Gość: MAG IP: *.server.ntli.net 29.11.04, 19:07 Zapraszamy do ogladania naszego nowego dzidziusia o nazwie www.autostrady.com. Prosimy o uwagi i chetnych do wspolpracy. Pozdrowienia - MAG. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: gość Re: www.autostrady.com IP: *.c154.petrotel.pl 29.11.04, 21:36 No, mimo wszystko gratz strony… chociaż wątpię, czy A4 nie jest w budowie Ale nic, i tak jest nizla Link Zgłoś
Gość: polaczek Re: www.autostrady.com IP: *.elknet.pl / 80.48.227.* 29.11.04, 21:41 co to autostrady? Link Zgłoś
Gość: redef Re: "Nawigacja po portalu jest łatwa i prosta " IP: *.37.11.vie.surfer.at 29.11.04, 21:58 Już pierwsze zdanie powala z nóg Tu jest "łatwa i prosta" www.highways.sk/ Link Zgłoś
szymizalogowany Re: "Nawigacja po portalu jest łatwa i prosta " 29.11.04, 22:09 wszyscy zaczynaja od stolicy, slowacy, czesi, chorwaci itd tylko my polacy zawsze jestesmy madrzejsi niz wszyscy poza tym slowacy maja wiecej na dlugosc autostrad niz my chociaz sa 10 razy mniejszym panstwem heeeeee (i pewni emaja 10 razy mnie jsamochodow, 10 razy mniej wplywow ze sprzedazy paliwa itp) to pokazuje "efektywnosc" polskich urzednikow (swinie co dziesiata zlotowke daja na drogi a reszte kradna :D ) Link Zgłoś
Gość: Jacek Nie tracic ducha IP: 57.66.65.* 30.11.04, 09:49 Gratuluje strony i pomyslu! Nie jestem przekonany slowami mojego przedmowcy z Austrii, ze strona slowacka jest latwiejsza do nawigowania. Ma wiele niuansow ktore trudno zrozumiec, a z kolei Wasza strona ma pewien poziom intuicji, ktory latwo sie przyswaja. Oto moje, mam nadzieje konstruktywne, uwagi: pozytywne aspekty - galeria jest ladna, dobrze ulozona, intuicyjna i ma duzo materialu. - zdjecia satelitarne sa super. Zdolalem zobaczyc nawet swoj dom w GOPie. - przebieg autostrady - swego rodzaju nowosc an rynku negatywne: - moze dodac linki do galerii i przebiegu juz ze strony nawigacyjnej - strona nawigacyjna dlugo sie laduje na moim 56k modemie. Ale to moze moj problem niz Wasz. Glowa do gory i oby tak dalej. Z niecierpliwoscia oczekuje dalszych zdjec, artykulow i nowosci o polskich autostradach. Wspaniala robota, Jacek Link Zgłoś
remo29 Re: "Nawigacja po portalu jest łatwa i prosta " 30.11.04, 13:22 Hrvatske Autoceste www.hac.hr/eng-autoceste.php Link Zgłoś
Gość: Bonifacy Re: www.autostrady.com IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 12:23 Ja też sie cieszę, że taka strona powstała. Często jeżdżę A4 na trasie Kraków- Katowice, a ponoc już niedługo (jeszcze w tym roku) ma być do Gliwic. Zobaczymy, czy się spełnią zapowiedzi. Zwracam uwagę na brak dokładnego oznaczenia jednego zjazdu z obwodnicy Krakowa - Węzeł Łagiewnicki. Jest wzmianka, ale przecież jest to normalny węzeł. Link Zgłoś
Gość: MAG Re: www.autostrady.com IP: 57.66.65.* 30.11.04, 13:34 Panie Bonifacy, Dziekujemy za konstruktywne uwagi. Prosze o kontakt poprzez webmaster@autostrady.com w sprawie wzmienionego bledu na obwodnicy krakowskiej. Prosze o dokladniejszy opis lokalizacji bledu i sugestie jak go skoregowac. Pozdrawiam - MAG Link Zgłoś
Gość: Bonifacy Re: www.autostrady.com IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 15:59 Wszystko chyba w porządku. Po prostu zjazd na 419 km w kierunku Woli Duchackiej nie otworzył się w grafice w moim komputerze. Muszę jednak sprawdzić, czy jest zjazd tylko w kierunku Woli Duchackiej, czy też w druga stronę także. Węzeł nazywa się "Łagiewnicki", a Łagiewniki są po drugiej stronie obwodnicy Link Zgłoś
Gość: Bonifacy Węzeł Łagiewnicki w Krakowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 16:15 Węzeł na 419 km A4 nazywa się "Węzeł Łagiewnicki im. kard. Sapiehy", w skrócie "Łagiewnicki". Wydaje mi się, że lepiej oznaczyć zjazdy: w kier. północnym: Kraków-Łagiewniki w kier. południowym: Kraków-Swoszowice www.krakow.gddkia.gov.pl/gddkia/aktualnosci/sapieha.htm www.komunikacja.krakow.pl/prasa/lokalne/?art=20040911 Link Zgłoś
remo29 Re: www.autostrady.com 30.11.04, 13:12 Kawałek niezłej roboty, tylko materia wąska... To tak jakby zrobić serwis o polskich kosmonautach :) Link Zgłoś
Gość: tomgaw Re: www.autostrady.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 20:27 Autostrada,autostrada podobno taka prosta i gładka droga.Tak widziałem z wiaduktu.Ludzie jedzcie zabaczyć dopuki jeszcze nie zarosła perzem. Link Zgłoś