Dodaj do ulubionych

kiedy owulacja na klomidzie, jest szansa??

14.10.10, 22:05
wiem ze miedzy 5-10 dni po ostatniej tabletce, ale kiedy zazwyczaj? bo jak owulacja ma byc 5-10 dni po odstawieniu to by bylo miedzy 17-22 pazdziernika, a 20 pazdziernika misiu ma oddac plemniczki na sprawdezenie i musi sie wstrzymac na 3 dni przed tym czyli 17.10-20.10 zero milosci;/ mam szanse?
Obserwuj wątek
    • audrey2 Re: kiedy owulacja na klomidzie, jest szansa?? 14.10.10, 22:30
      martyna, to oni już Cię postwili na klomidzie, a faceta jeszcze nie przebadali?
      to jest klinika leczenia niepł. czy zwykły gin, nawet konsultant? bo z własnego doświadczenia wiem, że moze być różnica
      • martynauk-85 audrey 15.10.10, 21:38
        to jest klinika nieplodnosci. faceta przebadali raz i bylo wszystko supersmile ale maja regule ze badaja dwa razy na wszelki wypadek, jako ze zaczal mi sie okres lekarka mi dala klomid, mam cykle po 60-100 dni i szkoda bylo zaprzepascic okazjesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka