Dodaj do ulubionych

Citroen ZX

28.04.05, 16:50
Jestem świeżo upieczonym właścicielem aury z 1992 roku. Na razie mi się podoba :D

Czekam na wszelkie uwagi (na co uważać, na co zwrócić uwagę) od tych, którz
mieli z tym autem do czynienia.

Czy ktoś montował może w ZX gaz?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • nelu Re: Citroen ZX 29.04.05, 09:09
      Napisz coś więcej. Jaki przebieg? Jaki silnik?
      Ogólnie miłe autko, dość komfortowe, niestety na naszych drogach lubią sie psuć
      elementy zawieszenia (sworznie wahacza, łączniki stabilizatora itp.). Zwróć
      uwagę na poduszki belki tylnej (skrętne).
      Co do silnika, to wszystko zależy od przebiegu, eksploatacji. Zwróć uwagę na
      ewentualne wycieki, spalanie oleju itp. Najlepiej wybierz sie do jakiegoś
      zaufanego mechanika, niech ci zrobi gruntowny przegląd.
      Pozdrawiam
    • robertek Re: Citroen ZX 29.04.05, 09:20
      Olej to forum, o Citroenach więcej się dowiesz z forum technicznego na stronie
      www.citroen.triger.com.pl
      Pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka