Gość: pszczelarz IP: *.aster.pl 19.10.04, 14:01 www.rzeczpospolita.pl/dodatki/auto_041019/auto_a_2.html Link Zgłoś Obserwuj wątek
greenblack Volvo jest jak Skoda 19.10.04, 16:37 Obie marki sprzedają samochody-uzurpatorów do wyższych klas, niż są w rzeczywistości, tylko że Skoda hamuje się z cenami. Ciekawe, czy pamiętacie, że na początku sprzedaży S80 Volvo twierdziło, że to kunkurencja dla S-klasy. Nawet ceny były podobne - w 1998 i 1999 S80 T6 kosztowało tyle, co BMW 740i! A dzisiaj Focus/S40 jako klasa średnia; kombi klasy średniej V70 w cenie klasy wyższej. Zresztą to kombi o najdroższej dopłacie do wersji sedan - 40 tys. zł! Link Zgłoś