05.06.03, 13:46
może ktos chcialby wybrac sie do RPA, Namibii(moze Bostwana,wodospady
Wiktorii).
Brakuje nam jednej osoby z prawem jazdy
Wylot 28.06, powrót 29.07. Budżet ok1500$,
Obserwuj wątek
    • vaal1 Re: RPA, 05.06.03, 22:29
      Teraz do RPA!? Zima u nas- nie zapomnij o ciepłej kurtce. Jesli zahaczysz o
      Jhn i CP to ciepłe ubranie jest konieczne! miłego podróżowania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka