Dodaj do ulubionych

In line twelve

21.02.23, 08:18
Mysleliscie ze rzedowy osmiocylindrowy to byl koniec?
Wiec byly dluzsze, dwunastocylindrowe in line, ale se sami poszukajta obrazkow jak nie wierzyta.
Obserwuj wątek
    • duze_a_male_d_duze_m Re: In line twelve 21.02.23, 08:28
      Zdjęcie dla atencji.
      • waga173 Re: In line twelve 21.02.23, 08:39
        Szacun!
        Bo ja tego w samochodach nie spotkalem, ale widzialem raz w muzeum wewnatrz lodzi podwodnej, co by tlumaczylo "smulkosc" takiego rozwiazania problemu gabarytow szerokosc/ wysokosc w ciasnej dostepnej przestrzeni.
      • qqbek Re: In line twelve 21.02.23, 12:52
        duze_a_male_d_duze_m napisał:

        > Zdjęcie dla atencji.
        >

        Internety mówią, że poza uwidocznionym tu Packardem był jeszcze jakiś francuski wyrób samochodowy z l12.
        • duze_a_male_d_duze_m Re: In line twelve 21.02.23, 12:58
          Na tym zdjęciu to nawet dwa Packardy widać, jak się dobrze przyjrzysz :)
          • qqbek Re: In line twelve 21.02.23, 13:38
            duze_a_male_d_duze_m napisał:

            > Na tym zdjęciu to nawet dwa Packardy widać, jak się dobrze przyjrzysz :)
            >

            No tak.
            Ten drugi stoi przed samochodem :-)
            • waga173 Re: In line twelve 21.02.23, 17:54
              Stoi przed samochodem i kombinuje co zrobic zeby mu pasazerowie nie kopali w drzwi.
              • engine8t Re: In line twelve 21.02.23, 18:00
                A ty nie na wiecu? Nie klaskasz i flaga nie machasz?
      • hukers Re: In line twelve 21.02.23, 15:30
        duze_a_male_d_duze_m napisał:

        > Zdjęcie dla atencji.
        >

        Myślałem, że jesteś trochę młodszy.
        • duze_a_male_d_duze_m Re: In line twelve 21.02.23, 17:06
          hukers napisa

          > duze_a_male_d_duze_m napisał:
          >
          > > Zdjęcie dla atencji.
          > >
          >
          > Myślałem, że jesteś trochę młodszy.

          Nie, no co ty :) Ja robiłem zdjęcie, Toruń, drugi rok seminarium.
          • hukers Re: In line twelve 22.02.23, 00:50
            duze_a_male_d_duze_m napisał:

            > hukers napisa
            >
            > > duze_a_male_d_duze_m napisał:
            > >
            > > > Zdjęcie dla atencji.
            > > >
            > >
            > > Myślałem, że jesteś trochę młodszy.
            >
            > Nie, no co ty :) Ja robiłem zdjęcie, Toruń, drugi rok seminarium.


            > Seminarium u ojca Tadeusza Smardzyka?
            • duze_a_male_d_duze_m Re: In line twelve 22.02.23, 08:35
              Co w Vegas zostaje w Vegas.
    • bolo2002 Re: In line twelve 21.02.23, 15:05
      Apropos Twelve to ja proponuję Propera od Connora McGregora! Naprawdę jest niezłe!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka