Dodaj do ulubionych

Oglądałem S-Maxa

22.06.06, 14:13
Wczoraj oglądałem w salonie Forda S-Maxa.
Jak na mój gust auto ma super deskę rozdzielczą,odnosi się wrażenie bardzo
wysokiej jakości.Wersja,którą ja oglądałem miała również wspaniałą,trochę
"sportową" kierownicę.
Deska czytelna,przejrzysta,ergonomiczna.
Widać,że Ford z modelu na model wyraźnie podnosi jakość.
Niewykluczone, że będzie to hit rynkowy w Europie.
Obserwuj wątek
    • chris62 Re: Oglądałem S-Maxa 22.06.06, 14:21
      Autko super ale na nasze możliwości nieco drogawe.
      • kodem_pl Re: Oglądałem S-Maxa 22.06.06, 14:24
        Wybacz, ale przy zalozeniu minimlnej placy 4.3 funta/godzine czy 2500 euro
        miesiecznie to kazde nowe auto jest na nasze mozliwosci drogawe.
        • waskes29 Re: Oglądałem S-Maxa 22.06.06, 14:39
          No mi tes sie jakos wyjatkowo podoba zwlaszcza wnetrze ,niestety tego typu
          samochody sa dosyc drogie chociaz Ford na tle konkurencji nie przesadza z
          cenami.
    • compiter Re: Oglądałem S-Maxa 22.06.06, 23:38
      Tylko klekota lepsiejszego brak. To auto wazy 1700kg, diesel 140KM bedzie sporo
      slabszy niz auta klasy sredniej (zwykle ok. 1500kg) z analogicznymi silnikami.
      Dynamikę zapewni 2.5 ze stajni volvo, ale niestety apetyt na paliwo i zasięg
      nie będą mocnymi stronami tak ciężkiego auta.
      W S-Max tylko wsiadłem (pozycja jak w nie-vanie, duży plus) i zajrzałem do
      bagażnika (wieeeelki). Stał obok C-maxa, od frontu nie widać różnicy w
      wielkości między nimi. Ale długość S-maxa jest zdecydowanie większa.
      Jak dla mnie - mógłby być krótszy o 20cm kosztem bagażnika ;-)
      • mameja21 Re: Oglądałem S-Maxa 23.06.06, 09:05
        Najtańsza wersja ma silnik benzynowy 2,0 145 KM.Kosztuje 98750 zł.
        Najtańszy diesel 2,0 140 KM ( jest jeszcze 1,8 )kosztuje 108650 zł.
        Na pewno można jeszcze coś urwać.
        Mocniejsze diesle pojawią się nieco później.Prawdopodobnie m.in.2,2 170 KM.
    • mag1974 Re: Oglądałem S-Maxa - Gdzie ? 23.06.06, 11:37
      U którego dealera można go zobaczyć ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka