Dodaj do ulubionych

zanim zapytacie o tajlandie...

IP: 77.222.246.* 24.01.10, 21:31
nie wiem czy to przez swinska vel meksykanska grype, ale chyba polowa polakow
wybierajaca sie poza europe w tym roku jedzie do tajlandii;)

w kazdym razie pojawia sie tu masa pytan o ten kraj, z czego wiekszosc sie
powtarza, co sprawia, ze prawdopodobnie czesci z nas juz nie chce sie ani
prosic o przejrzenie poprzednich watkow ani odpowiadac;

primo - valdivia - moglabys jakos zgromadzic te watki o tajlandii?? zeby
ulatwic przeczytanie ich zainteresowanym; sa tam odpowiedzi na wiekszosc
zadawanych pytan;

do wszystkich ktorzy pytaja o pogode - prosze
po pierwsze piszcie gdzie jedziecie - to wazne, bez tego nie da sie
odpowiedziec na te pytania;
podrugie - nie zadawajcie pytan o miesiace, ktore sa przejsciowe dla por roku,
to zasadniczo nie ma wiele sensu - nikt nie da wam gwarancji, ze bedzie tak
czy tak - to tak jakby ktos kto nie zna polski zapytal o pogode na przelomie
wrzesnia i pazdziernika (ostatnio bylo cieplo, ale rownie dobrze moze lac
przeciez caly czas) czy pod koniec marca (nie tak dawno byly i cholerne mrozy
i prawie 20 stopni kolejnego roku);

poza tym czym pytania sa bardziej konkretne - latwiej udzielic sensownej
odpowiedzi; pozdrawiam i zycze wszystkim milego wypoczynku w tajlandii;
Obserwuj wątek
    • in.blanco Troche mniej uprzejmie 24.01.10, 23:35

      Sadzac po pytaniach na forum do Tajlandii leci caly polski
      bezradny i nieobyty internetowo przekroj. Zal mi dvpe sciska
      i smutek ogarnia gdy czytam po raz tysieczny pytanie kto kiedy
      leci, z jakim biurem i do jakiego hotelu. Sadze, ze ci sami
      bezradni i lekko bezmysli turysci byli wczesniej w Egipcie poniewaz
      te beznadziejne i powtarzajace sie pytania wraz z glupawymi
      "listami wylotowymi" przywedrowaly z forum Egipt. Do Egiptu
      lata sie masowo. Chyba teraz zmaina mody na Tajlandie.

      Sami powiedzcie czy chcielibysci spotkac w Tajlandii Polaka
      ktory na forach pyta" Lece jutro do Tajlandii - pomocy!

      Wiec wy wszyscy, podstawowo pytajacy, prosze, qrwa, czytajcie
      wczesniej dokladnie forum i uzywajcie, qrwa, w sprawach
      najprostszych wyszukiwarki i dopiero pozniej, qrwa, pytajcie.
      Nie badzcie grupa bezradnych przedszkolakow. Wszyscy chetnie
      odpowiemy na wasze pytanie powyzej trzeciej klasy szkoly
      podstawowej. Ale swoim lenistwem nie zmuszajcie nas ziew, ziew...

      "Kto leci 3 maja o 15:10 z biura Pluszowy Niedzwiadek i do
      jakiego hotelu". Podciagnijcie, qrwa, sobie skarpetki a ze
      skarpetami poprzeczke bezradni monotonni pytacze.

      Ja tez pozdrawiam i wypoczywajcie jak najlepiej ale... juz napisalem.
      • Gość: oranjefanka in blanco wyluzuj; IP: 77.222.246.* 25.01.10, 00:38
        stary wyluzuj nieco z emocjami;

        wiekszosc wyjezdza do tajlandii samodzielnie,
        dla wiekszosci to pierwszy samodzielny dalszy wypad i dlatego (zrozumiale) emocje;

        btw, na stronie thai meteorological departament mozna znalezc wszystkie
        potrzebne informacje pogodowe - w tym w skrocie archiwalne za 2007 i kolejne lata;
        • in.blanco Percepcja luzu 25.01.10, 01:22

          Oranjefanko,

          To jest moje luzne pisanie. Jezeli kiedys napisze cos wqrwiony
          natychmiast poznasz roznice i zgodzisz sie ze mna.

          Moze wiesz jaka pogoda bedzie w Tajlandii w piatek 23 kwietnia:)
          Nad ranem.

          Pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka