agnieszka2211
22.08.06, 16:21
Witam! Robila test w czwartek, kolejny w sobote. Wyszly dziwne... Kreseczka
nie pojawila sie (ta druga) w oczekiwanym czasie, ale jak wrocilam z pracy,
to widac bylo taka bladzuitka druga kreseczke. M namawia mnie na kolejny test
dzisiaj. Ja wolalabym bete zrobic jutro, na czwartek bym miala wyniki.
Martwie sie, bo brzuch caly czas pobolewa, robi sie czasami twardy. W pracy
nie wiem jak siedziec, kazda pozycja drazni moj brzuch. Piersi nie sa duzo
zmienione, ale normalnie przed @ powinny byc zupelnie inne. Co radzicie? Test
dzisiaj, czy czekac dwa dni na wynik bety??? OM mialam 20.07. cykle
nieregularne