Tzn szósty miesiąc starań, ale pierwszy z testami od Ewy (Dzięki Ewa),
a "chyba" bo do terminu miesiączki jeszcze ok 3, 4 dni ale test ciążowy od
Ewy wczoraj rano pokazał lekko różową kreskę (nawet bardzo lekką) i test qick
view zrobiony dziś rano pokazał już troche wyraźniejszą różową kreskę.
Poczekam jeszcze do niedzieli zrobie jeszcze jeden test ale chyba nie
powinnam mieć wątpliwości jak myślicie??
Aaa i jeszcze jedno pytanko Ewa staraliśmy się o chłopca, powiedz czy czy
dobrze się postaraliśmy (dziewczynkę już mamy

) No więc 14dc o godz 18
kreska testowa cieniutka i bledziutaka czyli jescze nie to, na 15dc zabrakło
testów i dosyłałaś mi ale ponieważ musiałam zostac dłużej w pracy mogłam
sprawdzić dopiero koło północy, wyszły dwie piękne grube krechy, 16 dc. o
godz 18 sprawdziłam i były dwie piękne krechy, wieczorem ok godz 21 było
przytulanko, czyli ok 20 godz po pozytywnym teście. Było tylko JEDNO
przytulanko bo chcemy chłopca a potem jak wyczytalam to juz znowu
dziewczynka. Czyli złoty srzał mojego męża. Tylko czy na syna
Pozdrawiam wszytkich i dziękuję Ewie to pewnie te zarazki ciązowe

))