IP: 212.219.149.* 25.07.04, 12:46
czy sa jakies firmy ubezpieczeniowe na polskim rynku ktore oferuja
ubezpiezzenie ac dla samochodow powyzej 10 lat
Obserwuj wątek
    • Gość: molten Re: ac IP: *.toya.net.pl 25.07.04, 16:37
      Hi!Ja wlasnie ubezpieczalem (AC) auto powyzej 10 lat w PZU. W sumie sprawa
      poszla bez problemu- musi byc zgoda dyrektora insepktoratu i wysylaja Cie do
      rzeczoznawcy na wycene (za darmo oczywiscie). Podbno w Warcie tez na luziku
      zalatwiaja. pozdr
    • Gość: wojnar Re: ac TU WARTA IP: *.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 25.07.04, 16:59
      ida na ilosc..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka