Dodaj do ulubionych

Trochu kultury

04.09.21, 09:13
Trochu kultury będzie na forum, bo jeden straszliwie niekulturalny poszedł na urlop a kilku niekulturalnych też poszło w geście solidarności ze straszliwie niekulturalnym.
forum.gazeta.pl/forum/w,20,172294600,172294600,Urlop_od_forum_.html?so=0
Obserwuj wątek
      • porschepanamerka Re: Trochu kultury 04.09.21, 12:08
        bruner4 napisał:

> Byłoby jeszcze kulturalniej gdyby powywalać wszystkie trolle, piszące pod różny
        > mi nikami.

Nìeprawda, ponieważ te trolle pod nickami czyli ja miś nie używają wulgaryzmów i nie życzą nikomu chuja w dupę ani kotwicy w plecy jak Qqubek
        • gzesiolek Re: Trochu kultury 04.09.21, 16:38
          O Futrzasty się przyznał, że jest trollem o wielu nickach... Hmmm... Może idzie ku lepszemu...

Zresztą mam pomysł na eksperyment... Wszyscy przechodzimy na inne forum tematyczne i niech sobie Futrzak i JaNóż (jeśli to nie ta sama osoba) zostaną tutaj i liżą się nawzajem po czym tam chcą... I robimy zakłady po jakim czasie i który pierwszy pójdzie tam za nami chamami...
          • porschepanamerka Re: Trochu kultury 04.09.21, 23:05
            gzesiolek napisał:

> O Futrzasty się przyznał, że jest trollem o wielu nickach... Hmmm... Może idzie
            > ku lepszemu...
            >
            > Zresztą mam pomysł na eksperyment... Wszyscy przechodzimy na inne forum tematyc
            > zne i niech sobie Futrzak i JaNóż (jeśli to nie ta sama osoba) zostaną tutaj i
            > liżą się nawzajem po czym tam chcą... I robimy zakłady po jakim czasie i który
            > pierwszy pójdzie tam za nami chamami...

Czyli Qqubka też nazywasz trollem? Przecież mnie obrażał ...to gorsze niż trolling...to chamstwo...jego też ignorujmy
      • bwv1080 Re: Trochu kultury 04.09.21, 12:37
        bruner4 napisał:
        > Byłoby jeszcze kulturalniej gdyby powywalać wszystkie trolle, piszące pod różny
        > mi nikami.

A jeszcze kulturalniej, gdyby tych trolli konsekwentnie ignorować i nie karmić, coby same z nudów wyzdychały.
        Ale dwójmyślenie odpowiadam trollowi - użalam się na trolla niestety jest tutaj powszechne.

Puki ktokolwiek i jakkolwiek - nieważne, czy argumentami, czy bluzgami - im odpowiada, puty będą trollować.
        • bruner4 Re: Trochu kultury 04.09.21, 12:42
          bwv1080 napisała:

> bruner4 napisał:
          > > Byłoby jeszcze kulturalniej gdyby powywalać wszystkie trolle, piszące pod
          > różny
          > > mi nikami.
          >
          > A jeszcze kulturalniej, gdyby tych trolli konsekwentnie ignorować i nie karmić,
          > coby same z nudów wyzdychały.
          > Ale dwójmyślenie odpowiadam trollowi - użalam się na trolla niestety jes
          > t tutaj powszechne.
          >
          > Puki ktokolwiek i jakkolwiek - nieważne, czy argumentami, czy bluzgami - im odp
          > owiada, puty będą trollować.

Trolle się banuje, bo trolle pojawiają się ciągle w nowych wcieleniach- ignorowanie trolla jest nieskuteczne.
          • bwv1080 Re: Trochu kultury 04.09.21, 18:48
            bruner4 napisał:
            > Trolle się banuje, bo trolle pojawiają się ciągle w nowych wcieleniach-

Żądanie banowania to leniwe zrzucanie odpowiedzialności na (tu nieistniejącą) administrację. Możesz sobie żądać, ale to nic nie da. I żyć w poczuciu sprawiedliwego niedasieizmu. Podejście i mentalność rodem z czasów PRL.

Dodać nowe wcielenie futrzaka do ignorowanych zajmuje 15 sekund. Jest tak charakterystyczny, ze poznaje się go po jednym poście.

> ignorowanie trolla jest nieskuteczne.

Jest nieskuteczne, bo słodkie idiotki/słodcy idioci ciągle wdają się w konwersacje z trollem. Aby w następnym poście skarżyć się na trollowanie.
            • porschepanamerka Re: Trochu kultury 04.09.21, 23:16
              bwv1080 napisała:

> bruner4 napisał:
              > > Trolle się banuje, bo trolle pojawiają się ciągle w nowych
              > > ignorowanie trolla jest nieskuteczne.
              >
              > Jest nieskuteczne, bo słodkie idiotki/słodcy idioci ciągle wdają się w konwersa
              > cje z trollem. Aby w następnym poście skarżyć się na trollowanie.

Bo jestem królem tego forum a nie trollem. Tysiące wpisów setki wątków. Po prostu mnie szanują, lubią. A Ty się truj jadem do misia trollu. Wolność słowa mamy. Usta zamknąć możesz jedynie sam sobie a nie wspólnemu człowiekowi w wolnym kraju. Konstytucja Panie
            • jestklawo Re: Trochu kultury 06.09.21, 11:08
              cranmer napisał:

> I żyć w poczuciu sprawiedliwego niedasieizmu. Podejście i mentalność rodem z czasów PRL.

:))) jprdl, zdeklarowany lewak skarży sie na PRL. Jakbym Cimoszewicza słyszał

Przyznaj się. Jesteś rudy i nikt cie nie lubi?

• porschepanamerka Re: Trochu kultury 04.09.21, 23:11
            bruner4
            > > A jeszcze kulturalniej, gdyby tych trolli konsekwentnie ignorować i nie k
            > armić,
            > > coby same z nudów wyzdychały.
            > > Ale dwójmyślenie odpowiadam trollowi - użalam się na trolla nieste
            > ty jes
            > > t tutaj
            > Trolle się banuje, bo trolle pojawiają się ciągle w nowych wcieleniach- ignorow
            > anie trolla jest nieskuteczne.

Zdefiniuj kto to jest troll. Samo pisanie pod kilkoma nickami to nic złego. Wolny kraj. Możesz mieć 6 samochodów i 12 nicków bo to jest wolność. Ktoś kto życzy Chuja w dupę i kotwice w plecy to troll i jego ignorujmy
        • januszekxxl Re: Trochu kultury 04.09.21, 14:24
          bwv1080 napisała:
          > Puki ktokolwiek i jakkolwiek - nieważne, czy argumentami, czy bluzgami - im odp
          > owiada, puty będą trollować.

Póki nie nauczysz się ortografii, póty nie powinieneś pisać na forum.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka