałam forum, ale nic na ten temat nie znalazłam.
Czy któraś z Was wie coś na ten temat? Dziewczyny, może brałyście to?
Ja w zasadzie nie mam żadnych dolegliowści. Wczoraj przy rutynowej wizycie u
ginekologa, rzucił mi tę nazwę i kazał brać. Warto?
Obserwuj wątek
    • beem3 Re: Mastodynon 26.01.06, 14:56
      A na co dał Ci to gin? ja dostałam te kropelki na bolesność piersi,ale u mnie
      powodowały skutki uboczne-zaostzyły tradzik i bole głowy...
      • anna-joanna Re: Mastodynon 26.01.06, 15:09
        Na nic. A właściwie na naszą niepłodność idiopatyczną. Podobno jest to
        homeopat, więc nie zaszkodzi. A może chodzi o mój wiek (30), może juz powinnam
        się nico wpomóc smile
        • tekla12 Re: Mastodynon 26.01.06, 20:18
          Mastodynon stosuje się przy PMS i niewydolności ciałka żółtego. Poprawa
          następuje nie wcześniej niż po 6 tygodniach, trzeba brać codziennie przez 3
          miesiące. Ale w ciąży przyjmowac go nie wolno. Może twój gin nie wie, że starasz
          się o dziecko?
          • anna-joanna Re: Mastodynon 27.01.06, 08:46
            Dokładnie o takim okresie brania tego leku mówił mi gin. Wie bardzo dobrze, że
            staramy się o dzidziusia już blisko 3 lata. Bez efektów i bez żadncyh
            konkretnych przyczyn (dla wyjaśnienia: przeszłam już wszystkie badania do
            poziomu inseminacji łącznie z samą inseminacją x 2). Rzucił mi ten mastodynon
            tak ot na wychodnym....
            • tekla12 Re: Mastodynon 27.01.06, 13:22
              Niepłodność idiopatyczna ma to do siebie, że można zajść w ciążę w każdej chwili
              a złośliwie również wtedy, kiedy łyka się mastodynon. Mnie mądrzy lekarze kazali
              go odstawić zanim zaczęłam się starać o ciążę.
    • maruda79 Re: Mastodynon 27.01.06, 11:47
      Bralam mastodynon - bez efektow. Przerzucilam sie na polski preparat o podobnym
      dzialaniu 3x tanszy - Castagnus. Wydluzl mi 2 faze do prawidlowej dlugosci.
      • spa76 Re: Mastodynon 27.01.06, 15:32
        jesli chodziło ci o działanie na LF i FSH, to w innym miejscu znalazłam, że to
        niekoniecznie prawda - wklejone. dziewczyny na bocianie dobrze piszą o tych
        preparatach... sama nie wiem
        • maruda79 Re: Mastodynon 27.01.06, 17:09
          To sa leki ziolowe - a nie farmaceutyki "chemiczne". Nie sadze, aby ich
          dzialanie bylo b. silne. Na swoim przykladzie widze, ze Mastodynon mi w ogole
          nie pomogl (bole piersi przed okresem, krotka 2 faza). Bralam castagnus -
          wydluzyl 2 faze. Zazywalam go dosc dlugo - lekarka nie widziala przeciwskazan
          wrecz zachecala mnie by nie przerywac kuracji. Jesli macie watpliwosci moze
          skonsultujcie problem ze swoimi ginekologami?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka