Dodaj do ulubionych

RZS-POMOCY

08.02.10, 14:32
Mój Małżonek zachorował na RZS przebieg jest bardzo ciężki,ręce nogi bardzo popuchnięte palce od rąk fioletowe przy paznokciach czarne plamki cierpi strasznie czy ktoś mógłby mi poradzić jak mu ulżyć w cierpieniu . Moze ktoś miał podobne objawy Pomocy z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • aneette1985 Re: RZS-POMOCY 17.03.10, 12:46
      witam,

Pani Mąż powinien pójść do bardzo dobrego reumatologa.

Choruję 12 lat (mam 24 lata), w klasie maturalnej bardzo spuchły mi dłonie, nie było widać kości śródręcza i nadgarstków. Brałam metothrexat i metypred.

Teraz lecze sie w Ustroniu, biorę Aravę i Metypred, to dzieki Aravie opuchlizna jest lekko widoczna.

Od kiedy dłonie mi spuchły nie potrafie zgiąć nadgarstków. Wiec radze szybko zaczac leczenie.

pozdrawiam
      Aneta
    • beatzet Re: RZS-POMOCY 26.03.10, 04:43
      To zalezy,jak ktos chce sie leczyc..
      Ja wiem po sobie,ze dieta jest podstawą.A jesli ktos nie wierzy w tego typu
      rzeczy to niech łyka chemikalia,ktore wczesniej zrobią spustoszenia w
      organiźmie.Sterydy i metotrexat= sieczka z organizmu.
      Dieta z kaszy jaglanej juz po 5 dniach daje brak opuchlizny.
      pozdrawiam,betti1771
      • 4chwilka Re: RZS-POMOCY 26.03.10, 11:18
        beatzet czy możesz napisać wiecej szczegułów na temat diety którą
        stosujesz, bo ja bardzo cenię naturalne metody leczenia i chętnie
        sobie dietą pomogę
      • desrenia Re: RZS-POMOCY 04.06.10, 00:02
        Poniekad zgodzę się z Tobą, ze sterdydy to już ostatecznosc, która lekarze zbyt
        czesto wedlug mnie przepisują.
        Ale z drugiej strony uwazam, że preparaty naturalniejsze typu zinaxin pozytywnie
        działaja medycznie jak i psychicznie i mozna je stosowac
        • izabela1665 Re: RZS-POMOCY 05.06.10, 17:10
          Cześć. Zachorowałam miesiąc temu. Jestem przerażana tą chorobą,
          chociaz reumatolog stwierdził, że u mnie ma lekki przebieg. Pomimo
          tego przepisała metotrexat 15 i metpryd 16. Piszecie, że te leki
          robią sieczkę z organizmu. Proszę Was o porady. Jakie stosujecie
          leki, co jecie. Może wtedy porozmawiam z lekarzem o innej metodzie
          leczenia. Czy w u Was lekarz stopniowo zmniejsza dawki sterydów? Czy
          po metotrexacie wypadają włosy? Jestem przestrzaszona i będę
          wdzięczna za wszystkie wskazówki.
          • renia_26 Re: RZS-POMOCY 06.06.10, 10:23
            Nic się nie bój tylko bierz te leki chorobę trzeba zatrzymać jak najszybciej.
            Jak minie stan zapalny koniecznie zejdź ze sterydów (stopniowo). A mtx, no cóż
            każdy reaguje inaczej. Mnie włosy w ogóle nie wypadają.
            • izabela1665 Re: RZS-POMOCY 06.06.10, 11:35
              Renia 26, serdeczne dzięki za pocieszenie.Choroba spada tak nagle,
              że można się załamać. Jeszcze raz dzieki, że podniosłaś mnie na
              duchu. Jak długo brałaś sterydy?
              • renia_26 Re: RZS-POMOCY 07.06.10, 22:03
                Sterydy brałam 6 tygodni. Ludzie biorą latami, ale jak tylko będzie dobrze
                odstaw je bo organizm się przyzwyczai. Polecam Ci stronę www.rzs.pl tam na forum
                odpowiada lekarz. Jeżeli jesteś na początku choroby, to wiele się dowiesz.
                • gr.eenka Re: RZS-POMOCY 18.11.12, 15:00
                  ja sterydy biorę już 3-4 lata właściwie bez przerwy, może rok wcześniej brałam je z przerwami na inne leki, ale i tak wracałam do sterydów. W tej chwili nie mogę ich odstawić. Dawka nie jest duża, ale przy 30 mg zaczynam mieć księżycowatą twarz, więc staram sięnie dochodzić do tej dawki. W zamian ból ciągle jest, raz większy raz mniejszy.
                  Ostatnio jest taka jesienna, mglista, mokra pogoda więc wszystko mnie boli . Właściwie to najchętniej bym sięnie ruszała . Każdy ruch , nawet pisanie na klawiaturze boli.
                  Czuję się źle, chciałabym by ta choroba sobie poszła.
    • lansko Re: RZS-POMOCY 08.09.11, 13:47
      mkfk napisała:
      > Mój Małżonek zachorował na RZS przebieg jest bardzo ciężki,ręce nogi bardzo pop
      > uchnięte palce od rąk fioletowe przy paznokciach czarne plamki cierpi strasznie
      > czy ktoś mógłby mi poradzić jak mu ulżyć w cierpieniu . Moze ktoś miał podobne
      > objawy Pomocy z góry dziękuję

witam.
      Znam sporo osób z zaawansowanym RZS o stawach nawet mocno już zwyrodniałych przez chorobę. Opuchlizna i ból to była codzienność.
      Proponuję zdobyć się dla męża na zakup AURUMFIOL 50M lub AURUMFIOL 100M . Przy mocnej opuchliźnie i bolących dużych stawach np. kolanach skuteczniej i szybciej przyniesie ulgę AURUMFIOL 100M.
      Koloid nanozłota AURUMFIOL 50M / 100M. Zawiera w sobie czyste 24karatowe nanozłoto, które działa na choroby autoimmunologiczne /gościec-rzs/ immunosupresyjnie. Osoby stosujące go już po kilku dniach odczuwają poprawę w dolegliwościach stawowych. Zarówno ustępujący ból jak i wracające do normy możliwości ruchowe stawów sprawiają, że nie tylko lepiej działa niż drogie leki ale też stosowanie go nie psuje organizmu jak przy środkach działających przede wszystkim przeciwbólowo ..o działaniu na wątrobę nawet nie wspomnę.
      W leczeniu objawowym /walka ze skutkami/ stosowanie AURUMFIOL 100M przynosi poprawę i ulgę w bólach, a przy systematycznym stosowaniu pomaga w zwalczaniu przyczyn co skutkuje zmniejszaniem się opuchlizn i powracającą sprawnością stawów.
      Złoto ma działanie immunosupresyjne oraz działa przeciwzapalnie, a RZS,GPP oraz MIZS jest chorobą autoimmunologiczną w związku z tym, bez skutków ubocznych pomaga powstrzymywać proces autoagresji organizmu. Poza tym wnikając w głąb komórek nanozłoto pomaga, a w wielu wypadkach pobudza komórki do działań naprawczych działając też niszcząco na komórki o zmienionej strukturze (jak np.komórki rakowe).
      Stosując go razem z koloidem nanosrebra ARGENTUM 100M wzmacnia się pozytywne działanie, gdyż nanosrebro zabija szkodliwe drobnoustroje wywołujące infekcje, a często stany zapalne nawet te wewnątrz organizmu.
      Koloid nanozłota AURUMFIOL 100M i nanosrebra ARGENTUM 100M można zamówić przez
      www.lansko.otwarte24
      • celina47 Re: RZS-POMOCY 17.09.11, 08:08
        Witaj, nie zgadzam się z Tobą.Moja ciocia brała złoto przez parę lat swojej choroby RZS i wiesz co Ci powiem złoto odkłada się w nerkach to wcale nie jest bezpieczny lek.Może i skuteczny bo faktycznie jest po nim poprawa.Ale proszę nie pisać że nie jest szkodliwe bo to bzdury.
        • lansko Re: RZS-POMOCY 27.09.11, 15:30
          witam
          nie będę się z Tobą Celina spierał,
          ale mówisz o solach złota /związkach chemicznych by złoto rozdrobnić aby działało na poziomie komórkowym.
          AURUMFIOL jest czystym chemicznie rozdrobnionym do 8....11 nano metrowych kawałeczków i wnika przez błony komórkowe bez ich uszkadzania.
          Poczytaj więcej czym się różnią a będziesz wiedziała.
          Tak jak srebro jonowe w koloidzie powoduje argyrię... tak nano srebro metaliczne działa bezpiecznie.
          ale to inne tem.
          pozdrawiam
    • partycjasan Re: RZS-POMOCY 09.10.11, 13:33
      Witam serdecznie mam 27 lat i ok półtora roku temu dokładnie 2 miesiące po urodzeniu córci stwierdzono u mnie rzs. Czułam się fatalnie. Bolały i sztywniały mi palce, ręce oraz kolana. Najgorsze było dla mnie to że nie mogłam utrzymać na rękach córci, bo leciała mi z rąk. Chciało mi się tylko płakać. Lekarz skierował mnie na wyniki ktore wyszły fatalnie między innymi antyCCp >500 (norma do 5), a czynnik reumatoidalny >35 (norma do 14). Trafiłam do reumatologa pełna nadziei ze mi wreszcie pomoże. Przepisał mi kwas foliowy 15mg, Trexan 2,5mg (6 tabletek raz w tygodniu) i movalis przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Niestety leki zamiast pomagać tylko mnie ogłupiły, a ból wcale nie ustawał tylko narastał. Nie poddawałam sie tylko szukałam naturalnych metod, próbowała m różne zioła, aloesy dżemiki i nic. Az wreszcie przyjaciel moich rodziców zadzwonił do mojej mamy z czymś co mogło mi pomóc. zażywam to (nie chce robić reklamy wiec nie podaje nazwy) od 2 miesięcy i cud. Ból ustąpił a wyniki są o wiele lepsze anty ccp 200, czynnik rf 5,5!!! ob, hemoglobina i crp też są w normie. Odstawiam własnie tabletki, postanowiłam zaufac temu niesamowitemu specyfikowi. I z całego serca go polecam. Jeśli chcesz to napisz do mnie patrycjaszusz@o2.pl to powiem Ci więcej na jego temat. Ja sprawdziłam na sobie i efekty mnie po prostu zaskoczyły, na reszcie mogę być prawdziwą mamą.
    • gregory3x Re: RZS-POMOCY 24.07.12, 08:58
      wszystkim chorym polecam poradnik - Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów - www.medyczne24h.pl/medyczne_jak-leczyc-reumatoidalne-zapalenie-stawow-261.html.
    • benka6 Re: RZS-POMOCY 22.11.12, 16:46
      Hej, witam wszystkich chciałabym się dowiedzieć jak najeięcej o rzs ponieważ mam typowe dla tej choroby objawy , lecz w badaniach nie wykazało nic czy u was też tak było?
      • benka6 Re: RZS-POMOCY 22.11.12, 16:50
        cz u was też nie ma wyników dodatnich a ma podejżane objawy? niewiem co robić ponieważ bolą mnie stawy rąk i nóg a moja pani doktor nie traktuje mnie poważnie ponieważ wyniki nie wykazały zadnej choroby to mnie zbyła mówiąc że jak boli to znaczy że żyję, czy wy macie tak samo?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka