martynauk-85
14.10.10, 22:05
wiem ze miedzy 5-10 dni po ostatniej tabletce, ale kiedy zazwyczaj? bo jak owulacja ma byc 5-10 dni po odstawieniu to by bylo miedzy 17-22 pazdziernika, a 20 pazdziernika misiu ma oddac plemniczki na sprawdezenie i musi sie wstrzymac na 3 dni przed tym czyli 17.10-20.10 zero milosci;/ mam szanse?