bogata11 04.04.06, 03:45 hej, czy któraś z WAS miała robioną IUI na pęknięty pęcherzyk i się udało? I czy było intensywne przytulanko po IUI, czy tylko sama IUI? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bogata11 Re: IUI na pęknięty pęcherzyk 04.04.06, 04:24 czy w ogóle ma sens robienie IUI na pęknięty pęcherzyk??? Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: IUI na pęknięty pęcherzyk 05.04.06, 11:01 to loteria. mozna robic na niepekniety i na pekniety. ciaza moze byc w obu przypadkach. ja mialam 5 IUI i niestety bez efektu. Odpowiedz Link Zgłoś