Dodaj do ulubionych

Test czy beta?

22.08.06, 16:21
Witam! Robila test w czwartek, kolejny w sobote. Wyszly dziwne... Kreseczka
nie pojawila sie (ta druga) w oczekiwanym czasie, ale jak wrocilam z pracy,
to widac bylo taka bladzuitka druga kreseczke. M namawia mnie na kolejny test
dzisiaj. Ja wolalabym bete zrobic jutro, na czwartek bym miala wyniki.
Martwie sie, bo brzuch caly czas pobolewa, robi sie czasami twardy. W pracy
nie wiem jak siedziec, kazda pozycja drazni moj brzuch. Piersi nie sa duzo
zmienione, ale normalnie przed @ powinny byc zupelnie inne. Co radzicie? Test
dzisiaj, czy czekac dwa dni na wynik bety??? OM mialam 20.07. cykle
nieregularne
Obserwuj wątek
    • marti_ka82 Re: Test czy beta? 22.08.06, 18:54
      ja po sytuacjahc kiedy test pokazywal ciaze a jej nie bylo lub odwrotnie
      dziewczyn na staraniach, radze bete smile pewniejsza i od razu widac ktory tydzien
      i wogole smile
      • malutka1939 Re: Test czy beta? 22.08.06, 19:25
        zrób bete po co ci kolejna niepewność....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka