Dodaj do ulubionych

bguslawko to ruski troll

03.06.22, 09:19
Pisze to samo, toczka w toczkę co ruskie trolle na innych portalach o mieszaniu ropy ruskiej itp.
Obserwuj wątek
    • bguslawko_1 Re: bguslawko to ruski troll 03.06.22, 09:26
      Zejdź ze mnie kretynie .Wszystkie główne media o tym piszą .Ja to wziąłem z salonu pl .Wbij sobie w wyszukiwarkę .Nudzi ci się . Tu łonet gada .walnij się gumowym młotkiem. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wojna-w-ukrainie-tak-ukrywaja-rosyjska-rope-glowna-role-odgrywaja-rafinerie-jednego/h8f48q4,79cfc278&ved=2ahUKEwi1663a35D4AhXPl4sKHSldAnsQFnoECCsQAQ&usg=AOvVaw3YlXX196BcmyyIERK-ponT
    • bguslawko_1 Re: bguslawko to ruski troll 03.06.22, 09:35
      Jak Ci się nudzi i nie chce ci się poszukać .To rozbierz się i zrób sobie pranie .Najlepiej mózgu jeśli ci coś tam zostało .Dlaczego ciągle tylu oszołomów trzeba spotykać w necie ,niektórzy powinni mieć zakaz go używania .Nie mam czasu na takich .Wypedalaj . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8432236,ropa-sankcje-eksport-rosja-ukraina-transport-indie.html&ved=2ahUKEwi1663a35D4AhXPl4sKHSldAnsQFnoECAoQAQ&usg=AOvVaw1bKCXYDghT_KzzrqixtQie
              • stavros2002 Re: bguslawko to ruski troll 03.06.22, 12:00
                taniarada
                26.07.21, 20:08
                Ja też jestem gejem i się tego nie wstydzę....Kaczor lubi kobiety co za pierd.

taniarada
                Re: EURO vs PLN.
                17.11.21, 15:03
                Dzisiaj sprzedałem 500 euro za 465zl .To będzie na mandaty .Za tych złodziei z PO było niedopomyślenia .
                Odpowiedz Link Zgłoś

taniarada
                27.08.21, 18:02
                Masturbacja to zdrowe podejście do życia .Często to robię i wcale się tego nie wstydzę, ach te kochane rączki

taniarada
                18.12.21, 18:35
                Moja ukochana żona ,teraz przyjaciółka straciła ochotę na seks ,ładne kilkadziesiąt lat temu .A uprawialiśmy seks na różne sposoby.A później ciach mat i nie ma.Dlaczego straciła ?Bóg raczy wiedzieć .Powiedziała że za moje hulaszcze występki w wcześniejszej fazie maleństwa. Przestała być atrakcyjna, mocno utyła ,a była piękną kobietą .Ale nie i tak się skończył sen o moim małżeństwie .Nie ma u mnie tajemnic ,fałszywego wstydu lub obłudy i kłamstwa .Temat seksu poruszałem z wieloma kobietami i to one raczej były zaskoczone tym ,że jestem otwarty . I tyle w pacierzu .Idę dokończyć robotę co zacząłem .

taniarada
                18.12.21, 21:09
                Jutro znowu do spowiedzi .Nie umiem pohamować swoich emocji.

taniarada
                19.12.21, 14:51
                Pytania zadajesz Adam z cyklu katechizm dla dzieci.A proszę księdza skąd wzięły się aniołki .A kurwa spadły z księżyca .Idę się nachlać.

taniarada
                21.12.21, 01:14
                Moja kochana stara Ta nasze rozmowy , taniarada (2893) rok 2017 taniarada (2883)rok 2018 taniarada (3427)rok 2019, taniarada (3857) rok 2020 taniarada (2525)rok 2021 .Zawsze byłem oczkiem w głowie na FK.Już nie chciałem dalej szukać .I znowu sobie zadaję pytanie ,czy to jest miłość ,czy to jest kochanie ?Zaznaczam ,że w roku 2021 uciekłem na FP ,ale moje szczęście też tam było parę razy .Jesteś taka wierna .Wybierz sobie co chcesz pod choinkę ,może być ze złota ,kolczyki z brylantami ,jakiś pierścionek ,tylko nie zaręczynowy.Co tam Ci się zamarzy moja droga.Byle szybko w piątek wigilia .😊
                Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś

taniarada
                01.12.21, 10:45
                Żal ci tyłek ściska ,że mnie kobiety lubią .A teraz precz ode mnie i zajmij się swoim życiem .

taniarada
                06.11.21, 13:10
                Oj zlemparciały aktywistki antypis zlemparciały.Brawo Terlecki za błyskotliwą oceną stopnia upośledzenia umysłowego.
                I tak miał szczęscie Terlecki,że zagadnęła go przed susialnią,a przecież mogła w czasie sikania.

taniarada
                06.11.21, 20:49
                Ze mnie to erotoman gawędziarz i nikomu krzywdy nie robię .To raczej ja wolę więcej dać .Wzbudzam wiele kontrowersji ,ale życie przy mnie nie jest nudne .

taniarada
                06.11.21, 23:41
                Pieprzyć taniąradę .Ważniejsze jest czym w tym kraju urządzonym przez dwie kadencje pisiorów da się żyć bez seksu.O to jest pytanie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka