Dodaj do ulubionych

zespół na wesele- heelp

12.04.07, 00:22
Kochani,
potrzebuję pomocy....poszukuję jakiegos fajnego zespołu na wesele termin
06/10/2007!! Moze macie jakies namiary tel, www cokolwiek...a przy okazji
jakby nie zdarł ze mnie za bardzo byłoby super ;). dod. info: Impreza bedzie
20 km od Warszawy

bede wdzieczna za kazde info
Obserwuj wątek
    • ja-ty Re: zespół na wesele- heelp 12.04.07, 08:07
      Cześć,

Polecam zespół Anheli. Już kilka razy ubawiłem się z nimi do upadłego (grali
      też u mnie) i w życiu nie słyszałem takiej rozpiętości gatunkowej repertuaru.
      tel. do ich kierownika mam jakby Cię to zainteresowało...
    • krychola dobrze było by jeszcze napisać w która stronę od 12.04.07, 08:38
      Warszawy. ta odległość jest w okolicach Mińska jak też w okolicach Grodziska, a
      to są znaczne odległości. Chociaz zespół pewnie i tak ma swój własny środek
      transportu

> Kochani,
      > potrzebuję pomocy....poszukuję jakiegos fajnego zespołu na wesele termin
      > 06/10/2007!! Moze macie jakies namiary tel, www cokolwiek...a przy okazji
      > jakby nie zdarł ze mnie za bardzo byłoby super ;). dod. info: Impreza bedzie
      > 20 km od Warszawy
      >
      > bede wdzieczna za kazde info
      • matara1 Re: dobrze było by jeszcze napisać w która stronę 12.04.07, 11:18
        Kierunek Wołomin - a konkretnie miejscowość Kobyłka

pzdr

krychola napisał:

> Warszawy. ta odległość jest w okolicach Mińska jak też w okolicach Grodziska,
        a
        >
        > to są znaczne odległości. Chociaz zespół pewnie i tak ma swój własny środek
        > transportu
        >
        > > Kochani,
        > > potrzebuję pomocy....poszukuję jakiegos fajnego zespołu na wesele termin
        > > 06/10/2007!! Moze macie jakies namiary tel, www cokolwiek...a przy okazji
        >
        > > jakby nie zdarł ze mnie za bardzo byłoby super ;). dod. info: Impreza bed
        > zie
        > > 20 km od Warszawy
        > >
        > > bede wdzieczna za kazde info

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka