Dodaj do ulubionych

ubezpieczenie

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.06.03, 11:56
Czy ubezpieczaliscie sie gdzies podczas wyjazdow w Tatry Slowackie i w ogole w gory w Europie? Bo ja zawsze mialem EURO26,ale z przyczyn obiektywnych juz go miec nie moge, wiec gdzie mam sie ubezpieczyc? Moze ktos wie??
Obserwuj wątek
    • fuga94 Re: ubezpieczenie 25.06.03, 00:02
      Witaj
      Ubezpieczenia w "Warta S.A." poniżej 3zł dziennie na Słowację.
      Maciej
      • Gość: asgaard Re: ubezpieczenie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.06.03, 00:29
        dzieki, myslalem ze sie juz nikt nie odezwie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka