Dodaj do ulubionych

kolją transsyberyjską do Chin ?????

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 20:56
hej. wybieram się 1 wrzesnia do Chin,bardzo chcę pojechac koleją
transsyberyjską. Czy nie jest już za późno, żeby kupic bilet? Gdzie najlepiej
i najtaniej (słyszałam że w brześciu)? Czy jazda koleją we dwoje to dobry
pomysł, czy raczej niebezpieczna podróż i w takim wypadku odpuścic sobie i
kupić bilety lotnicze?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka