Gość: hybrydowiec
IP: *.play-internet.pl
18.10.11, 16:13
W zadnym rankingu ADAC nie sa ujete Lexusy.Tlumacza sie tym ze za malo ich sie sprzedaje na rynku niemieckim.Ale wg.niemieckich statystyk Jaguarow sprzedaje sie jeszcze mniej a ujete sa...Szkopy boja sie pokazac ich niezawodnosci?Bo we wszystkich nie niemieckich rankingach niezawodnosci,zadowolenia sa zawsze w scislej czolowce.W USA w ciagu ost.20lat wygrywaly najwiecej razy.Ale niemiaszki wola tego nie wiedziec a tymbardziej nierozpowszechniac takich info.