mameja21
22.06.06, 14:13
Wczoraj oglądałem w salonie Forda S-Maxa.
Jak na mój gust auto ma super deskę rozdzielczą,odnosi się wrażenie bardzo
wysokiej jakości.Wersja,którą ja oglądałem miała również wspaniałą,trochę
"sportową" kierownicę.
Deska czytelna,przejrzysta,ergonomiczna.
Widać,że Ford z modelu na model wyraźnie podnosi jakość.
Niewykluczone, że będzie to hit rynkowy w Europie.