karbon2 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 06.02.07, 11:22 Chciałabym zachęcić Państwa do odpoczynku nad jeziorami bardzo czystymi i pełnymi ryb. W zeszłym roku udostępniliśmy dla wczasowiczów nowy pensjonat. Proponujemy urlop w małym miasteczku Tuczno na Pojezierzu Wałeckim w woj. zachodniopomorskim. Stworzyliśmy stronę internetową naszego pensjonatu i zapraszamy na nią www.tuczno.karbon.com.pl . Dla gości mamy do dyspozycji dwa klimatyzowane, osobne apartamenty( rozkład pokoi na naszej stronie) z łazienkami, TV,DVD+płytoteka, komputer z internetem. Kuchnia wspólna dla tych dwóch apartamentów dlatego najlepszym rozwiązaniem jest pobyt z zaprzyjaźnioną rodziną ( oczywiście niekoniecznie). Zapewniamy ciszę, blisko lasy,jeziora( kąpielisko z czyściutką wodą i piaszczystym dnem-przystosowanym nawet dla najmłodszych), a jeśli to się znudzi można się wybrać do Kołobrzegu, Poznania czy Torunia. 15 km dalej znajduje się super basen kryty ze ślizgawką. Rowery, wędki na miejscu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy zwłaszcza rodziny z dziećmi. Mamy ogromny plac zabaw dla dzieci ogrodzony, domek na palach. Piłki, gry, zabawki, basen dla dzieci. Grill, miejsce na ognisko. Mamy wiele pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Więcej informacji na naszej stronie www.tuczno.karbon.com.pl . Proszę wejść na zakładkę ATRAKCJE znajdą tam Państwo jak można ciekawie spędzić czas, w zakładce GŁOWNA cennik. Proszę wejść na naszą GALERIĘ, gdzie mogą Państwo zobaczyć jak odpoczywali u nas nasi pierwsi goście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogusław Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 16:46 Wiam!Oferuje swoj domek blisko jeziora w miejscowosci Kiepojcie kolo Gołdapi podaje stronke internetowa www.nocleg.suwalszczyzna.com.pl/bodzio/ prosze dzwonic na telefon komorkowy SERDECZNIE ZAPRASZAM!! Odpowiedz Link Zgłoś
franceska79 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 06.03.07, 01:22 Wilnowo-j.Narie,bylam w gosp agroturystycznym(wyzywienie na wlasna reke)20m do wody,jest super,warunki ekstra,piekna miejscowosc-nie ma nawalu turystow.25//os 0897580157,tel do gospodyni(b.milej zreszta i ugodowej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olka Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: *.chello.pl 10.03.07, 13:43 W zeszłym roku spędziłam 2 tygodnie nad jeziorem w Pluskach. Zdecydowanie polecam: Pluski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stanislaw Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: 82.205.207.* 12.03.07, 09:51 Dom jest położony 4 km od Gizycka nad jeziorem Tajty. Dom dobrze wyposażony: dwie sypialnie po 3 łóżka w każdej, dwa balkony, lazienka. Na dole salon z kominkiem, aneks kuchenny wraz z pełnym wyposazeniem, komplet wypoczynkowy, dwa duze tarasy wyposazone w meble ogrodowe, grill. W piwnicy garaż i sauna. Dostępne rowery, sprzęt sportowy np.; piłki , badminton , mały bilard. Odległość do plaży 150 m. Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Wydzielone kąpielisko dla dzieci. Plac zabaw dla dzieci.W Giżycku w czasie wakacji odbywa się wiele koncertów. Najważniejszy to Szanty. W pobliżu znajdują się korty tenisowe, stadnina. Cena za dobe 250 zl wraz z calym wyposażeniem bez dodatkowych oplat. Wiecej informacji i zdjęcia takan1.webpark.pl Odpowiedz Link Zgłoś
karlowice1 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 02.04.07, 21:15 zapraszam nad jezioro Czocha 607585293 karlowice@onet.eu okolice szklarskiej poreby Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sab11 Mazury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 20:11 Zapraszamy do Stręgielka(między Giżyckiem a Węgorzewem). www.krainazieleni.ulotka.org Polecam ośrodek Omega w Stręgielku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lidzia Re: Mazury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 20:14 oferta n i e a k t u a l n a dot.roku 2006 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 11:42 Mam do zaoferowania domek na mazurach w zacisznym miejscu. Jest położony na płw Hajda i jest tam tylko 10 domków, z których jeden jest mój. dookoła tylko las i jezioro, dojazd ok 4 km przez las, nie jest to zatłoczony ośrodek. domek 2 pokojowy (łoże małżeńskie + 2 wersalki, tv, kuchnia z wyposażeniem sztućce zastawa lodówka kuchenka, łazienka w kafelkach z prysznicem) zadaszony taraz ze stołem, domek ogrodzony żywopłotem z całkiem sporą posesją, łódka wiosłowa, ok 100m aleją w lesie do plaży ( ładne dno i wyraźnie widoczna granica gdzie kończy się grunt ). cena to 120 PLN/dobę bez dodatkowych oplat. Zdjęcia mogę przesłać na e-mail. kontakt 606-580-423 Artur. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bodzio Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 15:47 Zapraszam państwa do mojego pensjonaciku, podaję stronę internetową: www.nocleg.suwalszczyzna.com.pl/bodzio/ Odpowiedz Link Zgłoś
rysiekjak Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 02.06.07, 22:48 szukasz i szukasz....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zosia9977 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: 195.116.187.* 03.06.07, 13:15 czy nikt nie czyta daty???////???????? Odpowiedz Link Zgłoś
fts666666 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 28.04.15, 15:55 Jeśli w grę wchodzi aktywny wypoczynek to polecam - www.kajakimlyn.pl/ - kilka różnych tras kajakowych zależnych od poziomu trudności. Możliwość wieczornego grillowania i noclegu we własnych namiotach na terenie bazy spływu w miejscowości Korne Odpowiedz Link Zgłoś