10.09.12, 23:04
Witam zainteresowanych,

Właśnie wróciłem z wycieczki i zasiadam, by Wam odpisać.
Moja strona obecnie jest w budowie. Powinna być częściowo gotowa za jakiś tydzień pod adresem: www.allmaroko.pl

Tak jak już pisalem organizuje zarówno pobyty jak i wycieczki fakultatywne. Waznie jest to ze dzialam calkiem legalnie w Maroku, posiadam zarowno legitymacja pilota wycieczek z Polski, i licencja przewodnika po Maroku w jezyku polskim. Siedze w branzy turystycznej od 1997r i znam ten rynek od poszewki ;-)

Wycieczki fakultatywne organizuje wszystkie jedno, dwu i trzydniowe. Na forum jest moja oferta Marrakeszu 2 dniowego z Casablanka oraz Tizi’n’Test. tak tylko dla przykladu. PEwna oferta bedzie na mojej strony internetowej.

Jeśli jesteście zainteresowane proszę o maila na adres: maroko4u@op.pl i przesle cala oferte wraz z cenami.

Październik, listopad to dobra pora na zwiedzanie? Oczywiście! Tym bardziej, jesli ma sie zamiar zwiedzac poludnia.

Milego wieczoru
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • nuova Re: Maroko4u 04.01.13, 12:34
      Czy ja db rozumiem, że organizujesz wycieczki z PL do M.? Obejrzałam twoją www i zakładka, która mnie interesuje [w materii wyjazdu do M.] wisi...
      • maroko4u Re: Maroko4u 04.01.13, 13:25
        Witam,
        Owszem organizuje takie wyjazdy dla grup min 10 osob, obok objazdow tradycyjnych proponuje objazd obejmujący cale Maroko z kilkudniowym pobytem w Agadirze oraz objazdy wg zapotrzebowania cos typu„a la carte”
        W tej chwili myślę nad kombinacjami Maroko-Mauritania, Maroko-Senegal i Maroko-wyspy kanaryjskie.
        Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka