Dodaj do ulubionych

Tajlandia - wiza

IP: *.147.12.58.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.03.11, 09:26
Czy nadal wiza jest darmowa? dzisiaj chce złożyć wniosek
Obserwuj wątek
    • Gość: jezzaasss Re: Tajlandia - wiza IP: 80.50.51.* 29.03.11, 09:53
      Mysle ze nie robią z tego tajemnicy - telefon do ambasady jest (nie do wiary) do odnalezienia przez google. Takie slimacze posty podnosza mi cisnienie.
      • Gość: olek Re: Tajlandia - wiza IP: *.play-internet.pl 30.03.11, 10:17
        jakbyś był moim kumplem powiedziałbym tak:

        " stary , nie denerwuj się tak szybko, nie ma sensu. Nie chcesz ? nie angażuj się w sprawę- szkoda nerwów"
    • Gość: olek Re: Tajlandia - wiza IP: *.play-internet.pl 29.03.11, 10:01
      tak - ostatnie dwa dni.
    • Gość: kaz Re: Tajlandia - wiza IP: *.147.12.58.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.03.11, 10:22
      Dziekuję za info Oleg. Jazzas klocu parafialny na stronach ambasady pisze ze trzeba zapłacić więc nie błyskaj kmiocie swoją szarą komórą
    • Gość: Kaz Re: Tajlandia - wiza IP: 217.153.191.* 29.03.11, 11:46
      Potwierdzam do końca marca jest darmowa na moje pytanie czy można liczyć że będzie też darmowa w kwietniu facet nie umiał odpowiedzieć. Natomiast to co się zmieniło kiedy poprzednio starałem się o vizę to czas oczekiwania teraz jest 2 dni
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka