Gość: cc IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.04, 15:42 ja tego nawet na oczy nie widziałem :-O www.globalsuzuki.com/gcm/spotlight/img/at004_01.jpg Link Zgłoś Obserwuj wątek
x-darekk-x Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) 25.02.04, 15:51 suzuki liana (pod taka nazwa wystepuje w europie). na rynku amerykanskim funkcjonuje jako suzuki aerio, ale rozni sie nieco designem nadwozia (szczegolnie tylniej czesci), silnikami i wyposazeniem. Link Zgłoś
Gość: Lukash ! Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.04, 17:37 Byc moze jest to suzuki liana ale mi to bardziej przypomina Daewoo Tacumę. Link Zgłoś
Gość: wredny Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) IP: *.proxy.aol.com 25.02.04, 17:49 gowniany samochod,nie ma sie czym podniecac,bardziej sie nadaje do rozwozenia mleka na osiedlu lub do wypisywania mandatow ,a nie do policji. Link Zgłoś
x-darekk-x Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) 26.02.04, 14:15 Gość portalu: Lukash ! napisał(a): > Byc moze jest to suzuki liana ale mi to bardziej przypomina Daewoo Tacumę. ale to jednak suzuki. Link Zgłoś
Gość: mucz@ Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) IP: *.wh12.tu / *.wh12.tu-dresden.de 25.02.04, 18:16 suzuki liana.w polsce nie dostepny w oficjalnej sprzedarzy.dostepny tylko w imporcie prywatnym.w niemczech nie wiele tego jezdzi ale auto nie jest zle.nastepca suzuki baleno. Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) IP: 209.161.199.* 25.02.04, 18:45 Polska policja woli darowane Passaty ... co jest z ambicja w tym narodzie. Sami maja niewiele, po jalmuzne tylko rece wyciagaja, ale jak inna nacja zrobi cos adekwatnego do ich mozliwosci to wyszydzanie ... zenada! Link Zgłoś
Gość: cc Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.04, 18:47 na zdjęciach to widziałem często, ale nigdy na żywo. W Polsce dostał homologację, dziennikarze kilku gazet robili testy i ... tyle. Nie wprowadzono do sprzedaży z powodu ceny - wykonane w Japonii auto wielkości Mitsu Space Stara kosztowałoby ponad 60,000 zł w wersji 1.3. Nikt by nie kupił. Teraz po wejściu do UE ma być u nas w sprzedaży. Po liftingu, który głównie widać w zmienionej całkiem desce rozdzielczej, przypominającej obecną Grand Vitarę (koniec z cyfrowymi wyświetlaczami a la lata 80-te w USA). Dziwi mnie natomiast, że 200 sztuk tego kupiła policja w Estonii. Baardzo dziwi... Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) IP: 209.161.199.* 25.02.04, 18:50 Tam nie ma Pruszkowa! Pamietaj, ze na polnocy jest wieksza cywilizacja i nie potrzeba wyprzedzac na trzeciego lub uwazac na furmanki Link Zgłoś
Gość: wredny Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) IP: *.proxy.aol.com 25.02.04, 19:23 ludzie to auto ma silnik 1.3litra dobry dla mleczarza,ale nie dla policji, a ze wyglada w miare korzystnie to inna kwestia,pzdr. Link Zgłoś
lan_lord Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) 25.02.04, 20:02 Na paczki ("a" z ogonkiem) tez sie da tym w miare pojechac, wiec co ma policja narzekac :) Link Zgłoś
Gość: cc Re: silniki IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.04, 20:04 1.6/106 KM opcja 4WD w USA: 2.0/144 KM 2.2/154 KM (o ile się nie mylę) Link Zgłoś
x-darekk-x Re: silniki 26.02.04, 14:22 w tej chwili jedyny silnik oferowany do aerio w usa to 2,3 litra o mocy 155km. Link Zgłoś
Gość: cc Re: silniki IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.04, 17:09 to niewiele się pomyliłem ;-)) oczywiście w Europie jest nadal 1.3/90 KM, zastępowany obecnie przez zmodyfikowany silnik 1.3/94 KM z systemem zmiennych faz rozrządu VVTi. W Japonii jeszcze jego odmiana 1.5. samo autko trochę dziwne - z przodu ok, z tyłu ok, a z boku :(((( ma za małe kółka do tej bryły a wersje do roku 2004 tragiczną deskę z elektronicznym wyświetlaczem jak w starych telewizorach ;-)) i wystającym radiem przypominającym miernik elektronika. jeden z plusów to bezpieczeństwo - w USA "best pick" (lepiej niż Focus i chyba Civic) Link Zgłoś
Gość: kanciak A co? Mieli skody kupic? IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 26.02.04, 17:21 Wiwat Estonia Link Zgłoś
cactus Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) 26.02.04, 12:15 he, he to jest ten wóżek którym w Top Gear scigają sie na torze zaproszeni do programu goscie Jak oni to nazywają ? Samochód za niewielkie pieniadze. Link Zgłoś
hdp Re: Czym jeździ policja w Estonii (szok) 26.02.04, 23:18 Gość portalu: cc napisał(a): > ja tego nawet na oczy nie widziałem :-O > > <a href="www.globalsuzuki.com/gcm/spotlight/img/at004_01.jpg"target="_blank" >www.globalsuzuki.com/gcm/spotlight/img/at004_01.jpg</a> ________________________________________________________________________________ .. maszracje-szok,dla piratow drogowych.Madra Policja ma na swym stanie niepozorne/popularne auta w ktore wrzucila super motory i badziewia za kierownica mysla ,ze to tylko Skoda. ________________________________________________________________________________ Link Zgłoś
Gość: cc Re: korekta!! IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.04, 00:25 Policja w Estonii ma nie 200 szt. Liany tylko 50! Są z napędem 4WD, a więc silnikiem min. 1.6. (Te 200 szt. sprzedano w Estonii łącznie dla instytucji państwowych.) Link Zgłoś