tarik1 05.06.03, 13:46 może ktos chcialby wybrac sie do RPA, Namibii(moze Bostwana,wodospady Wiktorii). Brakuje nam jednej osoby z prawem jazdy Wylot 28.06, powrót 29.07. Budżet ok1500$, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vaal1 Re: RPA, 05.06.03, 22:29 Teraz do RPA!? Zima u nas- nie zapomnij o ciepłej kurtce. Jesli zahaczysz o Jhn i CP to ciepłe ubranie jest konieczne! miłego podróżowania. Odpowiedz Link Zgłoś