kombinezon
28.04.05, 16:50
Jestem świeżo upieczonym właścicielem aury z 1992 roku. Na razie mi się podoba :D
Czekam na wszelkie uwagi (na co uważać, na co zwrócić uwagę) od tych, którz
mieli z tym autem do czynienia.
Czy ktoś montował może w ZX gaz?
Pozdrawiam