Gość: martus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.03, 20:36 Czy mozecie mi podac znanych producentow kurtek alpinistycznych? Na razie upatrzylam sobie Granite Jacke Jacka Wolfskina na www.outdoorshop.de . Czy macie jakies inne prpozycje takich kurtek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kuba Re: kurtka extremalna IP: *.spray.net.pl 26.07.03, 00:34 Miałem Berghausa - przeciekał, miałem North Face'a - przeciekał, miałem Mammuta - nawet ten przeciekał. Teraz mam Milleta - nie przecieka i w ogóle jestem bardzo zadowolony. Ostatnio widziałem fajną kurtkę MIlleta w Decathlonie, o ile pamiętam cena była podobna, czy może nawet niższa od ceny tej kórtki w outdoorshop.de, o której mowa. Pozdrawiam, Kuba Odpowiedz Link Zgłoś