Dodaj do ulubionych

Auto-Klinika - Katowice

27.06.13, 18:57
Podzielcie się opiniami na temat tej Auto-Klinika klinik aut, warsztat, myjnia parowa i do tego pranie tapicerki. Słyszałem że wszystko robią profesjonalnie i bardzo dobrze, wiem że panowie są bardzo mili i kulturalni, idzie się dogadać bo juz rozmawiałem. Jakie macie opinie?
Obserwuj wątek
    • Gość: kede Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 15.08.13, 22:35
      radzę Ci unikać tego zakładu, partacze jakich mało,
      oddałem samochód w dobrym stanie do konserwacji a zwrócono mi uszkodzony i jeszcze wmawiali, że tak już było
      • Gość: Marcin Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 20.08.13, 16:16
        Witam, odradzam wszystkim zmotoryzowanym ten warsztat.
        Dałam samochód do naprawy(stuki w zawieszeniu) kasę wzięli a stuki dalej są (powiedzieli, że tak ma być). Inny mechanik jak zobaczył co zrobili to aż złapał się za głowę. Kasy oczywiście nie zwrócili. W dodatku bardzo nie miła obsługa, szef gbur.
        • Gość: menda Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.13, 19:46
          Koleś ty chyba coś pierd* od rzeczy, bo trzy razy pod różnymi nickami piszesz z tego samego IP. Konkurencja czy zwolniony pracownik?
    • Gość: Klient Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.13, 23:15
      Ja byłem teraz, bo dostałem ulotkę i bardzo fajnie na miejscu mi zmienili hamulce.
    • Gość: alex Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 21.09.13, 22:11
      oddałem ostatnio do naprawy(stuki w zawieszeniu) niestety problemu nie rozwiązali, ale kasę zebrali
      • Gość: dere Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.13, 21:00
        Witam,

Zastanawiam się nad wykonaniem w tym zakładzie konserwacji podwozia, ale opinie widzę nie najlepsze.

Jeśli nie tam to gdzie w Katowicach lub w okolicach można to porządnie dać zrobić?

z góry dzięki za pomoc
        • Gość: Jedrek Re: Auto-Klinika - Katowice IP: 81.15.218.* 18.10.13, 09:35
          Byłem w tym zakładzie na konserwacji, dali mi zdjęcie przed i po, wszystko elegancko. A mówili, że ich główny problem był jak ktoś oddawał samochód brudny a później na czystym szukał przerysowań i upierał się, że ich nie było. Moim zdaniem są uczciwi.
    • Gość: Seat Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.adsl.inetia.pl 13.10.13, 22:33
      Byłem w 5 zakładach i nikt nie był w stanie naprawić świerszcza w silniku(pisk na specyficznych obrotach silnika), ale tutaj dali rade za co im dziękuje.
      • Gość: Renault Megane dci Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.13, 22:35
        Skorzystaliśmy z warsztatu już 5 raz i będziemy to robić nadal, ponieważ podejście do klienta jest profesjonalne. W innym miejscu płaciliśmy za naprawy średnio o 50% więcej oraz często były reklamacje, tutaj Panowie z dużą troską i profesjonalizmem podchodzą do każdej usterki. Wymienialiśmy cewkę (klima), robiliśmy przegląd+rozrząd, błąd komputera usunięto w 5 s. Po odebraniu auta wszystko zaprezentowane a stare części pokazane, że są wymontowane. Za uczciwość 5+
        • Gość: karol Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.13, 22:25
          Nie polecam tej firmy, moim zdaniem naciągacze.Pojechalem do nich z awaria klimatyzacji. Obslugujacy nie wiem czy pracownik czy szef ( w kazdym razie sprawial wrazenie ze zjadl wszystkie rozumy ) stwierdzil ze wystarczy napelnic i bedzie ok . Bylo ok przez ok. 5 godz. I klima znowu nie dzialala. Pojechalem do innego warsztatu i stwierdzono nieszczelnosc ukladu chlodzacego . Wniosek nastepujacy 10 min roboty 130 zl i spadaj a reklamacja....no coz mozna sie domyslec, NIE POLECAM
          • Gość: affa Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.14, 21:51
            Zamiast domyślać sie i pisać głupoty trzeba było pojechać i pisać o faktach.
    • Gość: merc Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.04.14, 13:28
      Kiedyś skorzystałem z prania to ok, inne naprawy robię w serwisie auto ogrzewanie klimatyzacja Materla na Kostuchnie
    • Gość: eskimos Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 06.11.14, 09:06
      Zdecydowanie odradzam! Podczas konserwacji pourywano plastikowe zaczepy, uszkodzono nadkole i pobrudzono tapicerke. Po zwroceniu uwagi wmawiano mi ze w takim stanie samochod dostali
    • Gość: DobryMechanik Re: Auto-Klinika - Katowice IP: 213.17.206.* 06.11.14, 14:34
      dobrymechanik.pl/mechanicy/katowice/auto-klinika-9.html

warto zapoznać się też z tymi opiniami
    • Gość: andrzej Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.gl.digi.pl 05.01.15, 11:43
      Jakoś wykonania bardzo wątpliwa. Lecą barankiem po rdzy. mam nauczkę żeby zawsze prosić o wykonanie zdjęć.
    • Gość: krzysiek91 Re: Auto-Klinika - Katowice IP: *.centertel.pl 25.07.17, 15:42
      Witam,
      Oddalam tam swój samochód z kilkoma usterkami tzn wydech stukanie w przednim kole oraz konserwacja podwozia.
      1 wydech wymieniony sprawnie i dobrze.
      2 stukanie w kole -brak kompetencji co do znalezienia usterki wymienione części niepotrzebnie rozebrano całą kolumnę McPhersona po czym stwierdzono ze to jednak będzie popękane plastikowe nadkole ktore siw tłucze w czasie jazdy o inne elementy i zaproponowano żebym je sobie wymienił na własną rękę w domu... Totalna bzdura fakt byl taki, że Panowie nie wiedzieli co jest przyczyna usterki i działali na oślep udając profesjonalistów.
      3 konserwacja podwozia wygląda dobrze ale na moim białym samochodzie widać było liczne ślady czarnego biteksu na masce na drzwiach wszystko było widoczne z zewnątrz pojazdu kwestia złego zabezpieczenia pojazdu to jedno ale moje zdziwienie było tym większe iż na moje zażalenie Panowie stwierdzili ze jest dobrze ze i ze to ni ich wina musiałem sie sporo naprosić zeby mi to wyczyścili bo efekt zewnętrzny byl straszny.

Przy odbiorze przyszło mi zapłacić 2 tys zl a tak naprawdę zrobiono mi jedynie konserwacje podwozia oraz wymieniono tłumik środkowy całość powinna wynieść ok 1 tys zl także drugi tys zapłaciłem za niepotrzebne części demontaż Macphersona które nie przyniosły żadnej poprawy. Tak wiec stuki nie ustały.
      Ogólnie nie polecam tego warsztatu chyba ze do wymiany klocków czy wymiany tłumika.
      Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka