Gość: oranjefanka
IP: 77.222.246.*
24.01.10, 21:31
nie wiem czy to przez swinska vel meksykanska grype, ale chyba polowa polakow
wybierajaca sie poza europe w tym roku jedzie do tajlandii;)
w kazdym razie pojawia sie tu masa pytan o ten kraj, z czego wiekszosc sie
powtarza, co sprawia, ze prawdopodobnie czesci z nas juz nie chce sie ani
prosic o przejrzenie poprzednich watkow ani odpowiadac;
primo - valdivia - moglabys jakos zgromadzic te watki o tajlandii?? zeby
ulatwic przeczytanie ich zainteresowanym; sa tam odpowiedzi na wiekszosc
zadawanych pytan;
do wszystkich ktorzy pytaja o pogode - prosze
po pierwsze piszcie gdzie jedziecie - to wazne, bez tego nie da sie
odpowiedziec na te pytania;
podrugie - nie zadawajcie pytan o miesiace, ktore sa przejsciowe dla por roku,
to zasadniczo nie ma wiele sensu - nikt nie da wam gwarancji, ze bedzie tak
czy tak - to tak jakby ktos kto nie zna polski zapytal o pogode na przelomie
wrzesnia i pazdziernika (ostatnio bylo cieplo, ale rownie dobrze moze lac
przeciez caly czas) czy pod koniec marca (nie tak dawno byly i cholerne mrozy
i prawie 20 stopni kolejnego roku);
poza tym czym pytania sa bardziej konkretne - latwiej udzielic sensownej
odpowiedzi; pozdrawiam i zycze wszystkim milego wypoczynku w tajlandii;