Dodaj do ulubionych

droga Pasłęk - Olsztyn

09.06.10, 12:23
Witam,

Czy możecie mi doradzić, którą lepiej wybrać drogę z Pasłęka do
Olsztyna: droge nr 527 czy tez krajową 7 i 16? Wolałbym jechac mniej
uczęszczanym szlakiem, ale mam watpliwości co do stanu nawierzchni
na 527. Czy ktoś z Was jeździ tamtędy regularnie?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • tb1 Re: droga Pasłęk - Olsztyn 09.06.10, 14:07
      7 i 16 jak to krajowe, uczęszczane mocno i bez przerwy.

      527, kręta, w porównaniu z krajowymi wąska. Stan nawierzchni - nie ma tragedii,
      przynajmniej od Morąga do Olsztyna, 90-100 da się lecieć spokojnie (pomijam
      odcinki szykan itp zakrętów).
      Natężenie ruchu też niemałe, sam nie będziesz jechał, chociaż to zależy od tego
      jak trafisz, bo różnie bywa.

      Czas jazdy podobny.
    • ughj Re: droga Pasłęk - Olsztyn 10.06.10, 11:56
      forum.gazeta.pl/forum/f,1002,Jak_dojechac_.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka