dwa_kotki
25.11.04, 09:02
z tego co czytam zauwazylam ze podczas wczesnej ciąży pobolewa, kłuje bądz ciagnie prawy jajnik. mam troszke strach czy jest
mozliwe zeby wczesnyną ciążą pobolewal jajnik lewy ? nie widzialam jeszcze takiego objawu u mamuś przynjamniej na forum. bardzo
sie boje bo w czasie jajeczkowanie pobolewa mnie lewy jajnik prawy jest ok. czy może sie zdażyć ze prawy wypuszcza jajeczko nie
dając o sobie znać? dziekuje za odpowiedzi ~~~~~~~~