Gość: kaz IP: *.147.12.58.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.03.11, 09:26 Czy nadal wiza jest darmowa? dzisiaj chce złożyć wniosek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jezzaasss Re: Tajlandia - wiza IP: 80.50.51.* 29.03.11, 09:53 Mysle ze nie robią z tego tajemnicy - telefon do ambasady jest (nie do wiary) do odnalezienia przez google. Takie slimacze posty podnosza mi cisnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: Tajlandia - wiza IP: *.play-internet.pl 30.03.11, 10:17 jakbyś był moim kumplem powiedziałbym tak: " stary , nie denerwuj się tak szybko, nie ma sensu. Nie chcesz ? nie angażuj się w sprawę- szkoda nerwów" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: Tajlandia - wiza IP: *.play-internet.pl 29.03.11, 10:01 tak - ostatnie dwa dni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaz Re: Tajlandia - wiza IP: *.147.12.58.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.03.11, 10:22 Dziekuję za info Oleg. Jazzas klocu parafialny na stronach ambasady pisze ze trzeba zapłacić więc nie błyskaj kmiocie swoją szarą komórą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaz Re: Tajlandia - wiza IP: 217.153.191.* 29.03.11, 11:46 Potwierdzam do końca marca jest darmowa na moje pytanie czy można liczyć że będzie też darmowa w kwietniu facet nie umiał odpowiedzieć. Natomiast to co się zmieniło kiedy poprzednio starałem się o vizę to czas oczekiwania teraz jest 2 dni Odpowiedz Link Zgłoś