Dodaj do ulubionych

Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd

12.08.04, 20:27
Dzisiaj w radio o godzinie 15:05 uslyszalem takie oto zdanie:
"Poniewaz robi sie juz ciemno, wlaczmy swiatla mijania, zwlaszcza ze przepisy
Unii Europejskiej dopuszczaja juz jazde na swiatlach do jazdy dziennej".

No comments, poza jednym.
Gdybym dorwal tego downa, to bym mu obil morde, a potem zasadzil kopa.
Debil.
Obserwuj wątek
    • Gość: frequent flyer Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: 80.241.130.* 12.08.04, 21:25
      przecież o 1505 już dopuszczają więc o so chodzi?
      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 12.08.04, 21:49
        Gość portalu: frequent flyer napisał(a):

> przecież o 1505 już dopuszczają więc o so chodzi?

O so, qrva, ze po pierwsze, o 15:05 nie robi sie ciemno, a po drugie, swiatla
        mijania, to nie swiatla do jazdy dziennej i Unia ich NIE dopuszcza w dzien.
        • Gość: Joasia Re: Absurd .... IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.04, 23:00
          a po drugie, swiatla
          > mijania, to nie swiatla do jazdy dziennej i Unia ich NIE dopuszcza w dzien.

Od 24 lat mieszkam i jezdze autem w Unii ale o tym ze zabronione jest jezdzenie
          na swiatlach w dzien tego jeszcze nie slyszalam
          uswiadom mnie i podaj stosowny §
        • Gość: zgryźliwy Kup lepsze radio !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.04, 02:09
          dr.uid napisał:

> O so, qrva, ze po pierwsze, o 15:05 nie robi sie ciemno...

Dupa z Ciebie bo nie rozumiesz nawet co i o czym gadali.
          Tez to slyszalem : "Poniewaz robi sie JUZ ciemno..."
          Faktycznie sie sciemnilo jak przed burza.
    • Gość: Doswiadczony Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.04, 22:05
      Ty sie druid nie czepiaj slow tylko rob co ci kaza. My z Unii wiemy lepiej od
      takiego prowincjonalnego wypierdka jak ty co jest lepsze. Wiec morda w kubel i
      robic co madrzejsi juz wczesniej wiedzieli. Dotyczy to uzywania swiatel, opon
      zimowych oraz przepisow ruchu drogowego, ktore musicie jeszcze troche dostosowac
      do ludzkich standartow.

By, by, do uslyszenia wypierdku
      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 12.08.04, 22:10
        Gość portalu: Doswiadczony napisał(a):

> Ty sie druid nie czepiaj slow tylko rob co ci kaza. My z Unii wiemy lepiej od
        > takiego prowincjonalnego wypierdka jak ty co jest lepsze. Wiec morda w kubel i
        > robic co madrzejsi juz wczesniej wiedzieli. Dotyczy to uzywania swiatel, opon
        > zimowych oraz przepisow ruchu drogowego, ktore musicie jeszcze troche dostosowa
        > c
        > do ludzkich standartow.
        >
        > By, by, do uslyszenia wypierdku

Kazac to ty mozesz panu Zenkowi w 20-letnim BMW z przesmrodzonym przez Niemca
        fotelem. Ja mam swoj rozum i nie podlegam owszemu pedowi idiotow.

• Gość: Doswiadczony Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.04, 22:20
          dr.uid napisał:

> Kazac to ty mozesz panu Zenkowi w 20-letnim BMW z przesmrodzonym przez Niemca
          > fotelem. Ja mam swoj rozum i nie podlegam owszemu pedowi idiotow.

Ha ha ha sam nie wierzysz w to co piszesz. To co zostalo juz dawno w normalnych
          krajach wyprobowane zostalo tez i zatwierdzone. I tak ma byc! Tylko w takich
          krajach jak Polska gdzie na polach golfowych z bylego asfaltu a nazywanych
          dumnie szosami ( albo autostadami hi hi) pokrecone fajfusy jak ty probuja
          wmawiac innym ze maja wogole rozum.
          Wypierdki w hiszpanskim zlomie musza robic to co im sie kaze. Myslenie nie jest
          ich mocna strona i moga zrobic tym kilku normalnym krzywde.

Zrozumial? to wykonac wypierdku
          • Gość: python Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.04, 23:07
            ale za to polacy w wiekszosci nie wypierdalaja do niemiaszków aby im pucowac
            buty i nie wymadrzaja sie pozniej jak ty doswiadczony (w pucybuciarstwie)
            • Gość: Doswiadczony Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.04, 23:33
              Gość portalu: python napisał(a):

> ale za to polacy w wiekszosci nie wypierdalaja do niemiaszków aby im pucowac
              > buty i nie wymadrzaja sie pozniej jak ty doswiadczony (w pucybuciarstwie)

Co ty wiesz o zyciu buraku. To ze zawiazales sobie fujare w pythona (nalezaloby
              powiedziec raczej siusiarka w pythonika) nie znaczy ze wiesz cokolwiek. Za glupi
              byles zeby podniesc dwa palce na lekcji rysunkow, to nie probuj udawac tu teraz
              wieszcza narodowego, fajfusie.
              Idz na forum dla pomylonych, ty bracie driudka
              • Gość: python Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 00:25
                ty za to wiesz o zyciu duzo - bo nie jedna laske turecka ciagnales
                • Gość: Doswiadczony Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.04, 00:48
                  Gość portalu: python napisał(a):

> ty za to wiesz o zyciu duzo - bo nie jedna laske turecka ciagnales

prosze jak sie odszczekna, oj cieniutko, cieniutko
                  Jak bedziesz nadal taki niemily to na zachodzie dupa na zadne auto nie zarobisz
                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 15.08.04, 22:41
                    Doswiadczony w czym?
    • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 00:31
      nie czytam tych wypowiedzi, mialem sie nie odzywac w Twoich watkach, ale sie odezwe zeby Cie podenerwowac

dzis jechalem po miescie okolo 16:30. wiozlem moja dziewczyne i mialem swiatla wlaczone dla jej bezpieczenstwa - zeby mnie wszyscy widzieli.

pozdrawiam
      • klemens1 Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 09:44
        Gość portalu: pfan napisał(a):
        > dzis jechalem po miescie okolo 16:30. wiozlem moja dziewczyne i mialem
        swiatla
        > wlaczone dla jej bezpieczenstwa - zeby mnie wszyscy widzieli.

A jakbyś jechał sam, to dopuściłbyś możliwość bycia niewidocznym i ryzykowałbyś
        karambol? Czy wiesz, ilu niewinnych ludzi mogłoby zginąć?
        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 11:14
          po miescie nie jezdze na swiatlach, chyba ze jest ograniczona widocznosc, ale wtedy musze :)

poza miastem zawsze.

wczoraj widocznosc byla bardzo dobra i nie musialem wlaczac swiatel, ale wolalem wlaczyc dla JEJ bezpieczenstwa.

pozdrawiam
          • klemens1 Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 12:01
            Nie chodzi mi raczej o światła, tylko o całokształt rozumowania:
            Jadę z kimś - dla tego kogoś bezpieczeństwa staram się jeździć bezpieczniej.
            Jadę sam - mogę jeździć niebezpieczniej.

Tylko że na drodze są też inni których bezpieczeństwo też się liczy i których
            narażasz tylko dlatego bo nie wieziesz kogoś dla siebie ważnego.
            • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:15
              sam tez jezdze bezpiecznie, troche nieodpowiednio skonstruowalem swoja wypowiedz, ale ona byla kierowana do driuda zeby go podenerwowac :)

chociaz po czesci masz racje :)

pozdrawiam
      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 20:53

> nie czytam tych wypowiedzi, mialem sie nie odzywac w Twoich watkach, ale sie od
        > ezwe zeby Cie podenerwowac
        >
        > dzis jechalem po miescie okolo 16:30. wiozlem moja dziewczyne i mialem swiatla
        >
        > pozdrawiam

Nie rozumiem. Jak nie czytasz to w jaki sposob odpowiadasz?
        I wez sobie skasuj to "pozdrawiam" z sygnatury.
        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:12
          nie czytalem wczesniejszych wypowiedzi poza Twoja pierwsza.

"pozdrawiam" wpisuje recznie za kazdym razem jak koncze wypowiedz. taka odrobina szacunku ( jesli nie wiesz co to szacunek to zagladnij sobie do encyklopedi ) dla ludzi ( zaznaczam ludzi, nie pustakow ) z ktorymi dyskutuje

pozdrawiam
          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:37

> nie czytalem wczesniejszych wypowiedzi poza Twoja pierwsza.
            >
            > "pozdrawiam" wpisuje recznie za kazdym razem jak koncze wypowiedz. taka odrobin
            > a szacunku ( jesli nie wiesz co to szacunek to zagladnij sobie do encyklopedi )
            > dla ludzi ( zaznaczam ludzi, nie pustakow ) z ktorymi dyskutuje
            >
            > pozdrawiam

A nie prosciej wpisac sobie do sygnatury?
            • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:38
              prosciej, tylko wtedy straci to swoj sens, bo rownie dobrze mogbym tam wpisac dupa, a takto za kazdym razem pisze cos do ludzi

pozdrawiam
              • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:40

> prosciej, tylko wtedy straci to swoj sens, bo rownie dobrze mogbym tam wpisac d
                > upa, a takto za kazdym razem pisze cos do ludzi
                >
                > pozdrawiam

To zapisz sie do kolka poetyckiego.
                Tam pisuja takie same nawiedzone jak ty.
                • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:42
                  juz Ci kiedys proponowalem ze Cie podwioze do specjalisty, moja propozycja jest nadal aktualna

pozdrawiam
                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:53

> juz Ci kiedys proponowalem ze Cie podwioze do specjalisty, moja propozycja jest
                    > nadal aktualna
                    >
                    > pozdrawiam

A wlaczysz swiatla dla mojego bezpieczenstwa?
                    • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:56
                      awaryjne i zaloze koguta na dach

pozdrawiam
                      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:58

> awaryjne i zaloze koguta na dach
                        >
                        > pozdrawiam

A wiesz, ze kogut, to po angielsku cock?
                        A wiesz, ze cock znaczy tez czlonek?
                        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:01
                          masz mozne na imie Dick? albo na nazwisko?? ( jak jeden z najwiekszych pisarzy S-F P.K. Dick )

pozdrawiam
                          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:03

> masz mozne na imie Dick? albo na nazwisko?? ( jak jeden z najwiekszych pisarzy
                            > S-F P.K. Dick )
                            >
                            > pozdrawiam

Nie, ale zaloze sie, ze masz na imie Ryszard.
                            • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:05
                              niestety nie. Jakub jestem

Ty sie pewnie nie przedstawisz :(

pozdrawiam
                              • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:08

> niestety nie. Jakub jestem
                                >
                                > Ty sie pewnie nie przedstawisz :(
                                >
                                > pozdrawiam
                                Ja Druid
                                • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:09
                                  " Ja Druid"

kali być dobra ludź

pozdrawiam
                                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:24

> " Ja Druid"
                                    >
                                    > kali być dobra ludź
                                    >
                                    > pozdrawiam

Dobry nie znaczy madry.
                                    • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:27
                                      moj tekst mial byc przykladem, porownaniem Twojej poprawnej i gramatycznej polszczyzny na poziomie kalego, juz ja lepiej pisze :)

pozdrawiam
                                      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:32

> moj tekst mial byc przykladem, porownaniem Twojej poprawnej i gramatycznej pols
                                        > zczyzny na poziomie kalego, juz ja lepiej pisze :)
                                        >
                                        > pozdrawiam

Ja bralem udzial w olimpiadzie z j. polskiego na szczeblu wojewodzkim.
                                        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:33
                                          gratuluje, ale i tak nadal sie nie potrafisz przedstawic

pozdrawiam
      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 20:54

> nie czytam tych wypowiedzi, mialem sie nie odzywac w Twoich watkach, ale sie od
        > ezwe zeby Cie podenerwowac
        >
        > dzis jechalem po miescie okolo 16:30. wiozlem moja dziewczyne i mialem swiatla
        >
        > pozdrawiam

Jeszcze jedno.
        Czy powiedziales jej o tym? Pewnie tak, bo miales nadzieje, ze tak sie tym
        zachwyci, ze ci sie odda.
        A tu nic z tego. Jak przykro...
        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:13
          nie powiedzialem, bo po co?
          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:35

> nie powiedzialem, bo po co?

Od razu powiedziala, ze tego nie zrobi z taka lachudra?
            • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:40
              moje zycie ma wiecej watkow niz 4 podstawowe - zrec, spac, wydalac, ruchac

pozdrawiam
              • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:51

> moje zycie ma wiecej watkow niz 4 podstawowe - zrec, spac, wydalac, ruchac
                >
                > pozdrawiam

A byc ruchanym?
                • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:52
                  wyzal sie jak to jest. z checia posluchamy, moze cos doradzimy.

pozdrawiam
                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:57

> wyzal sie jak to jest. z checia posluchamy, moze cos doradzimy.
                    >
                    > pozdrawiam

Ah, lubisz sluchac? Rozumiem.
                    A patrzec tez lubisz?
                    • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:59
                      tez lubie

pozdrawiam
                      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:02

> tez lubie
                        >
                        > pozdrawiam

Tylko na starsze panie w samochodach czy na starszych panow tez?
                        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:04
                          szanuje starsazych ludzi do momentu kiedy oni szanuja mnie.

a patrzec lubie, bo obserwujac ludzi mozesz zobaczyc wiele ciekawego

pozdrawiam
                          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:07

> szanuje starsazych ludzi do momentu kiedy oni szanuja mnie.
                            >
                            > a patrzec lubie, bo obserwujac ludzi mozesz zobaczyc wiele ciekawego
                            >
                            > pozdrawiam

A nie probowales nigdy patrzec na mlodsze ciala?
                            Sprobuj sie przelamac.
                            • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:09
                              na mlodsze? patrze na kazdego kto jest w zasiegu wzroku

pozdrawiam
                              • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:18

> na mlodsze? patrze na kazdego kto jest w zasiegu wzroku
                                >
                                > pozdrawiam

To sie napatrz, bo z wiekiem poped seksualny maleje.
                                • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:21
                                  czemu Ty wszedzie szukasz sexu?

brakuje Ci go?

pozdrawiam
                                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:26

> czemu Ty wszedzie szukasz sexu?
                                    >
                                    > brakuje Ci go?
                                    >
                                    > pozdrawiam

Bardzo. Zwlaszcza, ze zalezy on od tego, czy wlacze swiatla jadac z dziewczyna.
                                    • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:29
                                      acha, to dlatego chcesz zeby wszyscy jezdzili bez swiatel, wtedy Ty wlaczysz i nareszcie bedziesz sie kochal z dziewczyna, z prawdziwa dziewczyna?

pozdrawiam
                                      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:31

> acha, to dlatego chcesz zeby wszyscy jezdzili bez swiatel, wtedy Ty wlaczysz i
                                        > nareszcie bedziesz sie kochal z dziewczyna, z prawdziwa dziewczyna?
                                        >
                                        > pozdrawiam

Widzisz, sam do tego doszedles, ze wlaczanie swiatel to ekshibicjonizm.
                                        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:35
                                          nie, to Twoj problem, a wlasciwie problem z Twoja osobowoscia, taki fajny byl cytat na ten temat w shrecku ( w jedynce - jak podchodzili pod zamek )

pozdrawiam
    • Gość: Paul Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.nwrk.east.verizon.net 13.08.04, 00:34
      Wiesz co, znalem kiedys dziadka, ktory robil prawo jazdy kiedy nie bylo jeszcze
      kierunkowskazow. I do konca sie denerwowal na te glupie przepisy ktore kaza
      uzywac jakis lampek sygnalizacyjnych. Dawniej sobie jechal gdzie chcial i jak
      chcial, a potem zaczeli od niego wymagac dziwnych rzeczy ludzie, ktorych nie
      bylo na swiecie kiedy on juz mial prawo jazdy. Dadek umarl kilka lat temu, ale
      byl do konca przeswiadczony o slusznosci swych pogladow na kierunkowskazy.
      Coz....takie zycie. Uszanowanie,
      Paul
      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 20:50
        Gość portalu: Paul napisał(a):

> Wiesz co, znalem kiedys dziadka, ktory robil prawo jazdy kiedy nie bylo jeszcze
        >
        > kierunkowskazow. I do konca sie denerwowal na te glupie przepisy ktore kaza
        > uzywac jakis lampek sygnalizacyjnych. Dawniej sobie jechal gdzie chcial i jak
        > chcial, a potem zaczeli od niego wymagac dziwnych rzeczy ludzie, ktorych nie
        > bylo na swiecie kiedy on juz mial prawo jazdy. Dadek umarl kilka lat temu, ale
        >
        > byl do konca przeswiadczony o slusznosci swych pogladow na kierunkowskazy.
        > Coz....takie zycie. Uszanowanie,
        > Paul

A ja znalem kiedy kolesia, ktorego rodzice od malego uczyli, ze trzeba sie jak
        najbardziej wyrozniac. I teraz jest gejem.
        • Gość: Paul Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.nwrk.east.verizon.net 13.08.04, 20:54
          dr.uid napisał:

> Gość portalu: Paul napisał(a):
          >
          > > Wiesz co, znalem kiedys dziadka, ktory robil prawo jazdy kiedy nie bylo j
          > eszcze
          > >
          > > kierunkowskazow. I do konca sie denerwowal na te glupie przepisy ktore k
          > aza
          > > uzywac jakis lampek sygnalizacyjnych. Dawniej sobie jechal gdzie chcial
          > i jak
          > > chcial, a potem zaczeli od niego wymagac dziwnych rzeczy ludzie, ktorych
          > nie
          > > bylo na swiecie kiedy on juz mial prawo jazdy. Dadek umarl kilka lat tem
          > u, ale
          > >
          > > byl do konca przeswiadczony o slusznosci swych pogladow na kierunkowskazy
          > .
          > > Coz....takie zycie. Uszanowanie,
          > > Paul
          >
          >
          > A ja znalem kiedy kolesia, ktorego rodzice od malego uczyli, ze trzeba sie jak
          > najbardziej wyrozniac. I teraz jest gejem.
          Jak to ma sie do spraw motoryzacji? Uszanowanie,
          Paul
          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 20:56

> Jak to ma sie do spraw motoryzacji? Uszanowanie,
            > Paul

A tak, ze zapalajacy swiatla w dzien sa jak geje albo ekshibicjonisci.
            • Gość: Paul Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.nwrk.east.verizon.net 13.08.04, 21:05
              dr.uid napisał:

>
              > > Jak to ma sie do spraw motoryzacji? Uszanowanie,
              > > Paul
              >
              > A tak, ze zapalajacy swiatla w dzien sa jak geje albo ekshibicjonisci.
              Dlaczego pan tak sadzi? Co ma gay do exhibicjonisty? Logicznie rozumujac
              zapalanie zwiatel samochodowych w dzien, czy w nocy to exhibicjonizm. Moze
              ktos ma doskonaly wzrok i w nocy widzi (takie zalozenie), wiec po co mu
              siatla? Zapalamy swiatla miedzy innymi zeby nas bylo widac na drodze, zeby sie
              pokazac, zeby nas zauwazyli. Takie jest zalozenie. Czy pan sie z nim nie
              zgadza? Czy pan w nocy jezdzi po ciemku? Czy przemyka pan sie drogami jak
              szpieg w zaciemnionym samochodzie? Uszanowanie,
              Paul
              • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 21:13

> Dlaczego pan tak sadzi? Co ma gay do exhibicjonisty? Logicznie rozumujac
                > zapalanie zwiatel samochodowych w dzien, czy w nocy to exhibicjonizm.

W nocy to koniecznosc. W dzien ekshibicjonizm.

> Moze
                > ktos ma doskonaly wzrok i w nocy widzi (takie zalozenie), wiec po co mu
                > siatla?

Znajdz mi takiego. Zreszta swiatla nie sa dla kierowcy, tylko dla pozostalych
                uzytkownikow drog.

> Zapalamy swiatla miedzy innymi zeby nas bylo widac na drodze, zeby sie
                >
                > pokazac, zeby nas zauwazyli.

To fakt. Zeby nas zauwazyli. I zebysmy lepiej sie poczuli, ze ktos nas zauwazyl.

> Takie jest zalozenie. Czy pan sie z nim nie
                > zgadza? Czy pan w nocy jezdzi po ciemku? Czy przemyka pan sie drogami jak
                > szpieg w zaciemnionym samochodzie? Uszanowanie,
                > Paul

Jestes downem? Mowie o jezdzie na swiatlach w DZIEN!
                W DZIEN, kurwa, w DZIEN, nie w NOCY!
                • Gość: Paul Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.nwrk.east.verizon.net 13.08.04, 21:28
                  dr.uid napisał:

>
                  > > Dlaczego pan tak sadzi? Co ma gay do exhibicjonisty? Logicznie rozumuja
                  > c
                  > > zapalanie zwiatel samochodowych w dzien, czy w nocy to exhibicjonizm.
                  >
                  > W nocy to koniecznosc. W dzien ekshibicjonizm.
                  W nocy to konieczny exhibicjonizm, drogi panie.
                  > > Moze
                  > > ktos ma doskonaly wzrok i w nocy widzi (takie zalozenie), wiec po co mu
                  > > siatla?
                  >
                  > Znajdz mi takiego. Zreszta swiatla nie sa dla kierowcy, tylko dla pozostalych
                  > uzytkownikow drog.
                  Ja doskonale widze w nocy. Moge jechac bez swiatel, tylko inni oslepiaja.
                  Swiala sa dla kierowcy. Te ktore zapala sie w dzien czy w nocy?
                  Kierunkowskazy sa dla "pozostalych uzytkownikow...", swiatla mijania, zeby nikt
                  na mnie nie wpadl. Dla mnie sa swiatla, te normalne, zebym lepiej widzial w
                  nocy (chociaz i tak widze dobrze);-}.
                  > > Zapalamy swiatla miedzy innymi zeby nas bylo widac na drodze, zeby sie
                  > >
                  > > pokazac, zeby nas zauwazyli.
                  >
                  > To fakt. Zeby nas zauwazyli. I zebysmy lepiej sie poczuli, ze ktos nas
                  zauwazyl
                  Na to rzadko kiedy jest czas, o tym sie nie mysli jesli stale jezdzi sie na
                  swiatlach mijania. Tak msamo nie mysli sie o tym, ze alternator jaduje baterie.
                  >
                  > > Takie jest zalozenie. Czy pan sie z nim nie
                  > > zgadza? Czy pan w nocy jezdzi po ciemku? Czy przemyka pan sie drogami j
                  > ak
                  > > szpieg w zaciemnionym samochodzie? Uszanowanie,
                  > > Paul
                  >
                  > Jestes downem?
                  Nie, nie jestem.
                  > Mowie o jezdzie na swiatlach w DZIEN!
                  > W DZIEN, kurwa, w DZIEN, nie w NOCY!
                  Rozumiem, ze pan dramatycznie nie zgadza sie na jazde na swiatlach w dzien.
                  Dlaczego? Uszanowanie,
                  Paul
                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 21:34

> dr.uid napisał:
                    >
                    > > Gość portalu: Paul napisał(a):
                    > >
                    > > > Dlaczego pan tak sadzi? Co ma gay do exhibicjonisty? Logicznie rozu
                    > muja
                    > > c
                    > > > zapalanie zwiatel samochodowych w dzien, czy w nocy to exhibicjoniz
                    > m.
                    > >
                    > > W nocy to koniecznosc. W dzien ekshibicjonizm.
                    > W nocy to konieczny exhibicjonizm, drogi panie.
                    > > > Moze
                    > > > ktos ma doskonaly wzrok i w nocy widzi (takie zalozenie), wiec po c
                    > o mu
                    > > > siatla?
                    > >
                    > > Znajdz mi takiego. Zreszta swiatla nie sa dla kierowcy, tylko dla pozosta
                    > lych
                    > > uzytkownikow drog.
                    > Ja doskonale widze w nocy. Moge jechac bez swiatel, tylko inni oslepiaja.
                    > Swiala sa dla kierowcy. Te ktore zapala sie w dzien czy w nocy?
                    > Kierunkowskazy sa dla "pozostalych uzytkownikow...", swiatla mijania, zeby nikt
                    >
                    > na mnie nie wpadl. Dla mnie sa swiatla, te normalne, zebym lepiej widzial w
                    > nocy (chociaz i tak widze dobrze);-}.
                    > > > Zapalamy swiatla miedzy innymi zeby nas bylo widac na drodze, zeby
                    > sie
                    > > >
                    > > > pokazac, zeby nas zauwazyli.
                    > >
                    > > To fakt. Zeby nas zauwazyli. I zebysmy lepiej sie poczuli, ze ktos nas
                    > zauwazyl
                    > Na to rzadko kiedy jest czas, o tym sie nie mysli jesli stale jezdzi sie na
                    > swiatlach mijania. Tak msamo nie mysli sie o tym, ze alternator jaduje baterie
                    > .
                    > >
                    > > > Takie jest zalozenie. Czy pan sie z nim nie
                    > > > zgadza? Czy pan w nocy jezdzi po ciemku? Czy przemyka pan sie droga
                    > mi j
                    > > ak
                    > > > szpieg w zaciemnionym samochodzie? Uszanowanie,
                    > > > Paul
                    > >
                    > > Jestes downem?
                    > Nie, nie jestem.
                    > > Mowie o jezdzie na swiatlach w DZIEN!
                    > > W DZIEN, kurwa, w DZIEN, nie w NOCY!
                    > Rozumiem, ze pan dramatycznie nie zgadza sie na jazde na swiatlach w dzien.
                    > Dlaczego? Uszanowanie,
                    > Paul

Bo nie lubie ludzi infantylnych.
                    • Gość: Paul Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.nwrk.east.verizon.net 13.08.04, 21:38
                      > > Rozumiem, ze pan dramatycznie nie zgadza sie na jazde na swiatlach w dzie
                      > n.
                      > > Dlaczego? Uszanowanie,
                      > > Paul
                      >
                      > Bo nie lubie ludzi infantylnych.
                      Wlaczanie swiatel mijania w dzien wedlug pana to taka dziecinada, blazenstwo
                      niedojrzalych ludzi? Uszanowanie,
                      Paul
                      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:31

> Wlaczanie swiatel mijania w dzien wedlug pana to taka dziecinada, blazenstwo
                        > niedojrzalych ludzi? Uszanowanie,
                        > Paul

W dzien? Oczywiscie.
                        • Gość: Paul Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.nwrk.east.verizon.net 14.08.04, 01:30
                          dr.uid napisał:

>
                          > > Wlaczanie swiatel mijania w dzien wedlug pana to taka dziecinada, blazens
                          > two
                          > > niedojrzalych ludzi? Uszanowanie,
                          > > Paul
                          >
                          > W dzien? Oczywiscie.
                          Dlaczego? Uszanowanie,
                          Paul
    • grogreg dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid 13.08.04, 09:15
      • Gość: tomek Re: dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr. IP: *.rzeszow.mm.pl 13.08.04, 15:02
        Czasami dr.uid przesadza, ale z tym "popisywaniem się" - mam włączone swiatła w
        mieście ma rację. Na trasie się zgodzę - światła są wskazane, ale w mieście???
        Bez przesady... To takie troche polskie prostactwo - włączę świtła w mieście,
        będą uważli mnie za światowca, obytego Europejczyka i takie tam
        dowartoścowujące daną jednostkę myśli. W pełni popieram np. Węgrów: poza
        miastem (obszarem zabudowanym) - światła obowiązkowe, w mieście (obszar
        zabudowany) nie.
        • Gość: obserwator głupoty Re: dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr. IP: 216.127.68.* 13.08.04, 15:13
          Na Wegrzech sa obowiazkowe swiatla na obszarze niezabudowanym, owszem sa, ale
          swiatla POZYCYJNE, a nie MIJANIA.
          • Gość: frequent flyer Re: dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr. IP: 80.241.130.* 13.08.04, 15:38
            tylko że np w gęsto padającym deszczu szybciej widzisz biały czy srebrny
            samochód niż jego pozycyjne więc jaki sens? zresztą kodeks nie dopuszcza
            stosowania pozycyjnych w czasie jazdy
            • Gość: obserwator głupoty Re: dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr. IP: 216.127.82.* 13.08.04, 15:43
              Gość portalu: frequent flyer napisał(a):

> tylko że np w gęsto padającym deszczu szybciej widzisz biały czy srebrny
              > samochód niż jego pozycyjne więc jaki sens?

Nie mowilem nic o deszczu. W deszczu nalezy uzywac swiatel mijania tak samo jak
              w kiblu nalezy uzywac papietru toaletowego, a nie gazety.

> zresztą kodeks nie dopuszcza
              > stosowania pozycyjnych w czasie jazdy

Jakos na Wegrzech dopuszcza i konca swiata jeszcze nie ma.
              • dr.uid Re: dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr. 13.08.04, 20:48
                Gość portalu: obserwator głupoty napisał(a):

> Gość portalu: frequent flyer napisał(a):
                >
                > > tylko że np w gęsto padającym deszczu szybciej widzisz biały czy srebrny
                > > samochód niż jego pozycyjne więc jaki sens?
                >
                > Nie mowilem nic o deszczu. W deszczu nalezy uzywac swiatel mijania tak samo jak
                > w kiblu nalezy uzywac papietru toaletowego, a nie gazety.
                >
                > > zresztą kodeks nie dopuszcza
                > > stosowania pozycyjnych w czasie jazdy
                >
                > Jakos na Wegrzech dopuszcza i konca swiata jeszcze nie ma.

A Polaczki na Wegrzech i tak jezdza na swiatlach mijania. Pewnie czuja sie jak
                paniska.
                • Gość: Paul Re: dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr.uid dr. IP: *.nwrk.east.verizon.net 13.08.04, 20:59
                  > > Jakos na Wegrzech dopuszcza i konca swiata jeszcze nie ma.
                  >
                  >
                  > A Polaczki na Wegrzech i tak jezdza na swiatlach mijania. Pewnie czuja sie jak
                  > paniska.
                  Rozmawial pan z tymi "polaczkami"? Co to znaczy "pewnie czuja sie..." Moze
                  zwyczajnie czuja sie pewniej na drodze? Co o tym "zjawisku" sadza sami Wegrzy?
                  Czuja sie zagrozeni? Sa zdziwieni? Uszanowanie,
                  Paul
    • Gość: Michał Der ( Deutsche ) Gruner - Ropa się kończy! IP: 81.190.171.* 13.08.04, 20:59
      Zapalanie świateł, przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na ropę, która się
      kończy, co jest w dodatku szkodliwe dla środowiska! Oszczędzaj ropę! Wyłączając
      światła mijania w dzień zwiększasz ilość zasobów ropy naftowej!
      • dr.uid Re: Der ( Deutsche ) Gruner - Ropa się kończy! 13.08.04, 21:06
        Gość portalu: Michał napisał(a):

> Zapalanie świateł, przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na ropę, która się
        > kończy, co jest w dodatku szkodliwe dla środowiska! Oszczędzaj ropę! Wyłączając
        > światła mijania w dzień zwiększasz ilość zasobów ropy naftowej!

Zaraz ci jakis burak odpowie, ze u niego jest to oszczednosc 0,2 litta/100 km.
        Pewnie mysli, ze on jest sam na swiecie.
        HEHEHEHEHEHEHE
        • Gość: oświetlony dr.uid włacz światła IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.08.04, 21:36
          czytam twe posty i stwierdzam: skanadalizujący jesteś to fakt, odważny jesteś
          to fakt, wkurwiający jesteś to fakt, ale nie jesteś głupi - nie wierze że nie
          doceniasz nadjeżdżajacego oświetlonego auta które wyłania sie na przeciwko z
          mrocznej leśnej drogi ten głupi wg ciebie facet ratuje ci życie gdy wyprzedzasz
          kapelusznika
          • dr.uid Re: dr.uid włacz światła 13.08.04, 23:34
            Gość portalu: oświetlony napisał(a):

> czytam twe posty i stwierdzam: skanadalizujący jesteś to fakt, odważny jesteś
            > to fakt, wkurwiający jesteś to fakt, ale nie jesteś głupi - nie wierze że nie
            > doceniasz nadjeżdżajacego oświetlonego auta które wyłania sie na przeciwko z
            > mrocznej leśnej drogi ten głupi wg ciebie facet ratuje ci życie gdy wyprzedzasz
            >
            > kapelusznika

Wracasz do domu po imprezie, patrzysz, a tu przed klatka schodowa stoi facet i
            bije konia. Myslisz, moze to i dobrze, ze sobie ulzyl, bo mogl przeciez na mnie
            czekac w klatce i mnie dorwac od tylu.
            Czy to znaczy, ze wszyscy mamy walic konia przed klatka?
            ps. Nie mieszkam w bloku
            • Gość: Życzliwy Re: dr.uid włacz światła IP: *.pool82185.interbusiness.it 13.08.04, 23:41
              Nie mogę dr.uid uwierzyć, że jesteś pełnoletni.
              A jeśli jesteś to Twój poziom znajduje się gdzieś w okolicy białych skarpet i
              czarnych mokasynów.
              Bo jak na prowokację to chyba za ostro pogrywasz.
            • Gość: oświetlony Re: dr.uid włacz światła IP: 81.168.209.* 16.08.04, 22:17
              dr.uid napisał:

> Gość portalu: oświetlony napisał(a):
              >
              czytam twe posty i stwierdzam: skanadalizujący jesteś to fakt, odważny j
              > esteś to fakt, wkurwiający jesteś to fakt, ale nie jesteś głupi - nie wierze
              że nie doceniasz nadjeżdżajacego oświetlonego auta które wyłania sie na przeciwk
              o z mrocznej leśnej drogi ten głupi wg ciebie facet ratuje ci życie gdy wyprz
              > edzasz kapelusznika
              >

Wracasz do domu po imprezie, patrzysz, a tu przed klatka schodowa stoi facet i
              bije konia. Myslisz, moze to i dobrze, ze sobie ulzyl, bo mogl przeciez na mnie
              czekac w klatce i mnie dorwac od tylu.
              Czy to znaczy, ze wszyscy mamy walic konia przed klatka?
              ps. Nie mieszkam w bloku

od razu powiedz że chodzi ci o onanistów świecących jajami - ty pierdolnięty
              jesteś !!!! takim jak ty powinni odbierać dostęp do netu kurwa co za czubek
              • dr.uid Re: dr.uid włacz światła 16.08.04, 22:23
                Widze, ze sie podjarales.
    • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:34
      a tak na marginesie

bo dzis podczas ulewy jechala taka pani za mna i strasznie na mnie wyzywala. wlasciwie to nie widzialem ze wyzywa bo ulewa byla maxymalna, widocznosc bardzo slaba, slisko, pani jedzie sobie szarym autkiem - firmowe z kratka :), BEZ SWIATEL! w lusterkach bocznych widzialem tylko kontury auta. w tylnym nic :) i pani sobie jechala jakis metr odemnie. na skrzyzowaniu gdzie ulica miala juz 2 pasy zatrzymalismy sie obok siebie i widze ze wyzywa. odpowiedzialem jej tylko zeby wlaczyla swiatla bo jej nie widac. i wtedy pani spalila buraka. druidzie to moze Twoja corka? a wiesz ze ona mogla spowodowac wypadek, zginac, zabic mnie?

pozdrawiam
      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:39

> a tak na marginesie
        >
        > bo dzis podczas ulewy jechala taka pani za mna i strasznie na mnie wyzywala. wl
        > asciwie to nie widzialem ze wyzywa bo ulewa byla maxymalna, widocznosc bardzo s
        > laba, slisko, pani jedzie sobie szarym autkiem - firmowe z kratka :), BEZ SWIAT
        > EL! w lusterkach bocznych widzialem tylko kontury auta. w tylnym nic :) i pani
        > sobie jechala jakis metr odemnie. na skrzyzowaniu gdzie ulica miala juz 2 pasy
        > zatrzymalismy sie obok siebie i widze ze wyzywa. odpowiedzialem jej tylko zeby
        > wlaczyla swiatla bo jej nie widac. i wtedy pani spalila buraka. druidzie to moz
        > e Twoja corka? a wiesz ze ona mogla spowodowac wypadek, zginac, zabic mnie?
        >
        > pozdrawiam

Skad wiesz, ze wyzywala i dlaczego miala to robic? A moze lubisz takie ostre
        kobitki? Z dziewczyna, dla ktorej zapaliles swiatla nie wyszlo, to zamarzyles o tej?
        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:41
          bo stalem obok niej i widzialem jak drze sie na mnie i gestykuluje.

bo jej sie spieszylo a ja sie poruszalem z predkoscia jaka uznalem za bezpieczna dla mnie i dla otoczenia

skad wiesz ze nie wyszlo? cos Ci sie pomylilo :)

pozdrawiam
          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:48

> skad wiesz ze nie wyszlo? cos Ci sie pomylilo :)
            >
            > pozdrawiam

To skad twoja dzisiejsza frustracja?
            • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:51
              jaka frustracja??

co Ty psychoanalityk ze zauwazasz cos czego ja nie widze??

pozdrawiam :)

p.s. dawno sie tak nie usmialem :D
              • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 13.08.04, 23:55

> jaka frustracja??
                >
                > co Ty psychoanalityk ze zauwazasz cos czego ja nie widze??
                >
                > pozdrawiam :)
                >
                > p.s. dawno sie tak nie usmialem :D

Nie wiem czy wiesz, ale smiech rozladowuje napiecie seksualne.
                Milo wiedziec, ze ci pomoglem.
                • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:58
                  glodnemu chleb na mysli :) wiec posmiej sie, moze zapodac Ci jakiegos linka z czyms smiesznym ??

pozdrawiam
                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:00

> glodnemu chleb na mysli :) wiec posmiej sie, moze zapodac Ci jakiegos linka z c
                    > zyms smiesznym ??
                    >
                    > pozdrawiam

Smieje sie z ciebie. Linkow mam pod dostatkiem.
                    • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:03
                      a cale forum z Ciebie, a ja specjalnie ciagnac ten temat dajac im rozrywke :) lubie rozsmieszac ludzi bo wtedy szara rzeczywistosc robi sie bardziej znosna

pozdrawiam wszystkich ogladajacych :)
                      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:05

> a cale forum z Ciebie, a ja specjalnie ciagnac ten temat dajac im rozrywke :) l
                        > ubie rozsmieszac ludzi bo wtedy szara rzeczywistosc robi sie bardziej znosna
                        >
                        > pozdrawiam wszystkich ogladajacych :)

Och ty naiwny!
                        ps. Lubisz ciagnac?
                        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:08
                          myslisz ze mnie sprowokujesz? nie dasz rady :)

lubie ciagnac temat, chyba zauwazyles ze gadamy na 3 fronty, lubie przeciaganie liny, jako dyscypline druzynowa gdzie kazdy jest wazny :)

dzkoda ze nie ma licznika ogladalnosci podstrony...

pozdrawiam
                          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:15

> myslisz ze mnie sprowokujesz? nie dasz rady :)
                            >
                            > lubie ciagnac temat, chyba zauwazyles ze gadamy na 3 fronty, lubie przeciaganie
                            > liny, jako dyscypline druzynowa gdzie kazdy jest wazny :)
                            >
                            > dzkoda ze nie ma licznika ogladalnosci podstrony...
                            >
                            > pozdrawiam

Ja wole zabawy w parach, ale ogladalem kiedys film przyrodniczy, na ktorym
                            robili to w druzynach, wiec mam o tym mgliste pojecie. Ty za to pewnie jestes w
                            tym mistrzem?
                            • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:19
                              zauwazyles ze w tym momencie jest strasznie malo wpisow na innych tematach?

wszyscy juz pewnie sikaja ze smiechu z Ciebie :)

pozdrawiam

p.s. a wiesz co to trol?
                              • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:22

> zauwazyles ze w tym momencie jest strasznie malo wpisow na innych tematach?
                                >
                                > wszyscy juz pewnie sikaja ze smiechu z Ciebie :)
                                >
                                > pozdrawiam
                                >
                                > p.s. a wiesz co to trol?

Skad wiesz, ze nie sikaja z ciebie?
                                ps. Wiesz kim byli druidzi?
                                • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:25
                                  tak smieja sie ze mnie, ale ja specjalnie to robie, smieja sie tez z Ciebie, z Twojego podejscia, z Twojego fanatyzmu, odpisujac Ci za kazdym razem i podtrzymujac temat pokazuje ze naprawde nie masz nic do powiedzenia, nic soba nie prezentujesz.

zastanow sie - tu mial byc poruszany temat swiatel w dzien a nie sexu do ktorego dazysz w kazdej wypowiedzi.

pozdrawiam
                                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:28

> tak smieja sie ze mnie, ale ja specjalnie to robie, smieja sie tez z Ciebie, z
                                    > Twojego podejscia, z Twojego fanatyzmu, odpisujac Ci za kazdym razem i podtrzym
                                    > ujac temat pokazuje ze naprawde nie masz nic do powiedzenia, nic soba nie preze
                                    > ntujesz.
                                    >
                                    > zastanow sie - tu mial byc poruszany temat swiatel w dzien a nie sexu do ktoreg
                                    > o dazysz w kazdej wypowiedzi.
                                    >
                                    > pozdrawiam

Chce tylko, zebys wreszcie rozladowal swoje napiecie i wreszcie skonczyl, bo
                                    chce isc spac.
                                    • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:32
                                      jupi :)

to dobranoc Panu :)

pozdrawiam
                        • Gość: Życzliwy Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.pool82185.interbusiness.it 14.08.04, 00:09
                          dr.uid - jesteś po prostu żenujący, niesmaczny a co najgorsze głupi.
                          Idź już spać - jest dawno po dobranocce.
                          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:16
                            Gość portalu: Życzliwy napisał(a):

> dr.uid - jesteś po prostu żenujący, niesmaczny a co najgorsze głupi.
                            > Idź już spać - jest dawno po dobranocce.

Rozowa landrynka juz sie skonczyla?
                            • Gość: Życzliwy Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.pool82185.interbusiness.it 14.08.04, 00:21
                              Chyba Ci się fora pomyliły?
                              Zacznij nad sobą pracować bo widzę, że nawet dyskusja o światłach kojarzy Ci
                              się tylko z jednym. To już chyba lekkie skrzywienie, co?
                              • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:22
                                ej! ja robie z niego posmiewisko teraz, poczekaj na swoja kolej :) niedlugo skoczne :)

pozdrawiam
                                • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:27

> ej! ja robie z niego posmiewisko teraz, poczekaj na swoja kolej :) niedlugo sko
                                  > czne :)
                                  >
                                  > pozdrawiam

Skoczne figle?
                                • Gość: Życzliwy Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.pool82185.interbusiness.it 14.08.04, 00:27
                                  Ale wygłupy dr.uida robią się już nudne.
                                  Jeśli to tylko prowokacja - to co za dużo to nie zdrowo.
                                  Jeśli on tak na poważnie - to jest to kompletnie nie odpowiedzialny gość a jak
                                  by się dowiedział, że zatrzymuję się pod zieloną strzałką i ruszam z "jedynki"
                                  to by się dopiero zaczęło... :-)
                                  Pozdrawiam.
                                  • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:29

> Ale wygłupy dr.uida robią się już nudne.
                                    > Jeśli to tylko prowokacja - to co za dużo to nie zdrowo.
                                    > Jeśli on tak na poważnie - to jest to kompletnie nie odpowiedzialny gość a jak
                                    > by się dowiedział, że zatrzymuję się pod zieloną strzałką i ruszam z "jedynki"
                                    > to by się dopiero zaczęło... :-)
                                    > Pozdrawiam.

Jutro o tym porozmawiamy, dobrze?
                                    • Gość: Życzliwy Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.pool82185.interbusiness.it 14.08.04, 00:31
                                      Mówisz - masz.
                                      PS.
                                      Ale jutro w sobotę czy jutro w niedzielę?
                                      • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:33
                                        jutro - dzien nastepny, wiec jutro bedzie zawse jutro :) wiec nigdy :)

pozdrawiam

p.s. do zobaczenia dr.uidzie a wlasciwie do jutra :)
                                        • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:35

> jutro - dzien nastepny, wiec jutro bedzie zawse jutro :) wiec nigdy :)
                                          >
                                          > pozdrawiam
                                          >
                                          > p.s. do zobaczenia dr.uidzie a wlasciwie do jutra :)

Jutro jest pierwszy dzien z reszty twojego zycia i szkoda tracic czas. Wiec
                                          powiedz jej wreszcie, ze chce z nia ten-tego, a nie bajeruj jakimis swiatlami.
                                          ps. Sprawdz w encyklopedii kim byli druidzi
                                          do jutra
                                          • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:39
                                            druidzi ...

Ty sie wpisujejsz jako dr.uid

co to dr?

i co to uid?

bo ze mgr to magazynier to wiem

pozdrawiam
                                            • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:41

> druidzi ...
                                              >
                                              > Ty sie wpisujejsz jako dr.uid
                                              >
                                              > co to dr?
                                              >
                                              > i co to uid?
                                              >
                                              > bo ze mgr to magazynier to wiem
                                              >
                                              > pozdrawiam

Taki rebus
                                              • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:42
                                                hahaha

nie bede Cie obrazal, mowilem ze mnie nie sporowokujesz :)

pozdrawiam
                                      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:33

> Mówisz - masz.
                                        > PS.
                                        > Ale jutro w sobotę czy jutro w niedzielę?

Juz dzisiaj.
                                        • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:37
                                          to sie w koncu zdecyduj, jutro czy dzis??

pozdrawiam
                                          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 20:11

> to sie w koncu zdecyduj, jutro czy dzis??
                                            >
                                            > pozdrawiam

Dzis
                                  • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:31
                                    tez sie zawsze zatrzymuje przed zielona strzalka i ruszam z jedynki,

poszukaj sobie informacji o niejakim arnoldzie b. ( obuszek, buława o głowicy rozszczepionej na 6-8 stalowych piór, broń i oznaka godności dowódców (XVI-XVIII w.)

zaloze sie ze to ta sama osoba :) prawdziwy trol :)

pozdrawiam
                                    • Gość: Życzliwy Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.pool82185.interbusiness.it 14.08.04, 00:36
                                      Poszukałem, znalazłem, pasuje jak ulał :-)
                                      Dr.iud - jesteś może z dolnego śląska?
                                      • Gość: pfan Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 00:37
                                        wroclaw - dokladniw wroclaw :)

pozdrawiam
                                        • Gość: Życzliwy Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.pool82185.interbusiness.it 14.08.04, 00:39
                                          No to niezły troll z tego naszego druida :-)
                                      • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 00:40

> Poszukałem, znalazłem, pasuje jak ulał :-)
                                        > Dr.iud - jesteś może z dolnego śląska?

Nie.
                                        Z Gornego tez nie.
                                        • Gość: Życzliwy Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.pool82185.interbusiness.it 14.08.04, 00:42
                                          Nie z dolnego, nie z górnego, no to z którego!!??
                                          • dr.uid Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs 14.08.04, 20:10

> Nie z dolnego, nie z górnego, no to z którego!!??

Z zadnego.
    • Gość: NIE ODPOWIADAC NIE ODPOWIADAC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.04, 21:20
    • Gość: Paweł Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: 5.5R* / *.heidelberg.com 16.08.04, 14:01
      No tym razem to już jestem pewien, że ten facet jest debilem! (chyba że jednak
      robi sobie jaja ;-))
    • Gość: MPO Re: Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Absurd Abs IP: *.toya.net.pl 16.08.04, 23:57
      Co cię druid wysrało akurat na to forum i po co? Rozdeptać cie nie można, więc
      czekam cierpliwie az wyschniesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka