Gość: asgaard
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
22.06.03, 11:56
Czy ubezpieczaliscie sie gdzies podczas wyjazdow w Tatry Slowackie i w ogole w gory w Europie? Bo ja zawsze mialem EURO26,ale z przyczyn obiektywnych juz go miec nie moge, wiec gdzie mam sie ubezpieczyc? Moze ktos wie??