Dodaj do ulubionych

silnik 800ccm w punto

IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 27.07.02, 01:24
pomóżcie!!!! mam punto 55S rocznik 94 z silnikiem do remontu, znajomy
polecił mi silnik 800ccm z matiza (rozbitego), mogę go tanio kupić. co o tym
myślicie? obawiam się o skuteczność systemu grzewczego i czy da się przełożyć
wspomaganie kierownicy (rozbity matiz je ma).

dziękuję za pomoc!!
Obserwuj wątek
    • Gość: 130rapid Re: silnik 800ccm w punto IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 27.07.02, 10:21
      Nie rób przeszczepów! To ciągnie za sobą masę problemów później! - pękające
      mocowania nietypowego zespołu napędowego, wycieki oleju na połączeniu nietypowy
      silnik - oryginalna skrzynia biegów, chętnie przeciekające kombinowane
      połączenia z chłodnicą, sztukowane linki sterujące i połączenia elektryczne.
      Po za tym samochód z przeszczepem będzie praktycznie niesprzedawalny.
      Poszukaj silnika od Fiata. Masz duży wybór silników FIRE. Mniejsze, większe -
      Uno, Panda 1000, CC/SC Sporting (identyczny), Brava, Siena/Palio.
    • Gość: Braził Re: silnik 800ccm w punto IP: 213.25.84.* 27.07.02, 10:32
      Nie wiem jaka jest moc silnika 800 ccm, ale nie wydaje mi się aby wystarczyła
      do większego auta jakim jest Punto.
      Argument Rapida o niesprzedawalności jednak przesądza.
      POZDR.
    • Gość: Krzysiek Re: silnik 800ccm w punto IP: *.acn.waw.pl 27.07.02, 12:38
      Kiedys na forum autokacik.pl byl nowy 1242 16V 80KM za 2kpln do sprzedania.
      Tobie by bardzo spasowal. Kolega ma racje, przeszczep to niezbyt dobry pomysl.
    • karol_32 Czy to dobry znajomy???? 28.07.02, 16:57
      W kazdym razie ja bym nie probowal.
    • Gość: ziemek Re: silnik 800ccm w punto IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.07.02, 17:24
      oprócz spraw technicznych pomyśl o prawnej stronie takiej przekładki . Nie wiem
      czy byś nie musiał sie za każdym razem policji tłumaczyć skąd ten silnik ,
      jeśli oczywiście wcześniej by ci to auto ktoś zarejestrował . A poza tym , co
      to za jazda , takie duże ( stosunkowo ) auto powinno mieć raczej dużo większy
      silnik - przynajmniej 1.2 , a pewnie tak naprawdę to się tym da jeździć od
      1.4/1.6 .
      • Gość: 147 Re: silnik 800ccm w punto IP: *.acn.waw.pl 28.07.02, 18:33
        nie zniechecaj go - wiadac ze ambitny jest
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka