adamail 23.03.06, 15:43 Wróciłam z Sudanu, gdzie okazało się, że nie ma komarów malarycznych, więc zostały mi tabletki na 2 miesiące.Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
klipka5 Malaria. 23.03.06, 20:26 Lykaj dalej profilaktycznie. W Polsce moze pojawic sie syf/malaria. Odpowiedz Link Zgłoś