Dodaj do ulubionych

Fabia & LPG u dilera

06.05.06, 18:37
Witam wyczytalem na www.auto-wimar.pl ze maja promocje an instalki LPG do
Fabiedy. Ktos korzystal?? Jak to wyglada w praktyce? Generalnie 2 lata na
gwarancji jezdzic na PB95 z przyszla akcyza od 01.01.2007 to porazka na maxa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka