Dodaj do ulubionych

Hawana/Bahama Dąbki

04.01.12, 16:25
Witam, czy ktoś był w tych domkach, polecacie, jak to wygląda? Szczególnie interesują mnie domki Bahama. Dzięki za info:-)
Obserwuj wątek
    • aura1508 Re: Hawana/Bahama Dąbki 25.01.12, 15:07
      mama2skarbow, dzwoniłam dziś i rozmawiałam z właścicielką. Wydaje się, że oferta jest ciekawa. Ponieważ Dąbki bardzo dobrze znam, mogę ci tylko powiedzieć, że lokalizacja domków Hawana jest rewelacyjna. Do jeziora bliziutko, do morza też. Centrum Dąbek jest jakieś 5-10min spacerkiem a obok domków jest piękny deptak/droga między lasem i jeziorem także dla dzieciaków na przejażdżki rowerowe, czy też spacer z wózkiem super.
      Jak byłam w Dąbkach 3 lata temu to tych domków nie było, także obiekt jest nowy. Z tego co mówi właścicielka, nastawieni są na rodziny z dziećmi i domki są pod takie rodziny wyposażone.
      Ja się chyba zdecyduję. Rezerwację mam już zrobioną w Willi Blanka ale zaliczki jeszcze nie wpłaciłam, więc rezygnuję. Domki bardziej mi się podobają i tak jak pisałam wcześniej, lokalizacja jest świetna :-))
      • dodo-55 Re: Hawana/Bahama Dąbki 28.02.12, 09:05
        Ja też się napaliłam na domki Hawana. Zarezerwowałam termin w szczycie sezonu. Cena wynajmu domku 280 zł (Bahama są wtedy po 250 zł). Nie byłam nigdy w Dąbkach i zdecydowałam się na tę lokalizację ze względu na bliskość jeziora i morza. Dziś na stronie Dąbek przeczytałam opinię, że gmina składuje śmieci na przystani i latem strasznie tam cuchnie, a na dodatek jezioro co roku skażone jest bakterią coli. Trochę mnie to sponiewierało i nie wiem co robić (zaliczki jeszcze nie wpłaciłam więc jest szansa się wycofać). Jeśli ktoś coś o tym wie, to proszę o opinię.
    • agan102 Re: Hawana/Bahama Dąbki 26.01.12, 10:15
      a mogłabys podać cenę za wynajem dla 4 osób w wysokim sezonie? Cena od 100 zł nic nie mówi. Ja też chce jechac do Dąbek, ale znalazłam kwaterę ok 700 metrów od morza, strasznie daleko.
      • aura1508 Re: Hawana/Bahama Dąbki 26.01.12, 11:06
        Ja jadę przed sezonem tzn pierwsza połowa czerwca i płacę do 10 czerwca 120zł/domek a od 10 czerwca cena jest 160zł/domek ale udało się trochę zejść z ceny :-)
        Wydaje mi się, że w sezonie cena jest 160zł/domek ale myślę, że warto zadzwonić i zapytać :-D
    • bridgetb1 Re: Hawana/Bahama Dąbki 20.08.13, 10:47
      tak, ja byłam w domkach bahama w czerwcu 2013 z dwójką dzieci i było rewelacyjnie. Polecam zarówno domki bahama jak i hawana. Wszystko jest dokładnie tak jak na zdjęciach - domki super, jak właścicielka otworzyła drzwi to aż "buchnęło" nowością, najstarszy domek miał 3 lata. W środku czyściutko, domek składa się z 2 pokoi, aneksiku kuchennego i łazienki, w pokoju dziennym jest telewizor lcd ze wszystkimi możliwymi kanałami (w tym dla dzieci), na terenie obiektu oczywiście plac zabaw. W każdym domku parawan na plażę, leżaki, a na tarasie meble ogrodowe i grill. Do plaży 5 min - my z dziećmi i całym ekwipunkiem szliśmy 10 min. Właściciele przesympatyczni - wszystko można z nimi załatwić i zależy im na tym aby goście czuli się swobodnie. Na jedną noc przyjechał do nas ktoś z rodziny i właściciele nie chcieli dodatkowych pieniędzy. Bardzo miło wspominamy ten pobyt i na pewno tam wrócimy!
    • krasnal1939 Re: Hawana/Bahama Dąbki 01.09.14, 15:39
      JEŚLI KTOŚ WYBIERA SIĘ DO DĄBEK KOŁO DARŁOWA RADZĘ SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ OŚRODKI HAWANA I BAHAMA WŁAŚCICIELKA NIE DOJRZE ŻE JEST NIE WYCHOWANA TO JESZCZE NARWANA BYŁAM U NIEJ Z RODZINKĄ JUZ 3 RAZY I O TE 3 RAZY ZA DUZO NA POCZĄTKU JAK SIĘ PŁACI JEST CACY ALE PÓŻNIEJ ZACZYNAJĄ SIE SCHODY W OSTATNI DZIEŃ POSZLIŚMY NA PLAŻE JAK WRÓCILIŚMY NASZE RZECZY BYŁY WYRZUCONE PRZED DOMEK W TYM MOJA TOREBKA Z PIENIĘDZMI I DOKUMENTAMI WŁAŚCICIELKA NIE POZWOLIŁA SIĘ DZIECKU ZAŁATWIĆ , MNIE PRZEBRAĆ DACIE WIARĘ MUSIAŁAM SIĘ PRZEBIERAĆ NA GANKU PRZY OBCYCH POPROSTU PONIŻENIE I UPODLENIE A POTEM JESZCZE ZOSTAŁAM OSKARŻONA O KRAZDIEŻ KLUCZY OD DOMKU . TOTALNA ZENADA JAK KTOŚ CHCE MIEĆ SPOKOJNY URLOP RADZĘ ZDALEKA OD TYCH OŚRODKÓW.
      • sunniva2007 Re: Hawana/Bahama Dąbki 07.04.15, 15:11
        Akurat byłam w tym samym okresie w domkach Bahama, Pani mieszkała w domku obok. Była Pani niezadowolona, że musi Pani być w Bahamie bo havana lepsza-lepsze poduszki, bliżej do morza itd. Jak po wielkiej burzy była ogólna awaria prądu to miała Pani pretensje do właścicielki, że tego prądu nie ma. W dzień wyjazdu zamiast zdać klucze i iść na plażę, żeby właścicielka mogła posprzątać, Pani zrobila zupełnie na odwrot- Pani Alicja weszła do domku komisyjnie prosząc innych mieszkańców ośrodka aby uczestniczyli w otwarciu domku. Nie mogła czekać aż Pani łaskawie wróci z plaży, dzwoniła do Pani poinformowała o tym, co do kluczy, które Pani wzięła ze sobą i właścicielka dzwoniła już po Pani wyjeździe i rozmawiała z Panią, nikt nie oskarżył o kradzież. Gdyby Pani była ok przeprosilaby Pani klucze wysłała pocztą.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka