Gość: tek IP: *.215.233.54.Dial1.Stamford1.Level3.net 17.09.01, 20:06 chce wycisnac z tego silnika wszystko co sie da, do tego obudowac - poszukuje dobrych firm! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Wadziu Re: VW vento TDI 110 KM IP: 212.106.173.* 22.09.01, 11:39 Gość portalu: tek napisał(a): > chce wycisnac z tego silnika wszystko co sie da, do tego obudowac - poszukuje > dobrych firm! czesc sam mam TDI (90) w Golfie 3 , jaki masz paln mozesz podac no i przyblozine koszty bede wdzieczny P.S sam chip da Ci koło 25 - 30 koników Pozdrawiam bede wdzieczny Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: VW vento TDI 110 KM IP: 192.168.10.* / *.unregistered.formus.pl 26.09.01, 10:31 Przeczytajcie "tdi i jego wzmocnienie" Link Zgłoś