kasiek5000
17.03.05, 18:04
czesc dziewczyny mam pytanko do doswiadczonych dziewczyn dzis bylam u gin. i
mam zrobic sobie progesteron i prolaktyne niewiem dokladnie oco chodzi mozeci
mi powiedziec co to za badania i po co?? i jak je one sa robione? dziekuje