Dodaj do ulubionych

TWARZ VOLVO

IP: *.aster.pl 19.10.04, 14:01
www.rzeczpospolita.pl/dodatki/auto_041019/auto_a_2.html
Obserwuj wątek
    • greenblack Volvo jest jak Skoda 19.10.04, 16:37
      Obie marki sprzedają samochody-uzurpatorów do wyższych klas, niż są w
      rzeczywistości, tylko że Skoda hamuje się z cenami. Ciekawe, czy pamiętacie, że
      na początku sprzedaży S80 Volvo twierdziło, że to kunkurencja dla S-klasy.
      Nawet ceny były podobne - w 1998 i 1999 S80 T6 kosztowało tyle, co BMW 740i! A
      dzisiaj Focus/S40 jako klasa średnia; kombi klasy średniej V70 w cenie klasy
      wyższej. Zresztą to kombi o najdroższej dopłacie do wersji sedan - 40 tys. zł!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka