Dodaj do ulubionych

Regency Plaza 5* sharm

14.02.06, 08:55
czesc mam pytanie czy ktos wie cos na temat tego hotelu
Obserwuj wątek
    • pc_maniac Re: Regency Plaza 5* sharm 24.02.06, 12:09
      (cytat: nadia332 23.02.06, 14:24)

"egipt-hotele napisał:

> Kto wie jaki jest aktualnie stan zaawansowania budowy.Czy jest szansa oddania
      > hotelu w terminie uwzględniając lokalne warunki i tempo prac. Jadę 04.07.06

Niestety nadal nic niewiadomo ale trzeba czekac cierpliwe podobniez lada dzien
      na forum wakacje.pl maja pokazac sie najnowsze zdjecia hotelu regency plaza ale
      ty i tak nie masz sie o co martwic jedziesz w lipcu wiec jest jeszcze troche
      czasu pozdrawiam nadia."

(Post przeniesiony przez moderatora)
        • egipt-hotele Re: Regency Plaza 5* sharm 24.04.06, 00:23
          Kontaktowałem się w dniu dzisiejszym z Alfa Star w sprawie hotelu "widmo"
          Regency Plaza w Sharmie. Otrzymałem zapewnienie, że turyści zaczynający urlop
          wylotem w dniu 23 maja 2006 roku i później będą zakwaterowani w tym hotelu.
          Alfa twierdzi, że wcześniej się nie wyrobili egipcjanie z wykończeniem.Jeżeli
          w dalszym ciągu po 23 maja hotel nie będzie wykończony będą oferować miejsca
          zastępcze w takimi samymi ***********, może być inny kurort.Ale jak na prawdę
          będzie tego nie wiem i tak na prawdę mam mieszane uczucia co do biura Alfa
          Star i hotelu Regency Plaza w Sharmie.Wcześniejsi uczestnicy planowanego
          wyjazdu do Regency Plaza tj. 9 i 16 maja 2006 r. otrzymują obecnie hotele
          zastępcze.Nie wiem tego od Alfy ale od uczestnika wyjazdu w dniu 09.05.06 r.
          z Gdańska. Dzwońcie do Alfy i pytajcie co Waszym wyjazdem do Regency
          Plaza.Jak będę coś wiedział dam znać. Pozdrawiam.
          • egipt-hotele Re: Regency Plaza 5* sharm 26.05.06, 11:59
            Gość: Doska 23.04.06, 23:30 + odpowiedz

wprawdzie do mojego wyjazdu do tego hotelu jest trochę czasu - wyjeżdżamy z 2
            dzieci dopiero 11 lipca ale jestem trochę przerażona , że te makiety nie
            zamieniają się w zdjęcia.Mam nadzieję, że wszystko będzie ok ale na pewno będę
            częściej wchodziła na forum, żeby coś się dowiedzieć od pierwszych turystów.
            Może ktoś odpowie kto jedzie w tym samym terminie ?
            • egipt-hotele Re: Regency Plaza 5* sharm 26.05.06, 11:59
              daaar0 23.05.06, 12:07 + odpowiedz

Hotel jeszcze nie gotowy (wyjazd miał być 13.06.) Zwalili wszystko na Światowe
              Forum Gospodarcze (może to i prawda) Zamiennie zaproponowali Hilton Sharks Bay
              lub Radison Sas Taba. Za taką cenę i tak jestem "do przodu".
              Ciekawe tylko dlaczego ci z wcześniejszych turnusów się nie odezwali, kiedy
              zmienili im hotel. Czyżby wszystko tu odbywało się na zasadzie: interesuje mnie
              do momentu póki mnie dotyczy
              • egipt-hotele Re: Regency Plaza 5* sharm 26.05.06, 12:00
                Gość: bubusia 25.05.06, 22:16 + odpowiedz

Witam, właśnie wrociłam z Sharm i widziałam ten hotel.To jest plac budowy na
                którym nic sie nie dzieje.Ja tez miałam tam mieszkać ale dokonano zmiany ,
                oczywiście po licznych awanturach na Raouf hotel.Tan hotel nie ruszy do
                sierpnia jak wogóle ruszy.Jest to oszukiwanie ludzi ze wszystko bedzie ok!
                Mojego hotelu nie polecam bo obsluga jest koszmarna a do centrum Nama 40 min
                taxi.pozdrawiam
                • anii7 Re: Regency Plaza 5* sharm 15.06.06, 12:12
                  Czy masz może fotki tego hotelu? czy to rzeczywiscie jest plac budowy? Ciagle sa
                  podzielone opinie. A Alfa dala nowe zdjecia i ma hotel od lipca ma funkcjonowac.
                  Mamy wylot w sierpniu i ciagle zastanawiam sie nad zmiana...
        • ardiss Re: Regency Plaza 5* sharm 16.10.06, 11:09
          własnie.. jest już październik. A ja chcę się wybrać do tego hotelu w
          styczniu... coś tam się zmieniło.. bo poki co to mam mieszane uczucia.. z
          jednej strony nowy hotel a z drugiej plac budowy... co radzicie? A jeśli nie
          ten to jaki hotel wybrać? chcemy leżec, opalac sie, pływac, nurkowac troszkę..
          ogólnie leniwie z dobrym jedzeniem
          • tequila22 Re: Regency Plaza 5* sharm 21.10.06, 13:22
            witam!
            od 10.10. do 17.10. miałam okazję przebywać w hotelu Regency Plaza.Aha
            zapomniałam dodać na wstępie,że nie jestem pracownikiem biura Alfa Star ani
            żadnego innego.Owszem przed wylotem miałam spory mętlik w głowie co zastanę na
            miejscu po wszytskich opiniach (w zasadzie negatywnych)ptrzeczytanych na forum.
            do hotelu przyjechaliśmy w nocy.z zewnątrz prezentował się super i pomyślałam
            ciekawe co w środku. weszliśmy do ogromnego holu.po lewo duża recepcje (tu
            minus słabo mówią po angielsku i czasem ciężko się dogadać, ale rozmawialiśmy z
            współwłaścicielem,który twierdzi że to się zmnieni ponieważ najwięcej gości
            mają z polski i rosji.i to prawda w zasadzie w hotelu słychać tylko te dwa
            języki na zmianę).po prawo mniejszy hol ze sklepikami
            (papirusy,biżuteria,fryzjer-henna i warkoczyki,sportowy,pocztówki,pamiątki)
            oraz z barem.po środku ogromnego holu kwiaty i sofy z fotelami i
            stolikami,gdzie można posiedzieć.jesszcze dalej za sklepikami ogromna
            jadalnia.salki podzielone dla palących i niepalących.duże szwedzkie stoły
            naprawdę fajnie przystrojone ludzikami i ozdobami z warzyw i owoców.miła
            obsługa i naprawdę niezłe jedzenie.aha jeszcze w tym budymku za recepcją
            znajdowała się się siłownia.kiedy wychodzimy na drugą stronę budynku widzimy w
            bliskiej odległości po lewo i prawo dwa budynki mieszkalne.ten po lewo jeszcze
            nie oddany do użytku,ale ładnie otynkowany i odgrodzony tak że wogóle nie widać
            że jeszcze nie funkcjonuje.są już wstawione okna , drzwi i z zewnątrz naprawdę
            nic nie widać.owszem panowie coś tam robili w nocy ale to naprawde nikomu nie
            przeszkadzało.pomiędzy pierwszym budynkiem a tymi z pokojami znajduje się
            miejsce do siedzenia stoliki fotele.za nimi duży (jak dla mnie robiący wrażenie
            basen) głębokość 140cm.fajnie połączony z płytkim basenem dla dzieci.dookoła
            leżaczki i parasole. dalej następny basen trochę mniejszy i płytszy z siatką do
            gry w siatkówkę.bezpośrednio przy nim barek z krzesełkami w wodzie.obok miejsce
            na masaże.w pobliżu stół do ping-ponga i bilarda.budyneczek gdzie wydają
            ręczniki i miejsce dla dzieci.na zewnątrz koło basenu również plac zabaw i
            jeden płytki basenik.te baseny to tak bardziej na lewo a na prawo w fajnie
            wyglądającej grocie z kamieni dyskoteka z barem przy niej fajne małe
            wodospady.wszystko odgrodzone od siebie chodniczkami marmurowymi.dookoła są
            ławeczki,ciągnie się nioeregularna fosa z wodą nad którą są mosteczki
            porobione.woda w basenach naprawdę czysta.koło budynków mieszkalnych (to też na
            minus)troszkę miejscami niezagfospodarowana zieleń,ale to przez to że roślinki
            posadzone nie zdążyły się rozrosnąć.super będzie tam za jakiś czas.ale
            podkreślam nam to nie przeszkadzało.wkomponowane w całość nie rzuca się w
            oczy.ta zieleń jest też nie dokońca zagospodarowana przed hotelem
            bezpośrednio.tam są korty tenisowe i jakiś mały amfiteatr.tam to wogółe byłam
            może z raz bo to trochę dalej a nie blisko wejścia do hotelu.wszędzie palmy i
            wszystko ładnie oświetlone.jest miejsce do gry w mini golfa.pokoje
            ładne.mieszkaliśmy w dwójce.klimka duży taras telewizor suszarka wanna.budynki
            mają dwa piętra + parter.czysto,sprzątają codziennie. hotel blisko plaży i
            morza.na plaży 2 bary jeden blisko plaży drugi trochę oddalony.jeśli ktoś
            nastawia się na to że będzie dużo zwiedzał i mało czasu spędzi w hotelu nie ma
            co brać all.my byliśmy przez tydzień i byliśmy na 2 wycieczkach i all się
            sprawdziło.obowiązuje do godziny 24.00. potem napoje płatne.śniadania 7-
            10,obiad 13-15, kolacja 19-22.w miedzyczasie przekąski .przy plaży można
            wypożyczyć skuterki i zapalić sziszę bo jest namiocik, stali z wielbłądmi i
            końmi.dla zainteresowanych rafą i nurkowaniem brak przy hotelu ale blisko jest
            świetna.brać tylko dolary nie euro.aha i na zemstę faraona nie brać leków z
            polski bo nie pomagają nawet jak mają ten sam skład.kupić antinal w aptece
            (jest blisko i jest tez blisko internet).brac od razu jak tylko coś nie tak z
            brzuchem.ja tak miałam tylko byłam pewna że przejdzie samo,a popołudniu mślałam
            że umrę to nie było rozwolnienie tylko przeokrutne skurcze brzucha gorsze od
            porodu.dobra pewnie i tak o czymś zapomniałm ale hotel polecam.pomimo tego że
            skrzydło nie oddane nie ma brudu,smmrodu ani śmieci.wręcz przeciwnie do tego co
            dzieje się poza hotelem,ale nie tylko regency plaza ale to u nich normalne że
            pełno wszędzie śmieci.zresztą przekonacie się na miejscu, nawet w
            kairze.piramidy warte zobaczenia.aha hotel jest jakieś 20 km od miasta naama
            bay.taksówki są całą noc za grosze tylko targujcie się.najlepiej mówić że
            więcej kasy się nie ma,albo odchodzić to gonią Cię i krzyczą że chcą mniej
            kasy.taksówki jeżdża bez świateł i jak warjaci.ja krzyczałm,żeby
            zwolnił.puszczał kierownicę i tańczył.jechał 140 rozpadającym się 30-letnim
            peugotem i w każy zakręt wchofdził z piskiem opon.także hotelu nie obawiać się
            jest o.k.pozdrawiam serdecznie wszystkich wachających się.a no i zapomniałm
            napisać że na terenie hotelu jest 4 animatorów(także polka)organizuję
            czas,zapraszają do zabawy.do siatki do gry w lotki do ćwiczeń w
            wodzie,wieczorami organizują występy z tańcami brzucha gry w bingo itd.to mi
            się bardzo podobało.papa
            • li1210 Re: Regency Plaza 5* sharm 21.10.06, 20:39
              Swietnie ,że opisałaś ten hotel.Mam jedno pytanko-dotyczące plaży .Jaka jest
              plaża ,piaszczysta ,czy kamienista i jakie jest wejście do wody .Chodzi mi o to
              czy dzieci 5 latek będą się tam mogły pokąpać?.Jak wygląda wyżywienie tzn.czy
              jest smaczne i czy jest duży wybór ,jakie napoje są w al.Czy mini bar jest w
              pokoju uzupełniany.Serdecznie dziękuje Ci za dotychczasowe wyjaśnienia i proszę
              o nowe.Pozdrawiam serdecznie.
              • tequila22 Re: Regency Plaza 5* sharm 21.10.06, 21:27
                witam ponownie!
                jeśli chodzi o plażę to nie jest to tak wspaniała plaża jak nasze polskie czyli
                przyjemny piasek.głazów też nie ma.plaża jest taka wymieszana piasek z drobnymi
                kamykami.dość długo w wodzie jest płytko także dla dzieci chyba dobrze.mnie
                osobiście najlepiej było przy basenach ale wogóle było mało czasu żeby sobie
                poleżeć spokojnie.my cały czas chodziliśmy na rafę jakieś 10-15 minut
                drogi.rybki niesamowite.tam była super plażą i super dno - sam piasek i też
                płytko.jak coś to jak się idzie z regency w strone morza to trzeba skręcić na
                deptaku na lewo i iść do końca tego chodniczka asfaltowego.jak on się skończy
                iść kawałeczek piaskiem i za tym ostatnim ogromnym hotelem co się buduje jest
                ta ffajowa zatoczka z rybkami które jadły chleb z rąk.chleb oczywiście
                wynoszony ze stołówki.co do barku to powiem szczerze (nas było znajomych 50
                osób-bo to wycieczka firmowa była)i każdy miał coś innego w barku.my akurat
                tylko wodę którą uzupełniali.w all były wszystkie napoje z wyjątkiem świeżych
                soków z owoców (które na stołówce kosztowały 2-3 dolary,ale były ohydne oradzam
                bo sam cukier), a i jeszcze poza loodami.a tak cola itd. te inne
                gazowane,woda,piwko,wódka i drinki do woli.jedzenie jak dla mnie smacznie i
                dużooooo.na śniadanko polecam małe naleśniczki z różnymi dodatkami oraz omlety
                smażone na twoich oczach również z dodatkami.poza tym po ścianie były dania
                gorące.jajka na twardo, jajecznica,chleb w jajku, parówki,kiełbaski, wędlina
                (średnia i mały wybór) dużo serów, mleko,płatki, sałatki, świetne różne rodzaje
                ciasta francuskiego,dobre chleby , bułefczki, do obiadu cały stół
                deserów,sałatek,sporo kurczaka na różne sposoby i wołowiny, trochę ryb,
                makarony przeróżne z sosami, mało owoców morza i trochę mało owoców,ale reszty
                w bród, świetne warzywa podsmażane, kalafiory,lasagne,spagethi, ziemniaki na
                różne sposoby , frytki, soczewica, bakłażany , ryż na różne sposoby, ze
                dwadzieścia rodzajów sałatek nie dalej już nawet nie wymieniam bo tyle tego
                było.naprawdę dla każdego coś dobrego.w tym tygodniu będę mieć fotki ze
                stołówki też i wogóle z hotelu to udostępnie.dopiero na tygodniu bo od
                znajomych,my ostatniego dnia na old bazarze w szale zakupów zgubiliśmy aparat.
                (do tej pory jestem wściekła.nie o aparat ale o fotki).ale takie życie.jeszcez
                raz pozdrawiam.ola
                • goniaczek7 Re: Regency Plaza 5* sharm 25.10.06, 11:09
                  WITAM.
                  Jeżli możesz to napisz czy ta plaża z rafą na którą chodziłaś jest ogólnie
                  dostępna czy jest płatna czy są jakieś problemy żeby się tam dostać-bo nie
                  ukrywam że chcę pooglądać rafy a też słyszałam że przy tym hotelu nie ma takiej
                  możliwości.Napisałaś że rafy i rybki są za hotelem który jest w trakcie
                  budowy,ja wybieram się w styczniu i obawiam się (że ten hotel przy rafach)
                  będzie już czynny i nie będzie można korzystać z tej plaży.Za odpowiedź bardzo
                  dziękuję!!!!
                  • tequila22 Re: Regency Plaza 5* sharm 25.10.06, 12:48
                    hej!
                    więc tak - koło hotelu regency nie ma rafy.stojąc twarzą do morza i idąc na
                    prawo mamy rafę przy czynnym już hotelu - płatną - jakieś grosze, ale moim
                    zdaniem ta rafa jest średnia.natomiast idąc na lewo - do końca jak prowadzi
                    chodniczek asfaltowy i jeszcze kawałeczek dalej za ten ostatni budujący się
                    hotel ( napewno nie zdążą z nim do stycznia ponieważ stoją dopiero szkielety -
                    a my jak tam przechodziliśmy to wogóle nie było widać aby ktoś coś przy nim
                    robił )jest zatoczka w niej piękna rafa , świetne piaszczyste dno i
                    płytko .rafa bezpłatna.na plaży siedział tylko niekiedy ratownik,który
                    pilnował, aby po tej rafie nie chodzić tylko podpływać.ja rafę oglądałam
                    pierwszy raz w życiu ale byłam zachwycona.piękne kolorowe rybki (parenaście
                    rodzajów) pływające dookoła Ciebie.naprawdę warto.
                    wracając do egipcjan to tak tłumaczył nam przewodnik:
                    w Polsce minuta trwa 60sekund, natomiast w Egipcie może trwać 60,120,360 albo i
                    więcej sekund. oni mają swoje egipskie minuty.nigdy im się z niczym nie
                    śpieszy.są bardzo powolni.pozdrawiam i zazdroszczę tym którzy się dopiero
                    wybierają do egiptu.
                    • goniaczek7 Re: Regency Plaza 5* sharm 25.10.06, 13:38
                      dzięki za bardzo wyczerpującą wiadomość na temat raf.Masz rację rafy i te
                      wszystkie rybki to przepiękny widok ja już w Egipcie byłam i wypływałam
                      statkiem w morze i tam oglądałam rafy.W styczniu chcę jechać jeszcze raz i
                      bardzo podoba mi się opis tego miejsca do oglądania raf ponieważ chciałam żeby
                      mąż to piękno zobaczył a niestety nie za bardzo potrafi pływać.BARDZO DZIEKUJĘ
                      ZA ODPOWIEDŹ!
      • goniaczek7 Re: Regency Plaza 5* sharm 30.11.06, 11:22
        cześć Maja!
        napisz czy byłaś na tej rafie co jest u góry opisana? (jest troszkę oddalona od
        hotelu Regency Plaza)Czy też Ci się podobała? No i oczywiście napisz jak tam z
        tymi budowlami na terenie hotelu bo skoro niedawno wróciłaś to chyba masz
        najświeższe wiadomości!
        • maja2612 Re: Regency Plaza 5* sharm 01.12.06, 09:18
          Na temat rafy nie mogę sie wypowiedzieć bo jej nie widziałam. A co do hotelu...
          to nie zachwyca. Prace budowlane trwaja w jednym skrzydle. Czasami słychać
          stukot, jakieś maszyny i ciężki sprzęt typu koparka. Nie jest to bardzo
          uciążliwe, ale wolałabym żeby tego ne było. Teren miejscami nie do końca
          zagospodarowany. W żadnym z basenów nie ma podgrzewanej wody - tutaj
          szczególnie biedne dzieci... Jeśli chodzi o pokoje to w porządku. A jeśli
          chodzi o hałas to niemalże dokładnie nad hotelem przelatują startujące
          samoloty, ale myślę, że to przypadłość nie tylko tego ośrodka w sharm.
          Generalnie ok, ale napewno nie 5*.
          • goniaczek7 Re: Regency Plaza 5* sharm 01.12.06, 10:40
            myślę że do końca roku troszkę więcej będzie zrobione w tym hotelu(święta i
            sylwester). Ja wybieram się na początku stycznia- mam nadzieję że będzie ok.
            Myślę tylko o tych rafach bo ponoć nie ma przy hotelu tylko trzeba trochę dalej
            podejść do innego hotelu (jest w trakcie budowy).Dzięki za odpowiedż- jeżeli
            możesz to napisz kiedy wróciłaś?
            • ggosia5 Re: Regency Plaza 5* sharm 29.01.07, 20:04
              Mam pytanko jak było w tym hotelu.Ja własnie zarezerwowałam pobyt w maju i jade
              z trzy letnim synkiem ale po tych opiniach nie wiem czy dobrze robię. Bardzo
              proszę o odpowiedź.Pozdrawiam
      • delby1 Re: Regency Plaza 5* sharm 31.01.07, 16:33
        Proszę o info na temat: budowy - czy już zakończona, jakie są pokoje, jedzenie,
        plaża, obsługa, jak daleko do rafy, zagospodarowanie ogrodów- czy fajne.
        Lecę w maju i jestem trochę zaniepokojona wcześniejszymi wypowiedziami. Z góry
        dzięki za odpowiedź i wielkie pozdro
        • agaagnes Re: Regency Plaza 5* sharm 31.01.07, 16:49
          jedzenia takie sobie, ale mozna dla siebie cos wybrac ja szczegolnie
          wybredna nie jestem, cos tam remontowali ale w tym odrebnym skrzydle
          sporadzycznie bylo cos slychac nie bylo to uciazliwe, zaliczylismy w sumie
          trzy pokoje bo bylismy tez na objazdowce i w kazdym lazienka byla przywoita,
          czysta wszedzie wanna , czyte reczniki itd , klimatyzacja dzialala na pewno
          chociaz my z niej korzytsalismy spradycznie w czerwcu pewnie bedzie trzeba
          korzystac ciagle, plaza jest przy hotelu, piaszczysta, duza, lezaki i
          materace do przyjecia. Jak sie pokoj nie podobal to bez problemu dawali
          inny. Teren wokol hotelu ladnie zagospodarowany, dzuo zieleni, wysepki itd.
          baseny trzy jeden z podgrzewana woda. Ogolenie hotel robi dobrze wrazenie,
          ale Laguna Vista(jest blisko RP) z zewnatrz wygladala ładniej. Było sporo
          rodzin z małymi dziećmi w RP. Ogólnie było OK.
          • kkrist Re: Regency Plaza 5* sharm 02.02.07, 13:45
            mam pytanie jak są podawane napoje w ciągu dnia czy są automaty czy trzeba sie
            ich prosic o nalanie. Jak tam wygląda animacja dla dzieci i ile jest
            restauracji z ktorych można korzystac.
            pozdrawiam kyjo
            • kika998 Re: Nie ma 5 * 07.02.07, 10:57
              Jedzenie (którego brakuje)bardzo monotonne, animacje i obsługa hotelowa
              zdecydowanie nie mają 5*.By móc się wykąpać, trzeba isć chyba kilometr w morze.W
              restauracji opar smazonych potraw wędruje na salę i wchlania się we wlosy i
              ubranie.Dużo rosjan i arabów. Na plaży nie ma parawanów, co przy zimnym wietrze
              jest dużym minusem.Zdarza się, ze w pokojach nie działa klima, odpadają wieszaki
              i zawieszki na mydło
          • piot12 Re: Regency Plaza 5* sharm 02.05.07, 20:57
            byłem od 24.04 d0 01.05 z małą córka 17 miesiecy jest tam naprawde fejnie
            wszystko OK jedzonko urozmaicone zielen piekna , pokoje fajne obsługa miła,
            plaza zadbana minus płycizna i troche trzeba iśc do rafy ale jest ona tam i
            jest piekna sam widziałem i atrakcją jest wrak dużego statku, all jest oki
            wszystkie trunki egipskiej produkcji, obsługa bardzo sprawna
    • miriam_73 Re: Regency Plaza 5* sharm 09.08.07, 22:22
      wszystkie
      Regency Plaza - był ktoś?
      nenakon 30.07.07, 10:44 Odpowiedz

28 go sierpnia lecimy do tego hotelu z Alfa Star.Jak na 5 gwiazdek zaskakujaco
      niska cena. Wg Pana z biura wszystko jest
      adekwatne do opisu, ale naczytalam sie zlych opinii w necie... Niestety
      wiekszosc z nich z 2006 roku. Czy ktos byl w tym hotelu
      nie dawno i moze napisac jak jest?
      Re: Regency Plaza - był ktoś?
      asia3791 31.07.07, 17:08 Odpowiedz

bylam tam 19 czerwca.naprawde super hotel.polecam.jedyny minus to nie ma
      rafy.prosze pytac co pania pana interesuje.
      nenakon 03.08.07, 14:08 Odpowiedz

Bylabym wdzieczna za fotki hotelu na maila nenakon@yahoo.com. Ciekawi mnie czy
      jest tak samo fajny jak na zdjeciach
      ofertowych.
      filosofka 01.08.07, 14:26 Odpowiedz

hellow ja byłam w ty roku w Regency Plaza było super tez słyszałam ze mieli
      jakąś wpadkę w zeszłym roku ale teraz zapewniali mnie w BP ze jest wszystko ok i
      tak tez było hotel bardzo elegancki nowiutki bezpośrednio przy plaży w pleni
      zasługuje na swoje 5*
      engeene 03.08.07, 11:55 Odpowiedz

zgadzam sie w pełni z opinia przedmówczyni tez byłam w tym hotelusmiletez z Alfa
      Starem , było super komfort hotelu świetny bezpośrednio przy plaży do dyspozycji
      takich standardowych rzeczy jak bary i restauracje,jest wyspa ok 300m,
      restauracja rybna,Grotto Discosmilegeneralnie dużo atrakcjismile bardzo mila
      obsługa,biuro podroży także bez zastrzeżeń, polecam
      karmoon 07.08.07, 10:49 Odpowiedz

hej tez wyjeżdżałem pełen obaw ale sie okazało ze nie potrzebnie, było naprawdę
      w porządkusmile super jedzonko, czyste ładne pokoje blisko do morza drnki ok tylko
      trzeba było rzucić dolca żeby sie postarali wtedy były naprawdę profesjonalnesmile
      nenakon 03.08.07, 12:17 Odpowiedz

dziekuje za opinie. Kamien z serca... Mam kilka pytan. Czy sa reczniki plazowe?
      Kursuja hotelowe busiki do Naama Bay? Pokoje sa z widokiem na morze? Bede
      wdzieczna za odpowiedzi i za opis wrazen z hotelu...
      Ach... juz sie nie moge doczekacsmile))
      asia3791 03.08.07, 14:18 Odpowiedz

Na samym poczatku dostaje sie karty na reczniki mozna je wymieniac za darmo na
      plazy i przy basenie dzieciecym.Jesli chodzi
      o pokoje ja mialam pokoj przy morzu
      wiec widok przepiekny .Busikow nie ma ale taxi jest pelno sami zaczepiaja.Hotel
      jest ladny naprawde polecam.Napewno tam
      wroce.w razie pytan prosze pytac bo nie wiem co pania interesuje.
      nenakon 03.08.07, 15:04 Odpowiedz

A jak jedzonko i tamtejsze trunki w all-u? Moglabys kilka fotek na maila
      przesłac? Ciekawa jestem jak wyglada hotel na
      zdjeciach nieofertowych. nenakon@yahoo.com. Z góry dziekuje.
      asia3791 03.08.07, 15:18 Odpowiedz

probuje wyslac do ciebie zdjeci ale nie przechodzi wiadomosc
      nenakon 03.08.07, 15:19 Odpowiedz

to sprobuj prosze na nenakon@wp.pl
      asia3791 03.08.07, 15:24 Odpowiedz

JEDZONKO SMACZNE TYLKO MALO PRZYPRAWIONE.ALE JEST Z CZEGO WYBIERAC.DRINKI DOBRE
      TRZEBA DAC DOLARA TO SIE NAPRAWDE
      POSTARAJA.
      nenakon 03.08.07, 15:31 Odpowiedz

dzieki za fotki. Fajowe!!! A jak hotelowa dyskoteka? Ile kosztuje dojazd taxi do
      miasta? Czy nurkowanie można
      wykupic gdzies w poblizu hotelu?
      asia3791 03.08.07, 15:41 Odpowiedz

NA JEDNYM ZDJECIU JEST IMITACJA GROTY ZE SKALY TAM SA DYSKOTEKI JA NIE BYLAM NA
      ZADNEJ BO WIECZOREM PADALAM ZE
      ZMECZENIA I GORACZKI.ALE KOLEZANKA BYLA I PODOBALO SIE JEJ.RAZ BYLA IMPREZA NA
      PLAZY.DOJAZD KOSZTOWAL MNIE 50
      FUNTOW EGIPSKICH DO MIASTA JAK JECHALAM NA PRZEDSTAWIENIE Z DELFINAMI TESZ TYLE
      SAMO KOSZTOWALO.TARGOWALAM SIE.JA
      BYLAM CALY DZIEN NA STATKU I TAM SIE NURKUJE DOWOLI MOZNA WYKUPIC WYJAZD W
      OSTOKU NURKOWANIA NA TERENIE HOTELU ONI
      SAMI CIE ZACZEPIA I SIE SPYTAJA 35 DOLAROW PLACILAM NA OSOBE CALY DZIE NA STATKU
      W TYM OBIAD
      mfar1 06.08.07, 12:35 Odpowiedz

Witam, byłbym wdzięczny za przesłanie na: mfar@wp.pl kilku fotek nieofertowych,
      jak wygląda na chwilę obecną ten hotel - jedziemy za miesiąc i jestem pełen
      obaw czytając niektóre posty.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
      nenakon 06.08.07, 14:35 Odpowiedz

Zaraz przeslę, sama dostalam je od "asiek". Tak samo mialam wiele watpliwosci,
      ktore na szczescie minely.
      Lecimy 28 sierpnia z Poznania i juz sie nie moge doczekac.
      asia3791 08.08.07, 16:33 Odpowiedz

zazdroszcze wam chetnie bym poleciala tam
      • bopo3 Re: Regency Plaza 5* sharm 29.08.07, 18:12
        Ja chyba też wybiore ten hotel i polecimy w terminie 12.09
        Duzo czytałam opinii o róznych hotelach i ten dosyć nieźle wypada.
        Leci ktoś w tym terminie? Dobrze by było gdyby z dziećmi ja mam 3-
        letnie dzieckosmile
    • mishka77 Regency Plaza zdjęcia hotelu, opinia, 08/2007 01.09.07, 15:16
      Witam, z uwagi że wciąż forumowicze pytają o ten hotel, pozwoliłem sobie
      zamieścić własną opinie i moje zdjęcia z pobytu w Regency Plaza w sierpniu 2007
      roku. Wycieczka była z Alfastar, All-inlcusive, w cenie 3100zł na 2 tygodnie.

Hotel. Na początku warto sobie uświadomić, że wokół tego hotelu oraz dojazdu do
      niego, trwają jeszcze prace budowlane, więc przy bramie wjazdowej oraz drodze
      dojazdowej do hotelu widoki nie zapierają dechu w piersiach. Generalnie w tej
      części Sharmu (przy Nabq) taka „uroda” krajobrazu, sporo budowy oraz kamienisto
      pustynne klimaty.

Jednak po wejściu do hotelu, od razu humor się poprawia. Ładny hol, przyjemna
      atmosfera, w recepcji nie zaobserwowaliśmy chamstwa. Dali nam na początku pokój
      z widokiem bocznym (lewe skrzydło hotelu) głównie na część budowy oraz przy
      większym wychyle na morze. Daliśmy wpierw 1USD do paszportu, ale to nic nie dało
      (przynajmniej nam, znajomi dostali od razu pokój ulokowany w fajnym miejscu).
      Po aktywnym marudzeniu w recepcji i daniu extra łapówki łącznie z 7USD,
      dostaliśmy świetny duży pokój, z wielkimi dwoma łóżkami z super widoczkiem na morze.

Jedzenie. Śniadania od 7 do 10. Lunch od 12 do 14 bodajże. Kolacja od 18 do 22.
      Jedzenie nam smakowało jak na Egipskie klimaty, z dań bardziej znanych do wyboru
      kurczaki, gulasz, włoskie pasty, ryby, do tego smaczne frytki, pure, ziemniaki,
      ryż oraz trochę wynalazków. Z lepszych owoców to głównie arbuzy, także
      winogrona. Siadaliśmy w prawym skrzydle po wejściu i tam opiekował się głównie
      nami taki jeden niewysoki kelner, był bardzo uprzejmy i prawie zawsze mieliśmy
      wszystko na czas. Do stołu serwowane są napoje oraz a także wino do obiadu –
      wszystko kelnerzy donoszą.

Jeśli chodzi o sport, to na basenie koło 10.30 jest gra w WaterPolo, a wcześniej
      gra w rzutki. Nie było organizowanej gry w siatkówkę wodną. Siatkówka plażowa
      nie zawsze była, koło 15.oo, piasek na plaży nie nadawał się na grę bez butów.
      Byłą także na plaży piłka nożna (około 16.oo), oblegana przez arabów smile

Zamieszczam także link do galerii zdjęć z hotelu Regency Plaza z sierpnia 2007 –
      w tym okresie trwały jeszcze drobne prace remontowe i wykończeniowe nowego
      skrzydła hotelowego, ale dla nas zupełnie nie były szkodliwe.

picasaweb.google.pl/77.Mishka/SharmElSheikhRegencyPlazaSierpie2007
      Dodam jeszcze, że z uwagi na bardzo długą płycizną i brak pomostu, do rafy przy
      hotelu raczej się nie dotrze. Z kolei hotele po bokach także raczej nie wpuszczą
      za darmo na swój pomost.

Można jednak pójść w lewo, około 20 minut dróżką, da się nawet podczas upału,
      dochodzimy do zakola, gdzie buduje się nowy hotel i tam rafa jest od razu przy
      brzegu i łagodne zejście do wody.

Jest to świetne miejsce, dość dzikie, choć sporo osób tam przychodzi. Jest tam
      świetny i bardzo przyjemny żwirek, a przy rafie można zobaczyć płaszczkę oraz
      ośmiorniczkę, nam się udało oraz oczywiście ogrom kolorowych rybek i koralowców
      - ładniejsze niż widzieliśmy na wycieczce RasMuhamed. Niestety część debili łazi
      po rafie, ale to temat na inną historię...

Polecam także opinie od „stefan12” na wakacje.pl, dość zbieżna z moją opinią:

www.wakacje.pl/hotele/wyswietl_wszystkie_oceny.php?id_hotele=10192&wyswietl_wszystkie=1&ocen_hotel=1',650,600
      W razie pytań chętnie odpowiem.

Pozdrawiam

Mishka77
    • pretende76 Re: Regency Plaza 5* sharm 18.09.07, 17:43
      witam wszystkich
      jedziemy do tego hotelu za tydzień mam wielka prośbe jeżeli ktos wie
      cokolwiek o wycieczkach do piramid ile kosztyja i wogole oraz czy na
      miejscu przy hotelu jest możliwość nurkowania z butla i instruktorem
      no i w jakiej cenie
      bede wdzieczny za info
      pozdrawiam
    • junaa Re: Regency Plaza 5* sharm 07.11.07, 21:41