Dodaj do ulubionych

Blanc - 1.05. - dramat (i nie tylko :)

11.05.04, 18:09
czytaj tu (i w kolejnych odcinkach):
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=11976544&a=12569082
Obserwuj wątek
    • katahdin Re: Blanc - 1.05. - dramat (i nie tylko :) 18.06.04, 03:36
      W ubiegla sobote, polska alpinistka (31 lat) stracila zycie
      przy podejsciu na Mt. Blanc. Odczepila sie od sciany i spadla
      w 300 m. przepasc.
      • neochuan Blanc - dramat 18.06.04, 12:55
        słyszałem o tym...
        czy wiesz może, gdzie dokładnie (czyli na której drodze) to miało miejsce?
        • katahdin Re: Blanc - dramat 19.06.04, 04:24
          neochuan napisał:

          > słyszałem o tym...
          > czy wiesz może, gdzie dokładnie (czyli na której drodze) to miało miejsce?

          CYTUJE :
          "AFP podała, że alpinistka miała 31 lat. Jej tożsamości nie ujawniono. Spadła z
          wysokości 300 metrów na skutek usterki ekwipunku podczas pokonywania typowej
          trasy na szczyt Mont Blanc"

          To tylko tyle co udalo mi sie przeczytac.


          • aard Genezis 21.06.04, 12:39
            Tak właśnie powstasją mity o i psychoza na tle niebezpieczeństw alpinizmu.
            Przeciętny człowiek wi tylko tyle, że "znowu ktoś skądś spadł". Eeech...
            Z drugiej strony może to w pewnym sensie dobrze? Jesteśmy bardziej podziwiani
            :-)
            • neochuan Re: Genezis 21.06.04, 13:07
              a dodatkowo może i troche ostrożniejsi?
              zwłaszcza, jeśli się tam wcześniej nie było. takie wypadki zostają pewnie
              gdzieś tam w podświadomości, nawet jeśli się o nich na wyprawie nie myśli, bo
              myśli się o sprawach bieżących.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka