Dodaj do ulubionych

OT/ Smaszcz-Janachowska

10.11.22, 23:49
No, muszę powiedzieć, że myślałem, ze juz gorzej być nie może, a to się dopiero rozkręca...
Obserwuj wątek
    • bywalec.hoteli Re: OT/ Smaszcz-Janachowska 11.11.22, 00:09
      z takimi tematami to wypierdalaj na egrażynę :D
    • bywalec.hoteli Re: OT/ Smaszcz-Janachowska 11.11.22, 00:16
      Zofia pisuje na grażynie jako przepio?
      forum.gazeta.pl/forum/w,567,174332178,174332178,Smaszcz_Janachowska.html
      • hukers Re: OT/ Smaszcz-Janachowska 11.11.22, 00:21
        bywalec.hoteli napisał:

> Zofia pisuje na grażynie jako przepio?
        > forum.gazeta.pl/forum/w,567,174332178,174332178,Smaszcz_Janachowska.html

Proszę pisać w tym wątku tyłko o Smaszczu i Janachowskiej.
        Dziękuję.
    • hukers Re: OT/ Smaszcz-Janachowska 13.11.22, 23:33
      W ramach eksperymentu psychologiczno-socjologicznego, wlazłem na e-babę, znalazłem najbardziej chodliwy wątek (prawie tysiąc wpisów) i przekleiłem go słowo w słowo, na nasze forum.
      Jest to chyba jakis wątek plotkarki, bo ta Janachowska to zdaje się żona jakiegoś bogatego futbolisty amerykańskiego a Smaszcz to pewnie jej chłopak. Niewazne, nie chce mi się sprawdzać.
      W każdym razie, zgodnie z przypuszczeniami, pies z kulawą nogą się tym wątkiem nie zainteresował, oprócz oczywiście naszej ebaby - Bywalca.
      Gratulacje dla forumowiczów, co by nie mówić, pewnie poziom jednak trzymamy i o dupie maryny nie rozmawiamy.
      • bywalec.hoteli Re: OT/ Smaszcz-Janachowska 14.11.22, 00:12
        teraz to tak sciemniasz a wcześniej sam wypieki na mordzie miałeś co mnie dziwi
        • hukers Re: OT/ Smaszcz-Janachowska 14.11.22, 00:21
          bywalec.hoteli napisał:

> teraz to tak sciemniasz a wcześniej sam wypieki na mordzie miałeś co mnie dziwi

Ściemniam, miałem wypieki.
          Bye.
          • bywalec.hoteli Re: OT/ Smaszcz-Janachowska 14.11.22, 00:55
            hukers - zauważyłem ze ostatnio się do mnie bezinteresownie przypierdalasz, a sam jestes płotkarz, babiarz i odnajdujesz się wśród ebab

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka