Gość: rencie
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.06.06, 20:55
Do solden jeżdże już od dobrych kilku lat na narty bywając na większości
lodowców europejskich rettenbach i tifenbach jest naprawde super lodowcem
szczególnie kilka dni po pucharze swiata na jesień lub po łykendzie majowym
wtedy świetnie przygotowane trasy szusuje sie wsrud swoich znajomycz bywa że
kilka osób je przemieszcza