Gość: olek
IP: *.prokom.pl
18.02.02, 09:00
interesują mnie jakie polecacie mi nosidełko (0-8 miesięcy) dla dziecka i jaki
fotelik. Chodzi o bezpieczeństwo, atesty i własne doświadczenia (wygoda w
samochodzie itp). I co sądzicie o siedzonkach firmowych producentów samochodów
(np.: VW).