Dodaj do ulubionych

Sölden - Austria

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.06, 20:55
Do solden jeżdże już od dobrych kilku lat na narty bywając na większości
lodowców europejskich rettenbach i tifenbach jest naprawde super lodowcem
szczególnie kilka dni po pucharze swiata na jesień lub po łykendzie majowym
wtedy świetnie przygotowane trasy szusuje sie wsrud swoich znajomycz bywa że
kilka osób je przemieszcza
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka