Dodaj do ulubionych

www.autostrady.com

IP: *.server.ntli.net 29.11.04, 19:07
Zapraszamy do ogladania naszego nowego dzidziusia o nazwie www.autostrady.com.
Prosimy o uwagi i chetnych do wspolpracy.

Pozdrowienia - MAG.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: www.autostrady.com IP: *.c154.petrotel.pl 29.11.04, 21:36
      No, mimo wszystko gratz strony… chociaż wątpię, czy A4 nie jest w budowie
      Ale nic, i tak jest nizla
    • Gość: polaczek Re: www.autostrady.com IP: *.elknet.pl / 80.48.227.* 29.11.04, 21:41
      co to autostrady?
    • Gość: redef Re: "Nawigacja po portalu jest łatwa i prosta " IP: *.37.11.vie.surfer.at 29.11.04, 21:58
      Już pierwsze zdanie powala z nóg
      Tu jest "łatwa i prosta"

      www.highways.sk/
      • szymizalogowany Re: "Nawigacja po portalu jest łatwa i prosta " 29.11.04, 22:09
        wszyscy zaczynaja od stolicy, slowacy, czesi, chorwaci itd

        tylko my polacy zawsze jestesmy madrzejsi niz wszyscy

        poza tym slowacy maja wiecej na dlugosc autostrad niz my chociaz sa 10 razy
        mniejszym panstwem heeeeee (i pewni emaja 10 razy mnie jsamochodow, 10 razy
        mniej wplywow ze sprzedazy paliwa itp)

        to pokazuje "efektywnosc" polskich urzednikow (swinie co dziesiata zlotowke
        daja na drogi a reszte kradna :D )
      • Gość: Jacek Nie tracic ducha IP: 57.66.65.* 30.11.04, 09:49
        Gratuluje strony i pomyslu!

        Nie jestem przekonany slowami mojego przedmowcy z Austrii, ze strona slowacka
        jest latwiejsza do nawigowania. Ma wiele niuansow ktore trudno zrozumiec, a z
        kolei Wasza strona ma pewien poziom intuicji, ktory latwo sie przyswaja.

        Oto moje, mam nadzieje konstruktywne, uwagi:

        pozytywne aspekty
        - galeria jest ladna, dobrze ulozona, intuicyjna i ma duzo materialu.
        - zdjecia satelitarne sa super. Zdolalem zobaczyc nawet swoj dom w GOPie.
        - przebieg autostrady - swego rodzaju nowosc an rynku

        negatywne:
        - moze dodac linki do galerii i przebiegu juz ze strony nawigacyjnej
        - strona nawigacyjna dlugo sie laduje na moim 56k modemie. Ale to moze moj
        problem niz Wasz.

        Glowa do gory i oby tak dalej. Z niecierpliwoscia oczekuje dalszych zdjec,
        artykulow i nowosci o polskich autostradach.

        Wspaniala robota,

        Jacek
      • remo29 Re: "Nawigacja po portalu jest łatwa i prosta " 30.11.04, 13:22
        Hrvatske Autoceste www.hac.hr/eng-autoceste.php
    • Gość: Bonifacy Re: www.autostrady.com IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 12:23
      Ja też sie cieszę, że taka strona powstała. Często jeżdżę A4 na trasie Kraków-
      Katowice, a ponoc już niedługo (jeszcze w tym roku) ma być do Gliwic.
      Zobaczymy, czy się spełnią zapowiedzi.

      Zwracam uwagę na brak dokładnego oznaczenia jednego zjazdu z obwodnicy Krakowa -
      Węzeł Łagiewnicki. Jest wzmianka, ale przecież jest to normalny węzeł.
      • Gość: MAG Re: www.autostrady.com IP: 57.66.65.* 30.11.04, 13:34
        Panie Bonifacy,

        Dziekujemy za konstruktywne uwagi.

        Prosze o kontakt poprzez webmaster@autostrady.com w sprawie wzmienionego bledu
        na obwodnicy krakowskiej. Prosze o dokladniejszy opis lokalizacji bledu i
        sugestie jak go skoregowac.

        Pozdrawiam - MAG
        • Gość: Bonifacy Re: www.autostrady.com IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 15:59
          Wszystko chyba w porządku. Po prostu zjazd na 419 km w kierunku Woli Duchackiej
          nie otworzył się w grafice w moim komputerze. Muszę jednak sprawdzić, czy jest
          zjazd tylko w kierunku Woli Duchackiej, czy też w druga stronę także. Węzeł
          nazywa się "Łagiewnicki", a Łagiewniki są po drugiej stronie obwodnicy
          • Gość: Bonifacy Węzeł Łagiewnicki w Krakowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 16:15
            Węzeł na 419 km A4 nazywa się "Węzeł Łagiewnicki im. kard. Sapiehy", w
            skrócie "Łagiewnicki". Wydaje mi się, że lepiej oznaczyć zjazdy:
            w kier. północnym: Kraków-Łagiewniki
            w kier. południowym: Kraków-Swoszowice

            www.krakow.gddkia.gov.pl/gddkia/aktualnosci/sapieha.htm
            www.komunikacja.krakow.pl/prasa/lokalne/?art=20040911
    • remo29 Re: www.autostrady.com 30.11.04, 13:12
      Kawałek niezłej roboty, tylko materia wąska... To tak jakby zrobić serwis o polskich kosmonautach :)
      • Gość: tomgaw Re: www.autostrady.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 20:27
        Autostrada,autostrada podobno taka prosta i gładka droga.Tak widziałem z
        wiaduktu.Ludzie jedzcie zabaczyć dopuki jeszcze nie zarosła perzem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka