17.03.05, 18:04
czesc dziewczyny mam pytanko do doswiadczonych dziewczyn dzis bylam u gin. i
mam zrobic sobie progesteron i prolaktyne niewiem dokladnie oco chodzi mozeci
mi powiedziec co to za badania i po co?? i jak je one sa robione? dziekuje
Obserwuj wątek
    • nusik1 Re: pomocy 17.03.05, 18:17
      W skrócie progesteron to hormon ciałka żółtego produkowany w drugiej fazie
      cyklu oraz w ciąży, prolaktyna to hormon przysadki mózgowej, jeśli jest zbyt
      wysoka zaburza owulację. Najlepiej je zbadać między 19 a 32 dc. Badanie
      wykonuje się z krwi. Pozdrawiam Nusia
      • kasiek5000 Re: pomocy 17.03.05, 18:42
        dzieki za pomoc pozdrawiam
      • nusik1 Re: pomocy 18.03.05, 09:35
        Przepraszam miało być między 19 a 23 dc a nie 32, to jakiś czeski błąd się
        wkradł. Nusia
    • magdulka26 Re: pomocy 17.03.05, 21:21
      Progesteron bada się 7 dni po owualcji ,żeby zobaczyć czy owulacja była i czy
      nie ma niedomogi ciałka żółtego.
      • kasiek5000 Re: pomocy 18.03.05, 12:20
        oki dziewczyny juz rozumiem i dzieki za pomoc Kasia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka