Dodaj do ulubionych

VW vento TDI 110 KM

IP: *.215.233.54.Dial1.Stamford1.Level3.net 17.09.01, 20:06
chce wycisnac z tego silnika wszystko co sie da, do tego obudowac - poszukuje
dobrych firm!
Obserwuj wątek
    • Gość: Wadziu Re: VW vento TDI 110 KM IP: 212.106.173.* 22.09.01, 11:39
      Gość portalu: tek napisał(a):

      > chce wycisnac z tego silnika wszystko co sie da, do tego obudowac - poszukuje
      > dobrych firm!

      czesc sam mam TDI (90) w Golfie 3 , jaki masz paln mozesz podac no i przyblozine
      koszty bede wdzieczny
      P.S sam chip da Ci koło 25 - 30 koników

      Pozdrawiam bede wdzieczny
      • Gość: Jarek Re: VW vento TDI 110 KM IP: 192.168.10.* / *.unregistered.formus.pl 26.09.01, 10:31
        Przeczytajcie "tdi i jego wzmocnienie"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka