Gość: RPWL Re: Genewa 2011 | Mercedes C63 AMG IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.02.11, 21:47 Nie zrozumcie mnie zle, ale troszke nie rozumiem tej kategorii samochodow. Szybkie, wsciekle szybkie! Ale z racji ciezkiego silnika musza byc gorsze w zakretach od lzejszych i nawet slabszych samochodow. OK, to na autostrady bedzie dobre. Ale z tak twardym zawieszeniem nawet szczliny dylatacyjne na mostach bija w kregoslup (wiem, bo mialem okazje byc pasazerem BMW z zawieszniem takim jak w M5 (a byl to tylko 177 KM diesel ;-) No ale jesli ktos to lubi i go stac, to czemu nie ;-) Link Zgłoś
Gość: parkingowy Re: Genewa 2011 | Mercedes C63 AMG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.11, 19:05 orgazmiczny? no pewnie. Obecna c klasa w amg zrobiła na mnie piorunujące wrażenie choć stałem tylko na pasie obok. RS4 wygląda przy c amg jak plastik przy drzewie. Co do ciężkiego przodu- brutalne dostać baty o 200-konnego auta na serpentynach Link Zgłoś