Dodaj do ulubionych

Pytanko do fachowców - hamulce

IP: 62.233.134.* 12.09.02, 21:29
Co to może być: depnę hamulec, a on bardzo powoli wciska się coraz głębiej.
Płynu hamulcowego nie ubywa. Wolałbym wstępnie wiedzieć czego w warsztacie
oczekiwać. (:O)
Obserwuj wątek
    • Gość: Marek Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: *.atlanta-36-37rs.ga.dial-access.att.net 12.09.02, 23:03
      Moim zdaniem albo zapowietrzony uklad hamulcowy (malo prawdopodobne) albo
      problemy ze wspomaganiem (membrana).
    • Gość: azemski Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: *.electrolux-na.com 13.09.02, 13:24
      Stawiam na pompe hamulcowa-wewnetrzny przeciek plynu. wyrobione tloczki?,
      • Gość: Kosiarz Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: 195.94.205.* 13.09.02, 16:09
        Racja, w najlepszym razie wymiana uszczelnień.
        • Gość: azemski Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: *.electrolux-na.com 13.09.02, 18:30
          Gość portalu: Kosiarz napisał(a):

          > Racja, w najlepszym razie wymiana uszczelnień.

          Bezwzglednie dodalbym do tego honowanie wewnetrznej powierzchni. Robota prosta
          jak "budowa cepa". Najwiecej czasu zajmie odpowietrzenie.
          • Gość: Michal Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: *.telia.com 13.09.02, 20:20
            Przychylam sie do werdyktu Azemsia i Kosiarza.Zadnych reperacji tylko zakup
            nowej pompy hamulcowej,moze byc regenerowana ,ale przez firme,albo znalesc
            dobra uzywana na zlomie.Dla przykladu tutaj nie dokonuje sie zadnych reperacji
            systemu hamulcowego,tylko wymiana calych gotowych zespolow.One sa tanie dlatego
            aby ludzie nie grzebali i zwiekszali ryzyko wypadku na drodze.Jak Wam sprzedaja
            drogo, to za leb oszutsow,kupuja tutaj za grosze i na ludzkicm nieszczesciu
            beda pieniadze zbijac.
            Pzdr.Michal
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka