aga_b3 29.05.07, 14:37 W ubiegly poniedzialek mialam pierwsze IUI, mysle coraz intensywniej o testowaniu. "Objawow" brak Chyba nie wytrzymam juz dlugo i polece na bete Czy ktoras z Was testuje miedzy czwartkiem a niedziela? Bedzie razniej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arhplus Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 29.05.07, 14:43 Ja testuję jutro- choć czuje, że się nie udało IUI Aga, zrób test min 10 dni po IUI, wcześniej nie ma sensu. trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 29.05.07, 15:15 A ktory to bedzie u Ciebie dzien po? I czemu czujesz, ze sie nie udalo? Nie ma zadnych regul, a zwykle im bardziej sie wydaje, ze TAK, to wychodzi ze nie... Trzymam kciuki, zeby u Ciebie bylo odwrotnie ) Odpowiedz Link Zgłoś
arhplus Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 29.05.07, 15:21 hej, wiem,ze nie ma żadnych reguł, raz już byłam w ciazy (poroniłam w 12tyg.) i w 2 tyg miałam objawy ciązy(ból piersi, brzucha), a teraz nic nie czuję. Daltego nie nasawiam sie na pozytywny wynik. Jutro 14 dzień po IUI. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 29.05.07, 15:34 Ja tez bylam w ciazy, ktora okazala sie pustym pecherzem, poronilam w 10 tyg. i na poczatku, kiedy wszystko szlo dobrze (tzn. beta dobrze przyrastala) nie mialam ZADNYCH objawow, poza powiekszonymi piersiami (ktore i tak ZAWSZE mam wieksze w fazie lutealnej). Nawet mierzylam tempke, ale jak w ok. 22 dc spadla na 36,6 z 36,8 to stwierdzilam, ze nic z tego. Rano nastepnego dnia rozbilam niechcaco termometr i tak doczekalam dnia, w ktorym nie przyszla @. Nie ma regul, wiec jeszcze sie nie zalamuj! Odpowiedz Link Zgłoś
arhplus Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 29.05.07, 15:39 dzięku za ciepłe słowa, dam znać jutro- po teście. Wiesz, najbardziej załamuje mnie to, ze na dalszą walkę nie mam już pieniędzy (chyba poprosimy rodziców)- osatatnia stymulacja( mam PCO, pęcherzyki powowli rosły) + IUI, kosztowała mnie około 3000 zł.... To dopiero 1 IUI , więc można jeszce kilka razy spróbować- zobaczę jak się ułoży. Aga Odpowiedz Link Zgłoś
magdaszy Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 29.05.07, 15:25 Ja powinnam testowac w sobote (naturalny cykl z monitoringiem i duphastonem), ale pewnie nic z tego - wydawalo mi sie, ze objawy sa, ale doczytalam sie, ze to objawy duphastonu i od wczoraj brzuch mnie boli, wiec pewnie nawet do tej soboty nie dociagne, bo wczesniej przyjdzie @... Odpowiedz Link Zgłoś
aaaaaaa37 agab3 29.05.07, 15:44 a dlaczego testujesz tak wczesnie? ja tez mialam iui w ten dzien co ty i zamierzam testowac dopiero za tydzien, no moze w poniedzialek 04.06 Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: agab3 29.05.07, 16:12 POWODY RACJONALNE: - Mam cykle 28 dniowe, IUI bylo w 14dc. Czytalam na forum post kolezanki, ktora zrobila bete 10 dni po IUI i jej wyszlo - W czwartek wieczorem mam tenis, a to spory wysilek i zastanawiam sie, czy moze zaszkodzic POWODY NIERACJONALNE: - nie wytrzymuje z ciekawosci )))) Nie musze chyba dodawac, ze poki ci przewazja argumenty nieracjonalne Czekam, az dziewczyny madrzejsze ode mnie stukna mnie w glowe mlotkiem, zebym sie opamietala Kurcze, taki dobry humor mam teraz, a juz widze co bedzie za tydzien po tescie... Odpowiedz Link Zgłoś
aaaaaaa37 Re: agab3 29.05.07, 16:18 mysle ze to za wczesnie mimo wszytsko, szkoda zebys sie rozczarowala a pozniej okaze sie inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 test 29.05.07, 16:37 Witam.-) To i ja sie dopisuje. Testuje jutro tak samo jak Arhplus, bo w tym samym dniu mialysmy iui. Poki co nie mam zadnych objawow. Boli mnie brzuch i biust i wiem, ze symbolizuje..to na bank nadchodzaca @ (za kazdym razem tak mam). Trzymym za Was kciuki dziewczyny i... Arhplus jutro daj koniecznie znac. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
arhplus Re: test 29.05.07, 18:40 Katja- od razu po teście dam znać- Ty tez napisz! Aga, testuj przed tenisem! POZDRAWIAM WAS I TRZYMAM KCIUKI Odpowiedz Link Zgłoś
lusiasia Re: test 30.05.07, 07:03 Ja mam bete w piatek, pobranie krwi o 8 a wynik o 15 i chyba zatestuje tez jutro testem (zeby nie myslec, bo najgorsze to czekac) zalozylam raczej ze sie nie udalo, brzuch mnie boli i ogolnie nie mam zadnych objawow innych niz na @ gdybym nie brala progesteronu to pewnie dostalabym @ juz w piatek (zgodnie z planem) ale przez ten progesteron musze najpierw zrobic test no to zobaczymy, czy ktos z nas bedzie mial dzien swojego dziecka Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: test 30.05.07, 10:17 Buuu, u mnie chyba nic z tego... W II fazie cyklu zwykle powiekszaly mi sie piersi (pytanie: co powoduje to powiekszenie?), teraz tez tak bylo, a dzis 23 dc wydaje mi sie, ze "zmiekly" i sa jak zwykle. Zadalam na innych forach pytanie, czy ktorejs z dziewczyn NIE powiekszyly sie na poczatku ciazy. Cos mi sie wydaje, ze w przyszlym tygodniu poprosze lekarza o liste badan do INV... W miedzyczasie zrobie jeszcze jedna IUI, ale jakos sie nie ludze... Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: test 30.05.07, 10:52 U mnie negatyw.. Dziewczyny zycze Wam powodzenia..Lusiasia Tobie w piatek Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: test 30.05.07, 11:30 Aga_b3 dzieki. Jutro ide do lekarza...Od nastepnego cyklu przgotowuje sie do in vitro.. Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: test 30.05.07, 16:35 O kurcze... Strasznie smutno... Ja jutro rano pojade na bete, dam znac co wyszlo. Odpowiedz Link Zgłoś
tymonka30 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 30.05.07, 13:15 No Aga szalejesz widzę Odpowiedz Link Zgłoś
kathrinn82 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 30.05.07, 13:26 Oooo Tymonka!!! gdzie Ty się podziewałaś???? Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 30.05.07, 15:19 Juz mialam zakladac watek "Kiedy Tymonka wraca z urlopu", a Ty sie tajniaczysz?! Ladnie to tak?! )) Mam nadzieje, ze naladowaliscie akumulatorki ) Ja, jak widzisz, jestem na etapie schizowania, czyli jak na II faze wszystko w normie ) Wracam wlasnie ze spotkania z kolezanka, z ktora razem zaczelysmy sie starac, a ona n ianczy juz polroczna coreczke... Potrzymalam ja chwile, moze sie zaraze? Odpowiedz Link Zgłoś
betka262 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 30.05.07, 23:26 dziwczyny ja robię test jutro...albo w piatek..zwlekam z tym choć juz dziś 34 dc....Boję się Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 11:01 Nie wytrzymalam. Mam wynik z Novum: HCG 4,0 w 9,5 dnia po IUI (byla w poniedzialek ok. 19:00, wiec tak sobie odejmuje pol dnia w ramach pociechy, ze to jeszcze wczesnie...). Czyli wiem, ze nic nie wiem. Glupia baba, stracila 45 zl... Bety nie robia, bo do konca czerwca nie bedzie odczynnikow! Odpowiedz Link Zgłoś
kathrinn82 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 14:55 Twoj wynik to 4?? gdzies tu na forum czytałam, że wynik powyżej 1 wskazuje ciążę...chyba, że się mylę. a robiłaś BHcg czy Hcg?? Odpowiedz Link Zgłoś
betka262 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 14:46 Robiłam dziś rano. Niestety negatywny. Jedna wielka, gruba czerwona krecha......(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 15:07 Robilam HCG calkowite, bo w Novum skonczyly sie odczynniki do bety. Wynik na ciaze to powyzej 5, ale powinno sie robic badanie min. 11 dni po IUI, a ja polazlam wczesniej... Betka, dopoki nie przyjdzie @ to sie nie zalamuj. Wielu dziewczynom wychodzi jedna krecha, a potem okazuje sie, za zaciazyly! Odpowiedz Link Zgłoś
kathrinn82 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 15:11 no właśnie, za wcześnie więc to jeszcze nie wszystko przsądzone! trzymam dalej kciukasy Odpowiedz Link Zgłoś
arhplus Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 15:14 Aga, trzymam kciuki za powowdzenie! jesli miałas robion zastrzyk na pęknięcie pęchrzyków przed IUI stęzenie bHGC moze się utrzymywac w moczu około 10 dni- wtedy fałszuje wynik! Oby było dobrze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 16:45 Oczywiscie, ze mialam - w niedziele po poludniu... Ale co mi tam, za 45 zl moge sie troche poludzic przez te kilka dni Odpowiedz Link Zgłoś
claudiak Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 16:02 Ja miałam testować 1 czerwca ale juz nie muszę, dzisiaj jak w zegarku przyszła @. Teraz czekam aż się skończy i lecę na kolejny monitoring. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
mozaika_zycia Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 31.05.07, 16:13 Ja teoretycznie dopiero w niedzielę... Ale jak @nie przyjdzie to postaram się dotrzymać do poniedziałku i pójść na betę. Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 04.06.07, 10:32 U mnie nic z tego (( Dzis 28 dc i tempka spadla: sobota 36,8, niedz. 36,7, dzis rano 36,3. Czyli jutro @... Czy ktos mi powie JAK DO CHOLERY wyluzowac?!?! Od dwoch nocy nie jestem w stanie spac, budze sie co godzine sprawdzajac, czy JUZ mam mierzyc temperature, wmawiajac sobie, ze i tak sie nie udalo, a w glebi serca ludzac sie, ze MOZE JEDNAK? Wczoraj na imprezie byla u mnie kolezanka, zaczela 9 miesiac ciazy. Gdyby nie poronienie, mialabym juz wielki brzuch i 2 tygodnie mlodsze dziecko... Byla tez inna, z rocznym dzieckiem. Obie po przejsciach, ale i tak zazdrosc klula. Powiedzialam rano mezowi, ze sie nie udalo. Sam w koncu stierdzil "Cos nie tak". A potem, ze jeszcze nic nie wiadomo, bo on czytal, ze w ciazy mozna miec na poczatku @. W tempterature nie wierzy, biedaczek... W srode ide do Novum, poprosze o liste badan do INV. Mam dosc. Mozaika, ja Twoj test? Moze chociaz jedna dobra wiadomosc z rana? Odpowiedz Link Zgłoś
tymonka30 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 04.06.07, 11:01 Ja wyluzowałam, im dłużej się nie udaje tym łatwiej chyba tego dokonać. Trzym się Aga! Odpowiedz Link Zgłoś
ewelina158 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 04.06.07, 11:18 ja testuje dopiero 12 ale mam dziwne przeczucie że nic z tego to juz 3 insem.ginia dała nam cennik na ivf.to już oczymś świadczy.ja już mam tego wszystkiego dość 4 lata starań i nic.przepraszam za błędy. Odpowiedz Link Zgłoś
aga_b3 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 04.06.07, 11:46 Czytalam watki o INV i dyskusje o instrumentalnym podejsciu do zaciazenia. Ja juz sama nie wiem, czego chce. Czy chce dziecko za wszelka cene? Czy ja w ogole chce miec dziecko? Zazdrosc mnie ogarnia, jak patrze na mlode mamy, ale nie potrafie w naturalny sposob gadac do niemowlakow, nie odczuwam potrzeby "miziania" ich i noszenia na rekach. O czym to swiadczy? Czy ja nie mam instynktu macierzynskiego? Nie nadaje sie na matke? A moze boje sie, ze jesli zblize sie do takiego dzieciaczka i dopuszcze mysl, ze moglby byc moj, to mi serce peknie? I dlaczego co miesiac przezywam zalamanie? I robie projekt domu z 3 pokojami dziecinnymi? Chyba musze sie wybrac do psychologa, bo niedlugo sytuacja mnie przerosnie. Za 2 tygodnie odbieram wyniki kariotypu. I pojde na to INV. Tylko chcialabym miesiac zwolnienia, zeby dojsc do ladu z psychika... Odpowiedz Link Zgłoś
beci83 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 04.06.07, 12:05 Ja sama nie wiem kiedy mam zrobić test.Może Wy mi poradzicie? Dzisiaj jest 13 dzień po inseminacji a 14 dzień po zastrzyku z pregnylu.Miesiączki mam trochę rozlegulowane wiec sama nie wiem kiedy powinna sie pojawic .Przeciętna długość mojego cyklu to 32 dni, a ostatnia @ nawiedziła mnie 9 maja.Dodam że biore tez luteine i jeszcze wystarczy mi jej na 3dni. Pozdrawiam i czekam na propozycje. Odpowiedz Link Zgłoś
tymonka30 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 04.06.07, 12:09 W sumie to co by się nam w życiu nie udawało to przeżywa się. Może to tak po prostu u Ciebie działa... (?) Odpowiedz Link Zgłoś
ewelina158 Re: czy ktos tesuje w tym tygodniu? 04.06.07, 12:35 z tego co się orietuje to faza folikularna czyli 1 dzień miesiączki do owulacji może sie zmienic przedużyc natomiast faza lutealna czyli od owulacji do krwawienia miesiączkowego zawsze wynosi 14 dni choć niektóre statystiki informują że 13-16 ingdy nie dłużej ani krócej.ja tesz mam cykle długośżi od 29 do 33 .możesz spokojnie testować.sorki za błedy ortografoczne. Odpowiedz Link Zgłoś