Dodaj do ulubionych

Lariam odsprzedam

23.03.06, 15:43
Wróciłam z Sudanu, gdzie okazało się, że nie ma komarów malarycznych, więc
zostały mi tabletki na 2 miesiące.Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
Obserwuj wątek
    • klipka5 Malaria. 23.03.06, 20:26
      Lykaj dalej profilaktycznie.
      W Polsce moze pojawic sie syf/malaria.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka