Gość: Bartek IP: 192.168.2.* 03.04.02, 16:31 Poszukuję osób, które przeszły góry Korsyki tym szlakiem,czekam na wszelkie informacje, moze ktos wie cos o przewodnikach, artykulach o tym szlaku Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj