Dodaj do ulubionych

Genewa 2011 | Mercedes C63 AMG

IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.02.11, 16:21
Orgazmiczny...
Obserwuj wątek
    • Gość: RPWL Re: Genewa 2011 | Mercedes C63 AMG IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.02.11, 21:47
      Nie zrozumcie mnie zle, ale troszke nie rozumiem tej kategorii samochodow. Szybkie, wsciekle szybkie! Ale z racji ciezkiego silnika musza byc gorsze w zakretach od lzejszych i nawet slabszych samochodow. OK, to na autostrady bedzie dobre. Ale z tak twardym zawieszeniem nawet szczliny dylatacyjne na mostach bija w kregoslup (wiem, bo mialem okazje byc pasazerem BMW z zawieszniem takim jak w M5 (a byl to tylko 177 KM diesel ;-)
      No ale jesli ktos to lubi i go stac, to czemu nie ;-)
    • Gość: parkingowy Re: Genewa 2011 | Mercedes C63 AMG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.11, 19:05
      orgazmiczny? no pewnie. Obecna c klasa w amg zrobiła na mnie piorunujące wrażenie choć stałem tylko na pasie obok. RS4 wygląda przy c amg jak plastik przy drzewie. Co do ciężkiego przodu- brutalne dostać baty o 200-konnego auta na serpentynach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka