Gość: zynexx
IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl
27.07.02, 01:24
pomóżcie!!!! mam punto 55S rocznik 94 z silnikiem do remontu, znajomy
polecił mi silnik 800ccm z matiza (rozbitego), mogę go tanio kupić. co o tym
myślicie? obawiam się o skuteczność systemu grzewczego i czy da się przełożyć
wspomaganie kierownicy (rozbity matiz je ma).
dziękuję za pomoc!!