neochuan 11.05.04, 18:09 czytaj tu (i w kolejnych odcinkach): forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=11976544&a=12569082 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katahdin Re: Blanc - 1.05. - dramat (i nie tylko :) 18.06.04, 03:36 W ubiegla sobote, polska alpinistka (31 lat) stracila zycie przy podejsciu na Mt. Blanc. Odczepila sie od sciany i spadla w 300 m. przepasc. Odpowiedz Link Zgłoś
neochuan Blanc - dramat 18.06.04, 12:55 słyszałem o tym... czy wiesz może, gdzie dokładnie (czyli na której drodze) to miało miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś
katahdin Re: Blanc - dramat 19.06.04, 04:24 neochuan napisał: > słyszałem o tym... > czy wiesz może, gdzie dokładnie (czyli na której drodze) to miało miejsce? CYTUJE : "AFP podała, że alpinistka miała 31 lat. Jej tożsamości nie ujawniono. Spadła z wysokości 300 metrów na skutek usterki ekwipunku podczas pokonywania typowej trasy na szczyt Mont Blanc" To tylko tyle co udalo mi sie przeczytac. Odpowiedz Link Zgłoś
aard Genezis 21.06.04, 12:39 Tak właśnie powstasją mity o i psychoza na tle niebezpieczeństw alpinizmu. Przeciętny człowiek wi tylko tyle, że "znowu ktoś skądś spadł". Eeech... Z drugiej strony może to w pewnym sensie dobrze? Jesteśmy bardziej podziwiani :-) Odpowiedz Link Zgłoś
neochuan Re: Genezis 21.06.04, 13:07 a dodatkowo może i troche ostrożniejsi? zwłaszcza, jeśli się tam wcześniej nie było. takie wypadki zostają pewnie gdzieś tam w podświadomości, nawet jeśli się o nich na wyprawie nie myśli, bo myśli się o sprawach bieżących. Odpowiedz Link Zgłoś