Dodaj do ulubionych

Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... !

    • karbon2 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 06.02.07, 11:22
      Chciałabym zachęcić Państwa do odpoczynku nad jeziorami bardzo czystymi i
      pełnymi ryb. W zeszłym roku udostępniliśmy dla wczasowiczów nowy pensjonat.
      Proponujemy urlop w małym miasteczku Tuczno na Pojezierzu Wałeckim w woj.
      zachodniopomorskim. Stworzyliśmy stronę internetową naszego pensjonatu i
      zapraszamy na nią www.tuczno.karbon.com.pl .
      Dla gości mamy do dyspozycji dwa klimatyzowane, osobne apartamenty( rozkład
      pokoi na naszej stronie) z łazienkami, TV,DVD+płytoteka, komputer z
      internetem. Kuchnia wspólna dla tych dwóch apartamentów dlatego najlepszym
      rozwiązaniem jest pobyt z zaprzyjaźnioną rodziną ( oczywiście
      niekoniecznie). Zapewniamy ciszę, blisko lasy,jeziora( kąpielisko z
      czyściutką wodą i piaszczystym dnem-przystosowanym nawet dla najmłodszych),
      a jeśli to się znudzi można się wybrać do Kołobrzegu, Poznania czy Torunia.
      15 km dalej znajduje się super basen kryty ze ślizgawką. Rowery, wędki na
      miejscu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy zwłaszcza rodziny z dziećmi. Mamy
      ogromny plac zabaw dla dzieci ogrodzony, domek na palach. Piłki, gry, zabawki,
      basen dla dzieci. Grill, miejsce na ognisko. Mamy wiele pomysłów na spędzenie
      wolnego czasu.
      Więcej informacji na naszej stronie www.tuczno.karbon.com.pl .
      Proszę wejść na zakładkę ATRAKCJE znajdą tam Państwo jak można ciekawie
      spędzić czas, w zakładce GŁOWNA cennik. Proszę wejść na naszą GALERIĘ, gdzie
      mogą Państwo zobaczyć jak odpoczywali u nas nasi pierwsi goście.
    • Gość: Bogusław Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 16:46
      Wiam!Oferuje swoj domek blisko jeziora w miejscowosci Kiepojcie kolo Gołdapi
      podaje stronke internetowa www.nocleg.suwalszczyzna.com.pl/bodzio/ prosze
      dzwonic na telefon komorkowy SERDECZNIE ZAPRASZAM!!



    • franceska79 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 06.03.07, 01:22
      Wilnowo-j.Narie,bylam w gosp agroturystycznym(wyzywienie na wlasna reke)20m do
      wody,jest super,warunki ekstra,piekna miejscowosc-nie ma nawalu turystow.25//os
      0897580157,tel do gospodyni(b.milej zreszta i ugodowej)
    • Gość: Olka Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: *.chello.pl 10.03.07, 13:43
      W zeszłym roku spędziłam 2 tygodnie nad jeziorem w Pluskach. Zdecydowanie
      polecam: Pluski
    • Gość: stanislaw Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: 82.205.207.* 12.03.07, 09:51
      Dom jest położony 4 km od Gizycka nad jeziorem Tajty. Dom dobrze wyposażony:
      dwie sypialnie po 3 łóżka w każdej, dwa balkony, lazienka. Na dole salon z
      kominkiem, aneks kuchenny wraz z pełnym wyposazeniem, komplet wypoczynkowy, dwa
      duze tarasy wyposazone w meble ogrodowe, grill. W piwnicy garaż i sauna.
      Dostępne rowery, sprzęt sportowy np.; piłki , badminton , mały bilard.
      Odległość do plaży 150 m. Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Wydzielone kąpielisko
      dla dzieci. Plac zabaw dla dzieci.W Giżycku w czasie wakacji odbywa się wiele
      koncertów. Najważniejszy to Szanty. W pobliżu znajdują się korty tenisowe,
      stadnina. Cena za dobe 250 zl wraz z calym wyposażeniem bez dodatkowych oplat.
      Wiecej informacji i zdjęcia takan1.webpark.pl

    • karlowice1 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 02.04.07, 21:15
      zapraszam nad jezioro Czocha 607585293 karlowice@onet.eu okolice szklarskiej poreby
    • Gość: Sab11 Mazury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 20:11
      Zapraszamy do Stręgielka(między Giżyckiem a Węgorzewem).
      www.krainazieleni.ulotka.org
      Polecam ośrodek Omega w Stręgielku.
      • Gość: lidzia Re: Mazury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 20:14
        oferta n i e a k t u a l n a dot.roku 2006
    • Gość: artur Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 11:42

      Mam do zaoferowania domek na mazurach w zacisznym miejscu. Jest położony na płw
      Hajda i jest tam tylko 10 domków, z których jeden jest mój. dookoła tylko las i
      jezioro, dojazd ok 4 km przez las, nie jest to zatłoczony ośrodek. domek 2
      pokojowy (łoże małżeńskie + 2 wersalki, tv, kuchnia z wyposażeniem sztućce
      zastawa lodówka kuchenka, łazienka w kafelkach z prysznicem) zadaszony taraz ze
      stołem, domek ogrodzony żywopłotem z całkiem sporą posesją, łódka wiosłowa, ok
      100m aleją w lesie do plaży ( ładne dno i wyraźnie widoczna granica gdzie
      kończy się grunt ). cena to 120 PLN/dobę bez dodatkowych oplat. Zdjęcia mogę
      przesłać na e-mail. kontakt 606-580-423 Artur. pozdrawiam
    • Gość: Bodzio Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 15:47
      Zapraszam państwa do mojego pensjonaciku, podaję stronę internetową:
      www.nocleg.suwalszczyzna.com.pl/bodzio/
    • rysiekjak Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 02.06.07, 22:48
      szukasz i szukasz.......
    • Gość: zosia9977 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! IP: 195.116.187.* 03.06.07, 13:15
      czy nikt nie czyta daty???////????????
      • fts666666 Re: Szukam domku nad jeziorem na wakacje.... ! 28.04.15, 15:55
        Jeśli w grę wchodzi aktywny wypoczynek to polecam - www.kajakimlyn.pl/ - kilka różnych tras kajakowych zależnych od poziomu trudności. Możliwość wieczornego grillowania i noclegu we własnych namiotach na terenie bazy spływu w miejscowości Korne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka