Gość: zigi IP: 62.233.134.* 12.09.02, 21:29 Co to może być: depnę hamulec, a on bardzo powoli wciska się coraz głębiej. Płynu hamulcowego nie ubywa. Wolałbym wstępnie wiedzieć czego w warsztacie oczekiwać. (:O) Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Marek Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: *.atlanta-36-37rs.ga.dial-access.att.net 12.09.02, 23:03 Moim zdaniem albo zapowietrzony uklad hamulcowy (malo prawdopodobne) albo problemy ze wspomaganiem (membrana). Link Zgłoś
Gość: azemski Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: *.electrolux-na.com 13.09.02, 13:24 Stawiam na pompe hamulcowa-wewnetrzny przeciek plynu. wyrobione tloczki?, Link Zgłoś
Gość: Kosiarz Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: 195.94.205.* 13.09.02, 16:09 Racja, w najlepszym razie wymiana uszczelnień. Link Zgłoś
Gość: azemski Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: *.electrolux-na.com 13.09.02, 18:30 Gość portalu: Kosiarz napisał(a): > Racja, w najlepszym razie wymiana uszczelnień. Bezwzglednie dodalbym do tego honowanie wewnetrznej powierzchni. Robota prosta jak "budowa cepa". Najwiecej czasu zajmie odpowietrzenie. Link Zgłoś
Gość: Michal Re: Pytanko do fachowców - hamulce IP: *.telia.com 13.09.02, 20:20 Przychylam sie do werdyktu Azemsia i Kosiarza.Zadnych reperacji tylko zakup nowej pompy hamulcowej,moze byc regenerowana ,ale przez firme,albo znalesc dobra uzywana na zlomie.Dla przykladu tutaj nie dokonuje sie zadnych reperacji systemu hamulcowego,tylko wymiana calych gotowych zespolow.One sa tanie dlatego aby ludzie nie grzebali i zwiekszali ryzyko wypadku na drodze.Jak Wam sprzedaja drogo, to za leb oszutsow,kupuja tutaj za grosze i na ludzkicm nieszczesciu beda pieniadze zbijac. Pzdr.Michal Link Zgłoś