Gość: driwer
IP: *.dynamic.caiway.nl
19.10.09, 18:31
o czym ty facet piszez to znaczy ze nie lezymy w cywilizowanej europie twoim zdaniem to sie bardzo mylisz bo wlasnie tylko w tym roku zostalo bardzo duzo dilerow samochodowych zamknietych bynajmniej w krajach beneloksu a to ze wzgledu na kryzys a w polsce sie ciagle sprzedaje i powsaja nowe salony sam