Dodaj do ulubionych

OT Michniewicz

31.01.22, 19:46
Jakas totalna masakra ten nowy trener.....
Spasiony strasznie, utuczony jak wieprzek, zywa antyreklama sportu---

Do tego jego kolezka fryzjer, kupowane mecze, itd...
Teraz straszy sadami....
Do tego katastrofa Legii w ostatnich meczach pod jego kierownictwem....

No, wczesniej mial sukcesy, umiarkowane, ale mial....

www.sport.pl/pilka/7,65037,28061247,czeslaw-michniewicz-szykuje-pozew-bylyskawiczna-reakcja-po.html#s=BoxMMtImg1
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: OT Michniewicz 31.01.22, 19:53
      Generalnie to jestem za dawaniem szansy ludziom, ale widac, ze Michniewicz zamiast zajac sie kadra bedzie gonil po sadach i sie procesowal...
      Z tym fryzjerem to jest mocno podejrzany, choc dowodow na niego nie ma i g.... mu zrobia....
      Bedzie bicie piany....

Gorzej, ze ostatnio mu KOMPLETNIE nie szlo z Legia, wywalili go z roboty....
      I teraz taki looser ma dac awans na Mundial ????

Michniewicz z jednej strony jest w dole, bo go wywalili z Legii, z drugiej stronie jest w dole, bo na tapecie jest fryzjer i dawne machoje...
      I facet w stanie depresji ma dac PL awans na Mundial ?????????????????

Rece opadaja
      • waga173 Re: OT Michniewicz 01.02.22, 06:53
        Z czystego kronikarskiego obowiazku wyjasnie bo nikt inny tego nie zrobil, a kiedys moze Ci sie przydac:
        Looser to jest ten co luzuje cos ciasnego albo poluzowuje za mocno dokrecona srube. Loose = luzny. Slowo w angielskim niezmiernie rzadkie, tak jak poluzowywacz w polskim:)
        Natomiast "Loser", od slowa lost, to ten co gubi, traci, przegrywa, w angielskim czesto spotykane.
        Wymowa podobna. Dziekuje za uwage.
    • nousecomplaining Re: OT Michniewicz 31.01.22, 19:55
      No wygląda to na niezłą ustawkę „działaczy”. Nawałka już był niby przyklepany, a tu nagle wzięli gostka o szemranej reputacji. Cały ten PZPN to niezłe gówno. FIFA zresztą też.
    • bywalec.hoteli Re: OT Michniewicz 31.01.22, 21:57
      a właśnie Wislok miałem Ciebie zapytac o nowego trenera. Szczerze to nic o nim nie wiem, choć myślałem ze był juz trenerem PL. Sprawdziłem ze jednak nie.
      Nie chce krytykować z góry bo przy Nawalce nie spodziewałem się sukcesów, a jednak reprezentacja trochę osiągnęła. I teraz liczyłem ze Nawalka wróci. A tu taki zwrot akcji?

A chciałem się zapytac dla Ciebie Wislok bo nowy trener urodził się na Białorusi blisko twojego rodzinnego Podlasia? :)
          • borsuczyca.klusek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 10:45
            Z kilku powodów:
            Pamiętam spektakl z mundialu w Rosji. Nawet nie chodzi o to, że przegrali ale jak w fatalnym stylu. Mecz z Kolumbią to było odklepanie ala Najman.
            Uważam, że nie popełnia się drugi raz tego samego błędu. Nie żenisz się ponownie z byłą żoną.
            I tu będzie pewnie trochę kontrowersyjnie, ale uważam że sukces z Francji był mocno połowiczny i zdecydowanie przehypowany.
            • bywalec.hoteli Re: OT Michniewicz 01.02.22, 11:52
              w sumie to na żadnej imprezie Robert Lewandowski dobrze nie zagrał, nawet na tych mistrzostwach Europy gdzie doszliśmy do ćwierćfinału. Ciekawe czy jakiś trener wykorzysta jego potencjał w reprezentacji zanim zakończy karierę
                  • gzesiolek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 12:30
                    To mówisz o zespole czy Lewandowskim?
                    Bo w 2016 zespół grał ok, a Lewy spełniał tylko zadania i grał przeciętnie... A teraz Lewandowski grał naprawdę ok, ale zespół popełniał fatalne błędy w obronie...
                    • bywalec.hoteli Re: OT Michniewicz 01.02.22, 12:37
                      ...w 2016 to grał słabo - strzelił jedną bramkę - od takiej klasy zawodnika oczekuję więcej niż jednej bramki na mecz
                      w 2012 na euro w PL też grał słabo

Dlatego mam największy żal do Lewego - że nie potrafi on pociągnąć drużyny do sukcesu tak jak Ronaldo, który nawet ze złamaną nogą w finale pójdzie do szatni oraz z trybun i będzie zagrzewał zespół do walki.

Moim zdaniem Lewy to niewykorzystany potencjał.
                        • gzesiolek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 12:54
                          Muszę się zgodzić... Smuda, Fornalik i Brzęczek nigdy nie powinni zostać selekcjonerami...

Inna sprawa, że wg mnie pokolenie Barca 1992 wg mnie nie było gorsze i też zostało zmarnowane... Jakby taki Kowalczyk ze swoim talentem miał choć połowę tego podejścia do pracy co Lewandowski, to by był jednym z najwybitniejszych strzelców LaLiga w historii...
                          • only_the_godfather Re: OT Michniewicz 01.02.22, 13:01
                            Nie tylko Smuda, Fornalik i Brzęczek. Jakie sukcesy mają polscy trenerzy?Zdobycie mistrzostwa w ekstraklapie?Noe sorry. Nawet tak wychwalany Papszun, najpierw niech coś więcej osiągnie. Ok zbudował z Rakowa całkiem dobrą drużynę. zdobyli wicemistrza, pokazali się z niezłej strony w pucharach. Już z faceta robią selekcjonera.
                          • borsuczyca.klusek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 13:07
                            Kadry 92' nie miałam okazji oglądać. Ale np nie ma co porównywać potencjału kadry z Lewandowskim do tej gdy dysponowaliśmy Żurawskim i Krzynówkiem na rozegraniu.
                            A taki Leo B. pojechał na Euro w zasadzie bez napastnika.
                            • gzesiolek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 18:11
                              W napadzie ok, choć wg mnie taki Żurawski czy Smolarek jako taki drugi napastnik obok Lewandowskiego by się przydał... Bo indywidualny drybling i umiejętność rozgrywania mieli lepsze niż aktualni napastnicy (Milik, Piątek, Świderski itd.)
                              Krzynówka z najlepszych lat wziąłbym w ciemno do aktualnej reprezentacji (czy dowolnej z ostatnich 10lat)... Bo na skrzydłach teraz mamy posuchę... A i z Grosickim w formie by powalczył o 11... Na drugim skrzydle ok Błaszczykowski od 2010 do 2016 rządził i dzielił... Tak samo Piszczek na prawej obronie... Przed nim było raczej kiepsko na tej pozycji...
                              Jeśli chodzi o lewą obronę było źle i jest źle... od czasów Koźmińskiego nie mieliśmy lewego obrońcy na jakimś poziomie...
                              Bramka była podobna, środek obrony i defensywni pomocnicy też, choć teraz jest bardziej przyszłościowo (młodzi w silniejszych ligach).
                              Teoetycznie Zieliński jest dużym plusem aktualnej reprezentacji, bo talent ma, tylko nie potrafi przełożyć go na grę z orzełkiem na piersi...
                              A na tej pozycji przez lata może poza Piotrem Nowakiem, zawsze mieliśmy graczy co najwyżej przeciętnych...
                              Więc tak, drużyna z lat 2012-2018 była mocniejsza niż ta z lat 2002-2012...
                              Ale nie jest tak, że między 1986 a 2002 mieliśmy fatalnych graczy i dlatego nie graliśmy na imprezach...
                      • gzesiolek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 12:51
                        W 2012 cały zespół zagrał mocno poniżej potencjału... Grając u siebie...
                        Ale warto pamiętać, że Lewandowski był wtedy u progu wielkiej kariery...
                        W 2016 cały zespół zagrał znacznie lepiej. Była myśl przewodnią, była zaryglowania prawa strona, gdzie Piszczek z Błaszczykowskim potrafili wyłączyć każde lewe skrzydło i zagrożenie było zawsze z drugiej strony... Była niezła współpraca między Lewym a wchodzącymi w karne Milikiem, Grosickim czy nawet Błaszczykowskim... On zabierał/absorbował obrońców a okazję mieli inni... Tyle co Milik wtedy zmarnował to głowa mała...
                        W 2018 był najgorszy turniej chyba w moim życiu, choć podobny nieco do tego w Korei... Tylko tam ostatni mecz z USA był naprawdę dobry w naszym wykonaniu a tutaj był kabaret z Japonią...
                        A w 2021 wg mnie była gra która była lepsza od reszty turniejów poza 2016... Zdecydowały błędy indywidualne i zbyt ofensywna gra... I naprawdę Lewy się odnalazł, już nie tylko tyrał , rozbijał i odciągał, ale strzelił ładne bramki... Generalnie gra była znacznie lepsza niż wynik...
                        A co do potencjału, to niestety Lewy gra na takiej pozycji i ma taką charakterystykę, że sam meczu nie wygra... Musi mieć z kim grać pod bramką przeciwnika...
                        Naszym problemem nie jest Lewy tylko brak większej ilości takich graczy...
                      • only_the_godfather Re: OT Michniewicz 01.02.22, 13:02
                        Już to było na wielu forach poruszanie. Popatrz jak wygląda repra Portugalii, gdzie są portugalskie kluby a gdzie nasze i gdzie grają nasi piłkarze. To nie jest tak, że w Portugalii gra sam Ronaldo. U nas niestety sam Lewandowski i jeden piłkarz cudów nie zdziała.
                        • misiek13 Re: OT Michniewicz 01.02.22, 15:28
                          only_the_godfather napisał:

> Już to było na wielu forach poruszanie. Popatrz jak wygląda repra Portugalii, g
                          > dzie są portugalskie kluby a gdzie nasze i gdzie grają nasi piłkarze. To nie je
                          > st tak, że w Portugalii gra sam Ronaldo. U nas niestety sam Lewandowski i jeden
                          > piłkarz cudów nie zdziała.

Tu się zgodzę. Musimy poprawić obronę by nie tracić bramek.
                          Sam Lewy meczu nie wygra. Patrz mecz ze Szwecją na Mistrzostwach. Przegraliśmy 2:3.
                          Lewy strzelił , ale co z tego skoro głupio straciliśmy 3 bramki? Teraz może być powtórka. Oby nie.

• wislok1 Re: OT Michniewicz 01.02.22, 16:19
              Oczywiscie, ze to byloby ryzyko przyjmowac do pracy Nawalke...

Opcja 2 jest taka, ze Nawalka wyciagnal wnioski z mundialu i w barazach by to wszystko lepiej zrobil...

Ale jescze wieksze jryzyko est zatrudnic Michniewicza
              • misiek13 Re: OT Michniewicz 01.02.22, 19:37
                wislok1 napisał:

> Oczywiscie, ze to byloby ryzyko przyjmowac do pracy Nawalke...
                >
                > Opcja 2 jest taka, ze Nawalka wyciagnal wnioski z mundialu i w barazach by to w
                > szystko lepiej zrobil...
                >
                > Ale jescze wieksze jryzyko est zatrudnic Michniewicza

Nawałka już miał szansę. Dajmy szansę Czesiowi. Zobaczymy co pokaże.
                Jest młody, ambitny, widać że mu się chce i ma plan. Raz już Rosjan w Rosji pokonał z Legią.
                I Polak. Nie zwieje za lepszą kasą za granicę jak siwy.
      • wislok1 Re: OT Michniewicz 01.02.22, 16:14
        Nie mam nic wspolnego z Podlasiem...
        W interenetach pisza, ze jego matka przyjechala do ZSRR i tam go utrodzila, bo akurat odwiedzala krewnych...
        Z tego wynika, ze ma rodzine na Bialorusi...
    • gzesiolek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 08:29
      Wybór "środowiska"...
      Pismaki z Warszaffki (sport.pl i weszło.com) wciskały go do kadry jeszcze zanim trafił do Legii...
      Dla związkowych Baronów to swój chłop, co nie będzie im mówił co mają robić i co zmieniać...
      Generalnie trzeba spodziewać się taktyki Ala Brzęczek...
      Jeśli to ma usadzić bagienko i zmusić po przegranych barażach by sięgnąć po kogoś kto rzeczywiście sprowokuje choć dyskusje o zmianach w szkoleniu i rozwoju polskiej piłki to ok.
      Ale i tak wiadomo, że już są gotowe artykuły jak to wszyscy winni z Zołza na czele tylko nie Czesiu ...

Aha panuje mit niesamowitych sukcesów z U21... Tak wygrali 3mecze które mieli prawo przegrać. Murujac i kontrując... A nie mieliśmy słabego składu...
      Ale później Czesio dokonał niemożliwego - nie wyszedł z grupy wygrywając dwa mecze i przyjmując wpierdol od Hiszpanów i się posypało... Zaczął przegrywać z kim się da i wreszcie zwiał do Legii... Gdzie koniec końców poszło mu jeszcze gorzej, bo piłkarze decydowali kiedy im się chce a kiedy nie...

Ale niech się wykaże tylko bez zasłaniania się Zołzą... Jak jest taki mega taktyk cudotwórca jak go pismaki opisują...
    • gzesiolek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 08:41
      No i dlatego też broniłem tchórza Zołze. Bo wiedziałem, że po nim będzie taki wynalazek... Ale na pocieszenie powiem, że gra nie będzie się specjalnie różniła od tej za Brzęczka, a z tego co pamiętam Wisłok byłeś jego fanem...
    • only_the_godfather Re: OT Michniewicz 01.02.22, 09:25
      Z tym kupowaniem meczy to wiesz, nigdy nic mu nie udowodniono, nawet zarzutu nie dostał. Dziwne, że w takiej sprawie tyle osób zeznawało i nikt nawet niw rzucił cienia podejrzeń na niego. Przecież tam każdy sypał każdego a jego pominięto?Dziwne prawda...Wiedzieć pewnie wiedział, bo każdy kto działał w tym środowisku wiedział, ale sam udziału w tym brać nie musiał.
      Co do legii, to wiesz w pucharach całkiem dobrze mu szło, z resztą w legii problemem nie są trenerzy a właściciel. Dlatego np Papszun niechciał tam iść.
      • gzesiolek Re: OT Michniewicz 01.02.22, 10:16
        Ale jednak ilość połączeń z Fryzjerem i nawet momenty tych połączeń rzucają trochę zbyt dużo cienia na tą nieskazitelność...
        Plotka głosi, że Czesio był jednym z głównych prowokatorów by złapać Fryzjera na gorącym uczynku i dlatego jest chroniony, ale nie ma żadnego namacalnego potwierdzenia...
      • wislok1 Re: OT Michniewicz 01.02.22, 16:26
        Znajac prokurature, to udowdniliby mu cos, gdyby, sam sie do tego przyznal...

To nieprawda, ze takzdy sypal kazdego, wrecz przeciwnie....
        Jak juz zlapali tego fryzjera, to wszystko zwalili na niego....

• hukers Re: OT Michniewicz 02.02.22, 12:54
      Byłem na meczu Wisła-Legia jakiś czas temu, akurat w strefie środkowej, tuż pod Czesiem.
      W momencie kiedy Michniewicz wychodził z boxu i coś tam zaczynał pierdolić do swoich zawodników, to jakiś ziomek nade mną darł się " CZeeeeesiuuuuuuuuu"
      W momencie kiedy wychodził z boxu i przekraczał linię, którą trenerzy nie powinni przekraczać, darł się " Czeeeeeesiuuuuuuuuu. Do budy!!!!!.
      Tak więc szacuneczek raczej średni, aczkolwiek uważam, że Czesław Michniewicz jest obecnie najlepszym wyborem na trenera repry.
      Potrzebujemy zadaniowca, do wygrania z trudniejszym przeciwinikiem,
      I do tej pory Czesiek w takiej konwencji sprawdzał się bardzo dobrze.
    • bolo2002 Re: OT Michniewicz 04.02.22, 09:07
      Jaki prezes/kulesza/ taki trener. To ten sam poziom. 711 telefonów d "fryzjera"! To cos mówi. Efekt bedzie taki: gówno jak zwykle z reprezentacją bedzie i tyle. Problem z polską piłką poza tym nie polega na zmianie trenera-który to juz trener z rzędu i dalej żadnych sukcesów. Od lat nie ma zgranej ze soba druzyny i tyle. A jak ich zbirora do kupy po ciezkim sezonie ligowym- to komu chce sie grac? Mnie by sie nie chciało- nawet za duze pieniadze. I tyle na ten temat. Nic z tego nie będzie- jedynie średniej klasy trener zarobi dobre pieniadze!
      • wislok1 Re: OT Michniewicz 04.02.22, 17:55
        W PL jest mnostwo utalentowanych pilkarzy i da sie z nich zrobic fajna ekipe...

Statstycznie 38 milionow ludzi w PL i kilka milionow w Chorwacji, Chorwaci graja fajnie, reprezentacja PL do d...

Tyle, ze im zalezy, ich PZPN ma nastawienie na zwyciestwa, ma do tego dobry plan, dobrych trenerow i ZELAZNA konsekwencje w wprowadzaniu tego planu....

Korupcyjne afery z zwaodnikami tu nie sa katastrofa, Modric byl zamieszany w jedna z nich...

Ale jednoczesnie w reprezentacji dawal z siebie 100 procent

Wazne, zeby PZPN; trenerzy, zawodnicy byli NASTAWIENI NA SUKCES i dawali z siebiue wszystko...
        ( w PL to jak bajka o zelaznym wilku, ale w Chorwacji to dziala )
        • gzesiolek Re: OT Michniewicz 04.02.22, 18:35
          Poza pierwszym zdaniem się całkowicie zgadzam...
          Bo powinno być tak, że tych utalentowanych graczy jest tysiące, ale to mit... Bo ze względu na brak planu, trenerów, dobrego szkolenia, selekcji, nagradzania przede wszystkim wychowywania graczy którzy coś osiągną a nie wyników rozgrywek juniorskich o puchar tego i owego lub burmistrza pipidówki, przez to wszystko wcale super wielu super utalentowanych graczy nie mamy... Przynajmniej nie w stosunku do popularności tego sportu w Polsce i ilości zawodowych kopaczy...
          Właśnie chodzi o to, że nastawienie na zwycięstwo to nie wygranie lokalnych meczy juniorskich, to rozwój i wygrywanie w przyszłości czegoś większego...
          U nas się przejada kupę kasy, zarabia na tym kupę ludzi, ale nie ma zupełnie powiązania tej kasy z rzeczywistymi wynikami nie lokalnymi, ale międzynarodowymi... Kasa powinna być za to ile wychowanków gra w reprezentacjach czy Lidze Mistrzów, a nie za wygranie rozgrywek juniorskich U15 czy U17...
          Po za tym na Bałkanach mają jednak nieco inny klimat i indywidualne podejście graczy...
          • wislok1 Re: OT Michniewicz 04.02.22, 19:04
            Zgadzam sie

TEORETYCZNIE da sie zrobic fajna ekipe, praktycznie jest, jak piszesz....

Jest to bardzo smutne, ale kogo to wzrusza w PZPN ?

W chorwackim odpowiedniku PZPN jednak jest zupelnie inne nastawienie...
            ZWYCIESTWO SIE LICZY
            Wsrod chorwackich kibicow tez...
            Pamietam, jak po meczu finalowym o mistrzostwo swiata gadalem ze znajomym Chorwatem w Bawarii....
            Ja mu gratuluje wspanialem gry i WICEmistrostwa swiata

A on, ze ku.wa przeje.ali mecz, glupie zabojady ich ograly
            • nousecomplaining Re: OT Michniewicz 04.02.22, 19:54
              > A on, ze ku.wa przeje.ali mecz, glupie zabojady ich ograly
              Taaa, Chorwaci mają totalny odjazd na punkcie piłki. Ja wtedy byłem w Chorwacji, oglądałem mecz w knajpie takiej bardziej dla miejscowych, ja prdole co tam się działo. Wrzeszczałem za Chorwatami, ale nie z przymusu, bo żabojady mnie na tym mundialu wkurwiały strasznie. Tak samo jak mnie wkurwiają w meczach siatkarskich, Ngapetha jak widzę to już wkurwu dostaję. Tak już mam i chuj.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka