Dodaj do ulubionych

AUDI A4-czy warto

05.05.06, 21:03
Witam, myślę o sprowadzeniu Audi A4 mniej więcej z rocznika 95. Chciałem
zapytać czy ktoś z forumowiczów orientuje się w cenach tych pojazdów
(szczególnie wersje diesel). A drugie pytanko do użytkowników tej marki-czy
A4 są równie niezniszczalne jak Audi 80 i czy koszty użytkownia mieszczą się
w rozsądnych granicach?
Obserwuj wątek
    • javus Re: AUDI A4-czy warto 06.05.06, 13:19
      autka nie sa zle a jak kupisz TDI to przynajmniej na stacji benzynowej nie
      wydasz za wiele. Ja mam passata 1.8T bardzo fajne autko tylko duzo pali. Sadze
      ze rozsadne audi a4 znajdziesz za okolo 18 tys zl. Licz sie ze wiekszosc z nich
      na polskim rynku to auta powypadkowe, o ile po stluczce to ok ale jak byl
      wstawiany dach i cwiartka to troche duzo znam kogos kto ma a4 TDI zlozone z 3
      (dach od innego i 2 cwiartki z innych) aut w sumie.... chce sprzedac ale nie
      powiem kto :) Aha a myslales nad skoda octavia?? podobno dobre auta a za 20 tys
      bedziesz mial calkiem mlode auto.

Pozdro
      Javus
      • mike68 Re: AUDI A4-czy warto 06.05.06, 13:34
        mam 1.8T i spalanie do przyjecia , Octawia będzie młodsza bo jak mierkę ma na
        rok audi 95/96 to wiele tej kasy nie ma , ja tez szykuję się na sprzedaż mojej
        A4 ale szukam wsród znajomych kupca , nastepne tez bedzie audi u mnie
      • marekglowacz Re: AUDI A4-czy warto 07.05.06, 22:26
        Też się zastanawiałem nad Octavią ale nie znam nikogo kto by tym jeździł i
        powiedział conieco na temat komfortu, jakości i kosztów eksploatacji. Jeśli
        chodzi o Audi to mam rozeznanie bo spora część rodziny mojej żony jeździ
        80-tkami i przekonałem się, że to naprawdę samochody nie do zdarcia pomimo
        sporego przebiegu i wieku dojrzałego:) Nie wiem jak na tle poprzedników
        wypadają nieco nowsze A4, słyszłem już właśnie o tym delikatnym zawieszeniu.
        Muszę nad tym pomyśleć a przede wszystkim pogadać z kimś kto jeździ Octavką
        • javus Re: AUDI A4-czy warto 08.05.06, 23:12
          > Też się zastanawiałem nad Octavią ale nie znam nikogo kto by tym jeździł i
          > powiedział conieco na temat komfortu, jakości i kosztów eksploatacji. Jeśli
          > chodzi o Audi to mam rozeznanie bo spora część rodziny mojej żony jeździ
          > 80-tkami i przekonałem się, że to naprawdę samochody nie do zdarcia pomimo
          > sporego przebiegu i wieku dojrzałego:) Nie wiem jak na tle poprzedników
          > wypadają nieco nowsze A4, słyszłem już właśnie o tym delikatnym zawieszeniu.
          > Muszę nad tym pomyśleć a przede wszystkim pogadać z kimś kto jeździ Octavką

nieststy nie moge ci pomoc mi sie wydaje ze octavia bedzie sie tak samo
          zachowywala jak a4 czy bora te same silniki i zawieszenie chyba tez. Moj tato
          kupil oststnio oktawie ale jeszcze ma ja za krotko zeby cokolwiek powiedziec.

Pozdrawiam
          • mike68 Re: AUDI A4-czy warto 09.05.06, 13:23
            nie jest tak zle z zawiechą , u mnie od wyjazdu z salonu byo wymieniane całe
            tzn. 8 wachaczy + tuleje - koszt 1200zł ale to dopiero po 135000km góra i
            teraz po tej zimie dół - całość mnie wyszła ok 1400zł bo wachacz dobry kosztuje
            ok 200zł ale sa i za 110zł to nie te czasy co wachacz kosztował 500zł poza tym
            zawieszenie jest bardzo dobre ale nasze drogi du du** - nie jeżdziłem zadnym
            autem z tak dobrym/komfortowym i cichym zawieszeniem - skoda i passat już nie
            te wykonanie jezeli chodzi o materiały wewnatrz
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka