Gość: piter
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
24.10.02, 21:39
Uważacie się za rzetelne źródło reklamy i wiedzy motoryzacyjnej? Czemu jednak
przy zestawieniu cen nowych aut i wersji pomijacie wersje najbardziej
cieszące się popularnością klientów ? np. (u opla pominęliści corsę 1,2 16V,
a podaliście cennik wersji 1,4 16V cieszącej się marginalnym zainteresowaniem
kupujących?u peugeot'a brak wersji 206 - 1,4, u renault - clio 1,2 16V itd...)
Mnie akurat interesuje przede wszystkim segment "B", ale z tego co widzę
osoby zainteresowane innymi segmentami także poczują się zawiedzione...
czemu tak robicie? po co tracić stronę na taką "dziurawą informację"?