IP: 192.168.2.* 03.04.02, 16:31
Poszukuję osób, które przeszły góry Korsyki tym szlakiem,czekam na wszelkie
informacje, moze ktos wie cos o przewodnikach, artykulach o tym szlaku
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka